Basketbal

NBA: Griffin prestúpil z Los Angeles Clippers do Detroitu Pistons

Dvadsaťosemročný Griffin je jedným z najlepšie platených pivotov ligy. Minulý rok podpísal 5-ročnú zmluvu vo výške 171 miliónov USD. ,aktualizované

NBA: Boston vyhral v Denveri o jediný bod

Boston sa momentálne herne trápi, v stretnutí stratil 20-bodový náskok, napokon však uspel a potvrdil post lídra Východnej konferencie.

NBA: Cleveland zdolal Detroit, James zaznamenal 25 bodov

Kevin Love si pripísal na konto 20 bodov a 11 doskokov. Pre Pistons to bola ôsma prehra za sebou.,aktualizované

NBA: Obhajca Golden State v šlágri zdolal Boston, Curry exceloval

Jeho spoluhráč Kevin Durant pridal 20 bodov.,aktualizované

Zraneného Cousinsa v Zápase hviezd NBA nahradil George

Zmenu potvrdil komisár profiligy Adam Silver.

Basketbalistky Piešťan podľahli Ružomberku o dva body

Zápas sa skončil 82:84 pp.

Basketbalisti Žiliny prehrali s Karlovkou

Hralo sa 28. kolo Eurovie SBL.

NBA: Smart bude Bostonu chýbať približne dva týždne

Hráč zámorskej NBA absentuje pre poranenie pravej ruky.

NBA: Houston doplatil na švrtinový výpadok, tímy z LA s víťazstvami

Rockets doplatili na slabú druhú štvrtinu súboja s New Orleans Pelicans, ktorú prehrali 23:37 a napokon aj celý zápas v pomere 113:115. ,aktualizované

NBA: Oklahoma City natiahla víťaznú šnúru, Sacramento zaskočilo Miami

Heat patrí v tabuľke východnej vetvy súťaže štvrtá priečka.,aktualizované

Košice v prvom zápase štvrťfinále doma prehrali s Benátkami

Odveta je na programe v stredu 31. januára v Benátkach. ,aktualizované

Levice získali srbského krídelníka Mijoviča

Mijovič začal s kariérou v klube BKK Radnicki Belehrad, v sezóne 2012/2013 sa srbský krídelník presunul do Slovinska.

NBA: Philadelphia zdolala Chicago, Houston natiahol víťaznú šnuru

Ústrednou postavou 76-ers bol Ben Simmons, ktorý zaznamenal triple-double, keď si pripísal na konto 19 bodov, 17 doskokov a 14 asistencií.,aktualizované

Basketbalisti Interu zvíťazili nad Levicami

Zápas sa skončil 75:65.,aktualizované

NBA: James pokoril hranicu 30.000 bodov ako najmladší hráč v histórii

Významný kariérny míľnik dosiahol v noci na stredu v zápase, v ktorom jeho Cleveland prehral na palubovke San Antonia 102:114. James v stretnutí zaznamenal 28 bodov.,aktualizované

NBA: Dallas deklasoval Washington, Sacramento s ôsmou prehrou v rade

Hráči 76ers nepridali štvrtý triumf v rade, v tabuľke Východnej konferencie im patrí ôsme miesto. ,aktualizované

Kováčik nominoval basketbalistky na zápasy s Čiernou Horou a Bosnou

Po dvoch stretnutiach A-skupiny proti Bosne a Hercegovine (67:79) a Islandu (78:62) patrí slovenským basketbalistkám tretie miesto v skupine.

Basketbalisti Levíc darovali výťažok z dražby dresov deťom v nemocnici

Symbolický šek prevzala primárka detského oddelenia nemocnice Daniela Virgová počas derby Basketbalového klubu Levickí Patrioti s BC Prievidza.

NBA: Indiana vyhrala v San Antoniu a uťala Spurs domácu sériu

Hosťujúci Victor Oladipo k tomu prispel 19 bodmi. Spurs, ktorým chýbajú Manu Ginobili, Rudy Gay aj Kawhi Leonard doma v tejto sezóne prehrali len tretíkrát.,aktualizované

Basketbalistky Good Angels Košice tesne získali Slovenský pohár

Hrdinkou zápasu sa napokon stala hosťujúca Jurčenková, jej úspešný pokus päť sekúnd pred koncom znamenal triumf pre Košice.,aktualizované

NBA: Cleveland sa naďalej trápi, podľahol Oklahome 124:148

Pripísali si už desiatu prehru z posledných 14 zápasov. ,aktualizované

Vo finále pohára sa stretnú Piešťanské Čajky a Good Angels Košice

Hráčky Good Angels Košice vyhrali v druhom zápase semifinále nad ŠBK Šamorín vysoko 100:37.

