Futbal

Klopp po víťazstve nad Tottenhamom: Náš najlepší výkon v sezóne

Liverpool prišiel 20 minút pred koncom duelu o strelca víťazného gólu Firmina. Brazílčana zasiahol prstom do oka domáci obranca Jan Vertonghen a ten musel predčasne odísť z ihriska na vyšetrenia.

Neapol zdolal Fiorentinu, Hamšík začal gólovú akciu

Hamšík proti Fiorentine prihrával až s 94-percentnou presnosťou a odbehal viac ako 11 kilometrov - spolu so Zielinským najviac zo všetkých hráčov na ihrisku.

Bayern prišiel o Tolissa i Rafinhu, Kovača nahneval zákrok Bellarabiho

Okrem 24-ročného Tolissa prišiel Bayern v zápase Bundesligy aj o obrancu Rafinhu. Ten utrpel zranenie po škaredom faule Karima Bellarabiho, diagnóza znie čiastočne potrhané väzy v členku.,aktualizované

Hrošovský si veril na penaltu a rozhodol v 87. minúte o výhre Plzne

Hráči Opavy sa už pomaly tešili, že si z Plzne odvezú cenný bod za bezgólovú remízu, lenže v 83. minúte prišiel pre nich nešťastný moment.

Duda lišiacky skóroval z priameho kopu, Dárdai: Urobil to parádne

Tréner Herthy Pál Dárdai vyslovil po zápase spokojnosť s dosiahnutým výsledkom napriek tomu, že jeho tím siahal na tri body.

Slovan zdolal v šlágri 8. kola Dunajskú Stredu, víťazne i Žilina

Belasí si po výhre upevnili prvé miesto v priebežnej tabuľke s 20 bodmi, DAC na druhom mieste nazbieral 15 bodov.,aktualizované

Kanadský klub viedol v prvom polčase už 3:0, no hostia ani za tohto stavu nezložili zbrane. V 43. minúte predviedol Ibrahimovič futbalovú lahôdku.

Real Madrid stratil prvé body v sezóne po remíze v Bilbau

Atletico Madrid len remizovalo na domácom ihrisku s Eibarom 1:1. Góly padli v úplnom závere.

Liverpoolský Firmino má poranené oko, jeho štart proti PSG je otázny

Dvadsaťšesťročný brazílsky reprezentant strelil v sobotu víťazný gól svojho tímu vo Wembley, kde má Tottenham svoj prechodný domov.

Hrošovský rozhodol gólom z penalty o víťazstve Plzne nad Opavou

Příbram vyhrala nad Sigmou Olomouc 1:0.

Hertha remizovala vo Wolfsburgu, Duda opäť skóroval

S deviatimi bodmi je na čele tabuľky Bayern Mníchov, ktorý si poradil na domácom trávniku s Bayerom Leverkusen 3:1.,aktualizované

Watford s prvou prehrou, podľahol Manchestru United

FC Liverpool vyhral v šlágri kola vo Wembley nad Tottenhamom Hotspur 2:1.

Nemec si otvoril gólový účet na Cypre, zmiernil debakel Pafosu

Tridsaťtriročný hrotový útočník sa presadil v 81. minúte sobotňajšieho súboja 3. kola miestnej najvyššej súťaže, no iba zmiernil debakel 1:5 svojho tímu na ihrisku Apollonu Limassol.

Inter Miláno doma prehral s Parmou, Škriniar odohral celý zápas

Za zdolaných nerazzurri odohral celý duel slovenský stopér Milan Škriniar.,aktualizované

Barcelona otočila proti San Sebastianu a zatiaľ nestratila ani bod

Atletico Madrid len remizovalo na domácom ihrisku s Eibarom 1:1.

PSG stále stopercentný, Neymar dostal voľno

Tréner PSG Thomas Tuchel dal voľno Brazílčanovi Neymarovi a nemohol počítať ani s potrestaným Kylianom Mbappém, ktorý si odpykáva trojzápasový trest za vylúčenie vo víťaznom zápase proti Nimes.

FORTUNA LIGA: Trenčín získal chorvátskeho stredopoliara Roguljiča

Roguljič prestúpil v sedemnástich rokoch z NK Adriatic Split do úspešnej akadémie rakúskeho Red Bull Salzburg, za ktorý však počas štyroch rokov odohral iba jediný zápas.

NÁHRADA ZA JAROLÍMA: Tento tréner by mal viesť českých futbalistov

V prípade dohody s FAČR bude Šilhavého prvým zápasom vo funkcii hlavného kormidelníka národného tímu súboj Ligy národov proti Slovensku, ktorý je na programe 13. októbra v Trnave.

V Rwande zatkli futbalových funkcionárov, mali podplatiť rozhodcu

Vo väzbe sa ocitli generálny sekretár Rwandskej futbalovej federácie Francois Regis Uwayezu a komisár pre športové súťaže Eric Ruhamiriza.

LIGA MAJSTROV: CSKA Moskva odohrá domáce zápasy v Lužnikách

Duel s Realom Madrid (2. októbra) bude vôbec prvý, ktorý sa bude hrať na tomto štadióne od júlového finále MS medzi Francúzskom a Chorvátskom (4:2).