Futbal

SFZ a Únia ligových klubov začínajú kampaň proti manipulácii zápasov

SFZ sa venuje problematike ovplyvňovania zápasov dlhší čas, v minulosti už usporiadal školenia o športovej korupcii, keď si prednášky vypočulo približne 3000 hráčov.

LIGA MAJSTROV: Juventus stratil výhru v Madride, Bonucci: Na porazenie

Po bezgólovom prvom polčase viedol Juventus na štadióne Wanda Metropolitano gólmi Cuadrada a Matuidiho ešte necelú polhodinu pred koncom 2:0, potom však domáci dokázali vydolovať bod.

LIGA MAJSTROV: V súboji bez opôr PSG zdolal Real rozdielom triedy

V stredu v Parku princov strelil dva góly Argentínčan Angel Di Maria a presadil sa aj "sviatočný strelec" Thomas Meunier.

EURÓPSKA LIGA: Slovan začína proti Besiktasu, Šporar: Urobíme maximum

Pre trest od Európskej futbalovej únie (UEFA) sa bude hrať na Tehelnom poli bez divákov, na tribúny sa však dostanú deti do 14 rokov, čo umožňujú pravidlá UEFA.

EL: Vo štvrtok odštartuje súboj o gdanské finále, v hre i Slováci

Štyridsaťosem tímov rozdelených do dvanástich skupín zabojuje o postup do vyraďovacej fázy, ktorá vyvrcholí finále 27. mája v Gdansku.

LIGA MAJSTROV: Paríž St. Germain vyškolil Real Madrid

Francúzsky majster išiel za troma bodmi od úvodu, hoci mu chýbali viaceré opory.

Zápas medzi Trnavou a Senicou skončil bez gólov

Po úvodnom oťukávaní sa, mal počas celého prvého polčasu réžiu hry vo svojich rukách Spartak, no väčšina jeho akcií končila pred 16-kou. Za zmienku na strane domácich stoja iba štyri akcie. ,aktualizované

Tottenham prišiel v Pireu o dvojgólový náskok a remizoval

Úvodný gól zápasu B-skupiny strelil v 26. minúte z pokutového kopu Harry Kane.

MŠK Žilina postúpila do štvrtého kola Slovenského pohára

Ďalším súperom lídra Fortuna ligy v Slovnaft Cup-e bude AFC Nové Mesto nad Váhom.

EL: Kozák má Besiktas zmapovaný, chýbať mu budú Čavrič aj Ratao

Pre trest od Európskej futbalovej únie (UEFA) sa bude hrať bez divákov, na tribúny sa však dostanú deti do 14 rokov, čo umožňujú pravidlá UEFA.,aktualizované

Lindelöf v Manchestri United až do roku 2024

Švédsky reprezentant si pod trénerom Olem Gunnarom Solskjaerom vybojoval stabilné miesto v základnej jedenástke.

Vo veku 43 rokov zomrel na ALS bývalý holandský futbalista Ricksen

Za reprezentáciu nastúpil na dvanásť stretnutí.

EURO 2020: SFZ podal na generálnu prokuratúru trestné oznámenie

Priaznivci reprezentácie SR informovali o svojich osobných poznatkoch a vyjadrovali ostrý nesúhlas s dianím v Budapešti pred, počas a po zápase. SFZ informoval o nich UEFA.

LIGA MAJSTROV: Holandská polícia zatkla 303 ľudí pred zápasom Ajaxu

Podľa úradov francúzski priaznivci narúšali verejný poriadok pyrotechnikou či násilným správaním sa.

LIGA MAJSTROV: Ter Stegen podržal Barcelonu: Je to moja práca

Fanúšikov Barcelony potešil aj Lionel Messi. Kapitán mužstva sa po šiestich týždňoch vrátil do hry, keď nastúpil v 59. minúte práve za Fatiho.

LIGA MAJSTROV: Ancelotti po triumfe nad Liverpoolom nelieta v oblakoch

Liverpool sa stal prvým úradujúcim európskym šampiónom od roku 1994, ktorý prehral v prvom zápase po zisku titulu, vtedy to zažili hráči AC Miláno.

Polícia už zadržala aj Slováka, ktorý napadol hráča Spartaka Trnava

Na základe dôkazov polícia obvinila 25-ročného Milana P. z Púchova pre prečin výtržníctva. Polícajti ho zadržali v utorok (17. 9.) vo večerných hodinách v Púchove.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Haaland pokazil Hrošovskému európsky debut za Genk

Genk prehral hladko 2:6, pričom "vybavené" bolo už po polčase, v ktorom inkasoval belgický majster päťkrát.

LIGA MAJSTROV: Slavia získala na San Sire bod, Škriniar:Najťažší súper

V utorok na štadióne Interu Miláno odohrali "zošívaní" s favoritom vyrovnanú partiu, od 63. minúty viedli 1:0 a o plný bodový zápis prišli až v nadstavenom čase.