Bale ukončil gólové suchoty v La Lige, Real poskočil na štvrté miesto

Real Madrid vďaka jeho presnému voleju zvíťazil na pôde poslednej Huescy 1:0.

Hosťovanie Ibrahimoviča v AC Miláno padlo, potvrdil Leonardo

Sedemnásobný európsky šampión chcel angažovať 37-ročného Ibrahimoviča z LA na niekoľkomesačné hosťovanie na San Siro.

River Plate vyhral Pohár osloboditeľov, Bocu zdolal po predĺžení

Vo finále Copa Libertadores na seba oba kluby narazili vôbec prvýkrát. Boca Juniors sa z celkového víťazstva v súťaži tešila doteraz šesťkrát. River predtým triumfoval aj v rokoch 1986, 1996 a 2015.,aktualizované

Bale rozhodol o triumfe Realu Madrid na ihrisku SD Huesca

Real poskočil v tabuľke na štvrtú priečku, za lídrom FC Barcelona zaostáva o päť bodov.,aktualizované

V Miláne privítali novú posilu Paquetu, čaká ho lekárska prehliadka

Paqueta reprezentoval Brazíliu v dvoch zápasoch a môže hrať na poste stredového záložníka ako aj v útoku.

Liverpool je novým lídrom Premier League

Zverenci trénera Jürgena Kloppa zaznamenali už piate víťazstvo v rade.

Barcelona ovládla mestské derby, Messi dosiahol ďalší míľnik

Messi sa tešil z prvého presného zásahu už v 17. minúte, keď z priameho kopu z pravej strany z 25 metrov zakrútil loptu ponad múr k pravej tyči Lopezovej bránky.

Sterling je údajne terčom rasistických urážok, vyšetruje to polícia

Majster City utrpel prvú prehru v ligovej sezóne, keď podľahol domácej Chelsea 0:2.

Neapol triumfoval, Hamšík: Dobre sme sa naladili na Liverpool

S výkonom svojich zverencov bol spokojný aj tréner Neapola Carlo Ancelotti.

Atlanta porazila Portland, má prvý titul v Major League Soccer

O triumfe domáceho tímu rozhodli góly najužitočnejšieho hráča súťaže Venezuelčana Josefa Martineza z 39. minúty a argentínskeho obrancu Franca Escobara z 54. minúty.

LUHOVÝ: Situáciu v Trnave vidím čierno. Nevylučujem, že v lige skončí

Svojho času patril k najlepším hráčom našej najvyššej súťaže, dianie v nej sleduje aj dnes veľmi pozorne. O aktuálnych témach v našom futbale sme sa s Ľ. Luhovým rozprávali v štúdiu TABLET.TV.

Leicester City podľahli Tottenham Hotspur v 16. kole Premier League

Zverenci Pepa Guardiolu sú na 2. mieste tabuľky, na vedúci FC Liverpool strácajú jeden bod.

Celta Vigo bez Slovákov vyhrala na pôde Villarrealu

Celta Vigo vyhrala na ihrisku Villarrealu 3:2, na jej zápasovej súpiske nefiguroval ani jeden z dvojice Slovákov Stanislav Lobotka a Róbert Mazáň.

Slovan ovládol jesennú časť, na chvoste prezimuje ViOn

Jarná časť sa v prípade priaznivého počasia začne 16. februára, pričom už 19. kolo prinesie šláger druhého s prvým (DAC - Slovan).

Hertha zdolala Frankfurt, Duda nastúpil v záverečných minútach

Hertha Berlín zdolala Eintracht Frankfurt 1:0. Ondrej Duda hral za domácich od 83. minúty, Peter Pekarík nefiguroval v zápise o stretnutí.

Manchester City prvýkrát prehral, na ihrisku Chelsea podľahol 0:2

Zverenci Pepa Guardiolu sú na 2. mieste tabuľky, na vedúci FC Liverpool strácajú jeden bod. Chelsea je tretia o skóre pred Arsenalom Londýn.,aktualizované

Trnavský kapitán Godál o roku 2018: Čiernym bodom len ligová jeseň

V pozícii úradujúceho majstra prezimuje Spartak až na ôsmom mieste tabuľky, s obrovským 25-bodovým mankom na lídra súťaže Slovan Bratislava.

