Futbal

O Šatku z Dunajskej Stredy sa zaujíma maďarský majster MOL Vidi FC

MOL Vidi FC v lete zmenil svoj názov z Videotonu Székesfehérvár a po získaní titulu úspešne účinkuje v kvalifikácii Ligy majstrov.

Ultra fans Lazia zakázali ženám vstup na posvätné miesta na štadióne

Hovorca klubu Arturo Diaconale v reakcii uviedol, že čin ultrafans nie je "v súlade s postojom klubu, ktorý je proti akejkoľvek diskriminácii".

Maka teší vydarený štart Zenitu v ruskej lige, už sa sústredí na Molde

Futbalisti Petrohradu v úvodných štyroch kolách ako jediný tím nestratili ani bod a figurujú na čele tabuľky.

V zápase Trenčína a DAC padlo šesť gólov.

Väčšina gólov sa pritom zrodila v druhom polčase, po prvom viedla Dunajská Streda 1:0.,aktualizované

Sparta Praha stratila výhru nad Příbramom v závere zápasu

Sparta Praha na Letnej len remizovala 2:2 s 1. FK Příbram.

Slovan zvíťazil na ihrisku súpera

Aktéri ponúkli pod Čebraťom peknej návšteve zaujímavý a vzrušujúci futbal.,aktualizované

Gent zdolal Charleroi v štvrtom kole belgickej ligy

V štvrtom kole belgickej ligy sa zrodilo jedno víťazstvo a remíza.

Makov Petrohrad zvíťazil nad Jekaterinburgom

Domáci si so súperom poradili ľahko, vyhrali 4:1.

Martin Košťál si otvoril gólový účet v Ekstraklase

Košťál prispel k výhre Krakova rovnako ako Kelemen k výhre Bialystoku.

Štrasburg remizoval s Étienne, Toulouse porazil Bordeaux

Druhé kolo Ligue 1 prinieslo v nedeľu remízu a jednu tesnú výhru.

Hertha Berlín získala z FC Liverpool na hosťovanie Srba Grujiča

Grujič bol v tíme Srbska na MS v Rusku, do hry sa však nedostal.

Berov Arnhem remizoval v 2. kole holandskej ligy v Heerenveene

Slovenský záložník bol na ihrisku do 67. minúty.

Béčko Žiliny porazilo v druholigovom zápase Prešov

Žilina doma vyhrala 2:1.

Majster Manchester City deklasoval v 2.kole Huddersfield

Dvomi gólmi v prvom polčase poslal domácich za plným bodovým ziskom argentínsky útočník Sergio Agüero.

Jamajčan Bailey predĺžil zmluvu s Leverkusenom do roku 2023

Dvadsaťjedenročný Bailey prišiel ku farmaceutom v januári 2017 z Genku a v 44 zápasoch strelil 12 gólov.

Baumgartlinger bude Leverkusenu chýbať asi dva mesiace

Baumgartlinger vynechá nielen úvod bundesligy, ale aj zápasy v Európskej lige.

Triumf PSG zatienili sporné rozhodnutia arbitrov

Favorit sa na ihrisku súpera dlho trápil, v úvode boli domáci dokonca lepším tímom.

Šéf nemeckého futbalu si uznal chyby a priznal, že Özila mal chrániť

Özil sa rozhodol ukončiť svoju reprezentačnú kariéru minulý mesiac po tom, ako verejnosť s nevôľou prijala jeho kontroverzné londýnske stretnutie s tureckým prezidentom Recepom Tayyipom Erdoganom.

Hamšíkov Neapol otočil zápas na ihrisku Lazia Rím, Juventus vyhral

Hráči Juventusu chceli tri body, veľmi sa o ne usiloval Ronaldo, no príliš sa mu nedarilo. Vypracoval si niekoľko šancí, ale stroskotal na veteránovi v domácej bránke Stefanovi Sorrentinovi.,aktualizované