NBA: Toronto potvrdilo domácu silu, zdolalo San Antonio 86:83

Toronto potiahol k výhre Kyle Lowry, ktorý deväť zo svojich 24 bodov zaznamenal v štvrtej štvrtine.,aktualizované

Basketbalistky Ružomberka postúpili do semifinále Slovenského pohára

V sobotuna ne od 15.30 h čaká stretnutie s Piešťanskými Čajkami.,aktualizované

NBA: Tímy na zápas hviezd poskladajú víťazi hlasovania James a Curry

Curry a James budú kapitáni výberov konferencií a vyberú do svojich mužstiev ďalších hráčov.

NBA: Boston prehral s Philadelphiou, Houston si poradil s Minnesotou

Štvorzápasovú sériu prehier ukončili hráči Clevelandu, keď vyhrali doma nad Orlandom Magic.,aktualizované

NBA: Afflalo z Orlanda dostal za bitku dva zápasy

Basketbalista udrel súpera do hlavy počas súboja, ktorý sa odohral v druhej štvrtine stredajšieho zápasu.

Basketbalová Žilina získala Belavého a Crniča

Dvadsaťdvaročný Belavý odštartoval ročník v MBK Rieker Com-Therm Komárno, no pre zranenia odohral len štyri duely, v ktorých mal priemer 2,8 bodu na zápas.

NBA: Warriors vyhrali v Chicagu a vyrovnali klubový rekord

Hostí potiahli k triumfu najmä Klay Thompson, autor 38 bodov, a Stephen Curry s 30 bodmi.,aktualizované

Basketbalisti Prievidze stredajší zápas v Prahe neodohrajú

Proti bolo zlé počasie, ktoré slovenskému tímu znemožnilo načas pricestovať do dejiska a oba kluby sa napokon dohodli na odložení.

NBA: DeRozan zaplatí za kritiku rozhodcov pokutu 15.000 dolárov

DeRozan kritizoval arbitrov po sobotňajšej domácej prehre Toronta 125:127 s Golden State.

NBA: Pelicans zastavili víťaznú sériu Bostonu, Davis s 45 bodmi

Lídrom hostí bol Anthony Davis s 45 bodmi a 16 doskokmi.

Levičania triumfovali v 6. kole Alpsko-jadranského pohára nad Domžale

Súboj so slovinským tímom vyhrali v pomere 95:72.

Kováčik zverejnil nomináciu na februárové zápasy kvalifikácie ME 2019

Konečnú 12-člennú nomináciu určí tréner po Slovenskom pohári v Piešťanoch (19. – 21. januára).

NBA: Golden State triumfovali na palubovke Clevelandu Cavaliers

Obhajca titulu sa radoval v repríze uplynulých troch finále play off.,aktualizované

NBA: Miami triumfovalo nad Milwaukee, siedme víťazstvo Heat za sebou

Slovinec Goran Dragič potiahol domácich 25 bodmi, z toho jedenásť nastrieľal vo štvrtej štvrtine. ,aktualizované

NBA: Golden State Warriors triumfovali na palubovke Toronta Raptors

Vedúci tím Západnej konferencie pokoril druhé mužstvo východu zásluhou náskoku z prvého polčasu.,aktualizované

SBL: BK Inter Bratislava podľahol basketbalistom KB Košice

Pozrite si aktuálne výsledky.

NBA: Cavaliers premárnili 22-bodový náskok, podľahli Indiane

Finalista predchádzajúceho ročníka viedol v prvej štvrtine 32:10, 22-bodový náskok si držal aj v druhej časti, ale sľubné vedenie napokon premárnil.

NBA: Boston v Londýne zdolal Philadelphiu, Cleveland padol v Toronte

Duel Bostonu a Philadelphi sa uskutočnil v Anglicku už po ôsmykrát. V Londýne videli diváci 20 bodov Kyrieho Irvinga, ktorého Boston dokázal zmazať v súboji 22-bodové manko na súpera.,aktualizované