Neapol vyhral nad Frosinone, kapitán Hamšík hral do 80. minúty

Slovenský stredopoliar domácich Marek Hamšík hral s kapitánskou páskou do 80. minúty.,aktualizované

Futbal: Slavia vyhrala nad M. Boleslavou, Stoch dal 11. gól v sezóne

Slavia má na čele tabuľky 4-bodový náskok pred majstrovskou Viktoriou Plzeň.

FORTUNA LIGA: Slovan aj DAC v 18. kole vyhrali

Do jarnej časti Fortuna ligy 2018/2019 pôjde Slovan Bratislava s náskokom 8 bodov na druhý DAC Dunajská Streda.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Na čele poradia strelcov po 18. kole je Šporar

Pozrite si aktuálne poradie strelcov.

Víťazom 19. ročníka Memoriálu Karola Ježíka sa stala TV JOJ

Na turnaji štartoval aj výber TASR.

Madrid bude dejiskom odvety Pohára osloboditeľov

Športový arbitrážny súd (CAS) neprijal námietky vedenia Bocy proti dejisku stretnutia, tej hrozí dokonca vylúčenie zo súťaže.

Škriniar po súboji s Ronaldom skončil krvavým nosom

Slovenský reprezentant nebude v dobrom spomínať na situáciu z 23. minúty, keď ho pri jednom zo súbojov zasiahol Cristiano Ronaldo rukou do tváre.

PSV Eindhoven zdolal Excelsior v 15. kole holandskej ligy

V drese domácich odohral celý zápas slovenský obranca Branislav Niňaj.

Juventus vyhral nad Interom Miláno v zostave so Škriniarom

Juventus je suverénny líder súťaže, na konte má štrnásť víťazstiev a jednu remízu.

FORTUNA LIGA: Žilina sa v šlágri 18. kola predvedie na Pasienkoch

Momentálne druhá Dunajská Streda zakončí jeseň v Nitre, kde ju bude hostiť nováčik zo Serede, ktorý určite prezimuje najhoršie na viac ako solídnom 5. mieste.

Suarez je po zranení kolena pripravený nastúpiť za Barcelonu

Suarez naposledy odohral zápas 24. novembra, keď Katalánci remizovali na ihrisku Atletica Madrid 1:1.

Mourinho je šťastný v Manchestri United, tvrdí jeho agent Mendes

Jeho slová nasledovali po špekuláciách, že "červení diabli" sa snažia získať na Mourinhov post Mauricia Pochettina, súčasného kouča konkurenčného Tottenham Hotspur.

Janov angažoval trénera Prandelliho, Jurič padol po prehre s Entellou

S Prandellim do tímu prišli aj asistenti Gabriele Pin, Valter Vio a analytik Marco Fumagalli.,aktualizované

Arsenal prišiel o obrancu Holdinga, vynechá približne deväť mesiacov

Dvadsaťtriročný stopér sa zranil počas stredajšieho zápasu s Manchestrom United (2:2).

PSG sa údajne dohodol s Ajaxom na prestupe de Jonga za 75 miliónov eur

O dvadsaťjedenročného stredopoliara sa intenzívne zaujímal Manchester City, ktorý už rokoval s Ajaxom o prestupovej čiastke.

Arsenal sa porozpráva s hráčmi, ktorí v klube vdychovali rajský plyn

Incident sa mal odohrať ešte v auguste pred štartom sezóny.

Peruánska polícia zadržala prezidenta miestnej federácie Ovieda

Štyridsaťsedemročného funkcionára zadržali predbežne na desať dní.

Španieli pred finále Copa Libertadores deportovali Argentínčana

Odvetu juhoamerickej obdoby Ligy majstrov presunuli na starý kontinent po tom, ako bol zápas dvakrát odložený pre násilne nepokoje zo strany fanúšikov a útok na autobus s hráčmi Bocy.

Real zdolal v odvete Melillu 6:1 a postúpil do osemfinále Copa del Rey

Po dva góly zaznamenali Marco Asensio a Isco. V prvom dueli vyhral Real na ihrisku súpera 4:0.