Mak gólom prispel k výhre PAOK Solún nad Veriou

Róbert Mak Foto: TASR/Milan Kapusta

V zápase prvých dvoch mužstiev tabuľky zvíťazil PAOK Solún nad Veriou 4:1, keď úvodný gól zápasu strelil v 25. minúte slovenský reprezentant Róbert Mak.

Atény 26. októbra (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 7. kola gréckej futbalovej ligy vyhral Asteras Tripolis v bránke so slovenským gólmanom Tomášom Košickým na ihrisku OFI Kréta 3:2.

výsledky:
OFI Kréta - Asteras Tripolis 2:3 /T. Košický (Asteras) odchytal celý zápas + ŽK/, Kerkyra - Platanias 1:2, Panaitolikos - Panthrakikos 3:1, PAOK Solún - Veria 4:1 /R. Mak (PAOK) hral celý zápas a v 25. min strelil gól/, Kerkyra - Platanias 1:2, Olympiakos Pireus - Panathinaikos Atény 1:0