Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Švédi zdolali Albánsko 1:0, Srbsko triumfovalo na Cypre

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

Srbi uspeli na pôde Cypru 1:0. Jediný gól zápasu v Larnake zaznamenal už v 7. minúte Sergej Milinkovič-Savič. Pre Srbov bolo totu strenutie príprava na júnovými ME 2024.

Bratislava 25. marca (TASR) - Futbalisti Švédska zvíťazili v pondelkovom prípravnom stretnutí nad Albánskom 1:0. Severania, ktorí budú súperom Slovenska v C-divízie Ligy národov 2024/2025, sa dočkali po hodine hry a zakončení Gustafa Nilssona. Pre Albáncov slúžil súboj ako príprava na ME 2024.

Z triumfu sa tešili aj hráči Čiernej Hory, ktorí zdolali v v tureckej Antalyii Severné Macedónsko tiež 1:0. Na konci prvého polčasu sa presadil Stevan Jovetič. Stretnutie medzi Azerbajdžanom a Bulharskom sa skončilo nerozhodne 1:1.