Fortunaliga

Trenčín je prvýkrát v histórii slovenským majstrom

Na tróne ich definitívne potvrdilo zakopnutie konkurenta v boji o titul MŠK Žilina, ktorý zápase 31. kola Fortuna ligy 2014/2015 prehral doma s detronizovaným majstrom Slovanom Bratislava 1:2.,aktualizované

Slovan výhrou nad Žilinou spečatil majstrovský osud Trenčína

Trnava prevalcovala Myjavu, naopak Ružomberku sa v zápase so Senicou nedarilo.,aktualizované

Košice rozbili Podbrezovú, Trenčín vyhral u vypadávajúcej B. Bystrici

Podbrezovčania prehrali štvrtý zápas po sebe.,aktualizované

Slovenský futbalový zväz rozhodol:Dukle Banská Bystrica odoberú 3 body

Bystričania sa v aktuálnej sezóne trápia, po 29 kolách figurujú s 22 bodmi na poslednom 12. mieste.

Žilinčania vyhrali v Dunajskej Strede napriek dvom vylúčeniam

O jediný gól stretnutia sa postaral 19-ročný záložník Lukáš Čmelík.

Senica chce dať priestor mladým hráčom, na odchode aj kapitán Kóňa

Od nasledujúceho zápasu by tak mali dostať príležitosť od prvých minút mladé pušky z Futbalovej akadémie FK Senica.

Slovenský majster začne v 2.predkole LM, do EL pôjdu tri mužstvá

V tomto smere ide teda o tohtosezónnu novinku, ktorá sa udiala na základe zmenených pravidiel Európskej ligy UEFA.

Žilina doma zvíťazila nad Zlatými Moravcami

Futbalová Fortuna liga pokračovala v sobotu zápasmi 29. kola.,aktualizované

Košice doma zdolali Trnavu, Slovan vyhral v Myjave

Futbalová Fortuna liga dnes pokračovala zápasmi 29. kola.,aktualizované

Kostelník skončil ako tréner FK Senica

Do konca jarnej časti povedú mužstvo súčasný asistent Eduard Pagáč a tréner brankárov Miroslav Mentel.

Žilinu v Podbrezovej spasil Chorvát Jelič,Trenčín nezaváhal s Košicami

Rozhodujúci gól Žilinčanov padol až v nadstavenom čase.,aktualizované

"Belasí" vďaka tomu preskočili svojho súpera v neúplnej tabuľke, v ktorej im patrí 4. priečka, Senica je priebežne piata.,aktualizované

Podbrezová vydrela tri body, Myjavu porazila 2:1

O výhre domácich ´železiarov´ rozhodol vďaka pokutovému kopu Škutku.,aktualizované

Trenčín i Senica o prvý triumf v pohári, víťaz má istú Európu

Zápas má v Poprade výkop 1. mája o 18.15 h.

Trnava porazila v Z. Moravciach Podbrezovú 3:1

V zaujímavom stretnutí sa napokon zrodilo zaslúžené víťazstvo favorita.,aktualizované

Košice porazili Slovan, Trenčín vyhral v Ružomberku

O výhre východniarov rozhodol dvojgólový strelec Huk.,aktualizované

Hráčom zápasu bol Mihalík, ktorý sa dvakrát zapísal do streleckej listiny.,aktualizované

Fortuna liga: Žilina doma s prvou prehrou, boj o titul vôbec nevzdáva

Hráči MŠK nečakane prehrali v domácom prostredí Myjave.

Žilina nečakane podľahla Myjave 0:1 na svojom ihrisku

Myjava, ktorá uštedrila Žiline prvú domácu prehru v tejto sezóne, sa posunula na šiestu priečku.,aktualizované

Trenčín po zakopnutí Žiliny vedie tabuľku už o päť bodov

Obhajca titulu Slovan Bratislava je štvrtý, keď zdolal MFK Ružomberok 1:0 a prerušil tak sedemzápasovú šnúru súpera bez prehry.

Podbrezová remízovala s Bystricou, ako aj Košice s Dunajskou Stredou

Dnešné zápasy Fortuna ligy sa vyznačovali dvoma remízami, výhrou Slovana Bratislava a Vion-u Zlaté Moravce.,aktualizované

Jediný gól strelil pred vypredaným hľadiskom Rabiu.,aktualizované

Trnavčan Grabež po vleklom zranení znova trénuje, túto sezónu nestíha

Grabež sa zranil 24. augusta, keď v derby rezervných tímov Slovana Bratislava a trnavského Spartaka urobil taký nešťastný pohyb, že si roztrhol predné krížne väzy.

Myjava zdolala na domácom trávniku Banskú Bystricu.

V dueli medzi Trnavou a Slovanom sa body delili, Ružomberok s výhrou

ViOn si z Košíc odváža tri body po výhre 2:1. ,aktualizované

V šlágri 25. kola Fortunaligy vyhrala Žilina v Senici

Futbalisti MŠK Žilina sa minimálne do nedeľňajšieho večera opäť vrátili na čelo fortunaligovej tabuľky. ,aktualizované

Trenčín podpísal zmluvu s 19-ročným Grékom Katsetisom

Katsetis začínal s futbalom v Austrálii, kde žili jeho rodičia.

Futbal: Trenčín vyhral na Pasienkoch a vrátil sa na čelo tabuľky

Trenčín vyhral v lige tri predchádzajúce stretnutia a ak sa chcel dostať späť na špicu tabuľky, musel na Pasienkoch bodovať naplno. ,aktualizované

Žilina s prehľadom zvíťazila nad Košicami

Žilinčania už v závere kontrolovali hru a po troch zápasoch sa konečne dočkali víťazstva.

Trnava vyhrala v Dunajskej Strede, DAC stratil domácu neporaziteľnosť

Úvodný gól prišiel ako blesk z jasného neba už v druhej minúte.

POČASIE ÚRADUJE: Odložili fortunaligový duel v Brezne

Naopak zápas na Štiavničkách medzi domácou Banskou Bystricou a Senicou by sa mal hrať v pôvodnom termíne.

Brankár Strapák predĺžil v Trnave zmluvu o ďalšie dva roky

Vedenie slovenského futbalového klubu FC Spartak Trnava predĺžilo spoluprácu s Matejom Strapákom.

Košičania vstúpili do finále výhrou, Hylák vychytal nulu

V sérii hranej na štyri víťazné stretnutia sa ujali vedenia 1:0.,aktualizované

Druhá futbalová liga vstúpi do nadstavby o postup, lídrom je Skalica

Víťaz postúpi do Fortuna ligy 2015/2016.

Ružomberok si poradil s Košicami, jediným strelcom Lovás

Liptáci udreli už v 12. minúte.,aktualizované

Košickí futbalisti dostali výplaty za január i február

Zápas Fortuna ligy medzi Žilinou a Ružomberkom sa skončil nerozhodne

Oba tímy sa v závere snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu.,aktualizované

Trenčín nezaváhal a Dunajskú Stredu porazil s trojgólovým náskokom

Zápasy 23. kola Fortuna ligy skončili víťazstvom líderského tímu Trenčína a Slovanu.

V druhom polčase bola Banská Bystrica aktívna, Košice aj tak vyhrali

V 2. polčase boli hostia o niečo aktívnejší, stále sa tlačili pred pokutové územie domácich, ale gólovú šancu si nevypracovali.

Zlaté Moravce podľahli Spartaku na trnavskom štadióne

Trnavčania začali ofenzívne a už v 3. minúte Vlasko efektnými nožničkami vystrelil vedľa brány.