Fortunaliga

FORTUNA LIGA: Pečovský bude v Žiline minimálne do konca budúceho roka

Rekordér v počte štartov v najvyššej slovenskej súťaži (406) je v Žiline od roku 2011, na predĺžení spolupráce sa dohodol cez reprezentačnú prestávku.

Stanovisko FC Spartak Trnava k incidentu zo zápasu so Slovanom

Incident sa udial v sobotňajšom zápase 10. kola Fortuna ligy Trnava - Slovan na Štadióne Antona Malatinského.

Tréner futbalistov Dunajskej Stredy suspendoval reprezentanta Pačindu

Pačinda sa v poslednom ligovom stretnutí v Senici, kde DAC vyhral 2:1 dostal na ihrisko z lavičky len v závere.

Slovan uspel v derby vďaka efektivite, Greif: O titule sa nebavíme

Trnava prehrala v lige štvrtý zápas v rade a jej situácia je alarmujúca.

Trnava prehrala so Slovanom a patrí jej deviate miesto

Už v 24. minúte hlavný rozhodca Pavol Chmura vykázal na tribúnu za protesty trénera domáceho Spartaka Radoslava Látala.

Pred derby Trnava - Slovan domáci Grendel verí, že belasých zdolajú

Slovanisti zasa chcú s úradujúcim majstrom predĺžiť dve pozitívne série, trojzápasovú víťaznú, resp. jedenásťzápasovú bez ligovej prehry.

Trnava sa chce chytiť v derby, Chudý: Hráme doma, potrebujeme body

Brankára Martina Chudého by potešilo, keby sa mužstvo práve proti odvekému rivalovi nakoplo, pomôcť k tomu by mu mohli aj fanúšikovia.

Kvôli derby Spartak - Slovan uzatvoria v Trnave Kollárovu ulicu

Zápas je na programe v sobotu 29. septembra na štadióne Antona Malatinského – City Arene.

FL: Slovan potvrdil post lídra, Pečovský rekordérom najvyššej súťaže

V nedeľňajšom šlágri si FC DAC 1904 Dunajská Streda poradil so Spartakom Trnava 3:2 a figuruje na druhej priečke.

FL: DAC 1904 Dunajská Streda vyhrala nad Spartakom Trnava

Už v 8. minúte otvoril skóre zápasu domáci celok, keď po prihrávke Davisa chyboval obranca Hladík, lopta sa dostala k Didkovičovi, ktorý pred Rusovom nezaváhal.

FL: MŠK Žilina hladko pokorila FK Senica

Od začiatku to bol súboj žilinskej ofenzívy so senickým obranným blokom.,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zvíťazil nad FK Podbrezová

Domáci futbalisti MFK Ružomberok vstúpili do zápasu aktívne a súpera od začiatku dostali pod tlak. Hostia sa len sem – tam dostali pred bránu MFK.

FL: AS Trenčín zdolal ViOn Zlaté Moravce

Čatakovič skúšal nepresnou strelou spoza pokutového územia. Ten istý hráč však o čosi neskôr napriahol presne.,aktualizované

FL: Slovan Bratislava zdolal ŠKF iClinic Sereď

Potvrdili pozíciu lídra, sú stále bez prehry a na konte majú 23 bodov.,aktualizované

FL: Futbalisti FC Nitra zdolali MFK Zemplín Michalovce

Sobotňajšie 9.kolo slovenskej najvyššej futbalovej súťaže odštartovalo na štadióne v Nitre, kde futbalisti spod Zobora privítali na svojom trávniku súpera z Michaloviec.