Futbal

Obhajca Slovan začína u nováčika v Žiari, v Trnave letný prievan

Poriadny prievan v kabíne sa udial v Spartaku Trnava, ktorý po zmene vlastníka pristúpil k zmenám v kádri.

Rozstrelový hrdina Spartaka Rusov: Hrali sme ako skúsení harcovníci

Za stavu 1:0 bolo pre Spartak dôležité pokračovať v útočení, ale zároveň si musel dávať pozor na zadné dvierka.

EL: Trnava zvládla rozstrel proti Bijeljine a postúpila do 2. predkola

Prvý duel s Plovdivom odohrajú zverenci trénera Ricarda Cheua vo štvrtok 25. júla v Bulharsku, odveta je na programe 1. augusta v Trnave.,aktualizované

EL: Neftči Baku porazilo Nisporeni v odvete, postúpili domáci

Inter Turku síce na vlastnom trávniku zdolal Bröndby Kodaň 2:0, ale už nezvrátil prehru 1:4 z úvodného duelu.,aktualizované

EL: DAC remizoval v Krakove a postúpil do 2. predkola

Už v 2. minúte otvoril skóre portugalský útočník Cracovie Rafael Lopes, DAC ale na začiatku druhého polčasu vyrovnal vďaka severoírskemu reprezentantovi do 21 rokov Connorovi Ronanovi. ,aktualizované

Futbalisti MFK Ružomberok vypadli v 1. predkole Európskej ligy UEFA

Zverenci trénera MFK Jána Haspru nedokázali streliť 26-násobnému bulharskému majstrovi v dvoch konfrontáciách ani jeden gól a v pohárovej Európe stroskotali na úvodnej prekážke.

Hertha získala mladého Holanďana Redana

Dres účastníka najvyššej bundesligy obliekajú Slováci Peter Pekarík a Ondrej Duda.

ViOn sa chce napriek obmene kádra vyhnúť bojom o záchranu

Samostatnou témou je ďalšie pôsobenie mladého útočníka Jakuba Šveca. ,aktualizované

Športový arbitrážny súd zamietol odvolanie šéfa palestínskeho zväzu

Džibril Radžúb vyzval fanúšikov, aby v prípade konania prípravného stretnutia medzi Izraelom a Argentínou v Jeruzaleme pred MS 2018 spálili dresy a plagáty Lionela Messiho.

Futbalista porušil pravidlá o stávkovaní, dostal zákaz činnosti

Anglická asociácia FA považuje trest za príliš mierny a zvažuje odvolanie.

Obranca Mario Hermoso sa upísal Atleticu Madrid

Hermoso prišiel do Espaňolu v roku 2017 a v 59 stretnutiach strelil štyri góly.

Futbalová Nitra ide do novej sezóny so zmenami, tréner hovorí o obrode

Kapitánom mužstva bude skúsený Pavol Farkaš, ktorý sa na poslednú chvíľu upísal Nitre.

SLOVAN ODVOLAL ŠEVELU Z FUNKCIE HLAVNÉHO TRÉNERA

Nového trénera oznámi klub čoskoro, pretože Slovan už v sobotu čaká štart Fortuna ligy a v stredu duel 2. predkola Európskej ligy s kosovským KF Feronikeli. ,aktualizované

Pohronie sa teší na Slovan, kapitán Pellegrini: Dáme do toho všetko

Jeho tím bude môcť po stredajšej blamáži slovenského majstra v prvom predkole LM v Nikšiči ťažiť aj z podlomenej psychiky Slovanistov.