Príprava pred sezónou vychádza aktuálne Dudovi podľa predstáv.

Tréner Breitenreiter predĺžil zmluvu s Hannoverom do roku 2021

V minulej sezóne skončili jeho zverenci na trinástom mieste tabuľky.

Iniesta dal svoj prvý gól v japonskej lige za Vissel Kobe

Tridsaťštyriročný Iniesta sa po prihrávke Lukasa Podolskeho elegantne zbavil súperovho obrancu, následne aj brankára a skóroval do prázdnej bránky.

United zvládli ligovú ouvertúru, Mourinho o Pogbovi: Je to monštrum

Domáci sa ujali vedenia už v 3. minúte, keď Paul Pogba premenil penaltu.

Talentovaní Štefančin a Suslov mieria z Prešova do známych klubov

Útočník Jakub Štefančin išiel na ročné hosťovanie s opciou do talianskej AC Parma, stredopoliar Tomáš Suslov podpísal dvojročný kontrakt s holandským FC Groningen.

FORTUNA LIGA: Slovan a DAC v 4. kole o predĺženie víťaznej série

Trnavský Spartak, povzbudený remízou 1:1 s Crvenou Zvezdou Belehrad v prvom zápase 3. predkola Ligy majstrov, nastúpi v sobotu doma proti Michalovciam.

Bwalya za korupciu s dvojročnou suspendáciou a pokutou od FIFA

Katarčan zaplatil Bwalyaovi v rokoch 2009 - 2011 spolu 80.000 amerických dolárov, aby za neho hlasoval pri voľbe prezidenta FIFA.

Slovanistky prehrali v kvalifikácii LM v Ľubľane s Minskom 0:1

Zverenky trénera Martina Masaryka sa v treťom súboji stretnú v pondelok 13. augusta s domácou Olimpijou.

Tréner Trenčína Moniz dostal stop za vulgarizmy v zápase s Ružomberkom

Päťdesiatštyriročný Moniz opakovane opustil svoju technickú zónu, použil vulgarizmy na adresu hlavného rozhodcu Borisa Marhefku.

UEFA rozhodne o treste pre Sturm za zranenie rozhodcu o týždeň

Rakúsky klub môže v najlepšom prípade dostať od UEFA iba varovanie, no hrozí mu aj vylúčenie zo súťaže.

Messi je nový kapitán FC Barcelona, vo funkcii nahradil Iniestu

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty Messi bol Iniestov zástupca od roku 2015.

Chelsea poslala útočníka Batshuayia na hosťovanie do Valencie

Dvadsaťštyriročný útočník odohral druhú polovicu uplynulého ročníka na hosťovaní v Borussii Dortmund, keďže ho vytlačil zo zostavy príchod Oliviera Girouda.

Michal Tomič prišiel zo Samdorie na hosťovanie do Žiliny

Mládežnícky reprezentant prišiel z talianskej Sampdorie Janov na ročné hosťovanie s opciou.

Nad štartom Jamesa Rodrigueza v nemeckom Superpohári visí otáznik

Na druhej strane môže nový kouč úradujúceho majstra Niko Kovač proti svojmu bývalému klubu počítať so Sergem Gnabrym.

Hodgson predĺžil zmluvu s Crystal Palace

Sedemdesiatjedenročný bývalý kormidelník anglickej reprezentácie pôsobí v londýnskom klube od septembra minulého roka, keď vo funkcii nahradil Franka de Boera.

Kadeřábek predĺžil zmluvu s Hoffenheimom

V minulej sezóne pomohol tímu k obsadeniu tretej priečky v bundesligovej tabuľke, ktorá Hoffenheimu zaistila právo historického štartu v Lige majstrov.

Títo hráči sa uchádzajú o cenu pre najlepšieho útočníka Ligy majstrov

Víťazov jednotlivých kategórií (najlepší brankár, obranca, stredopoliar, útočník) vyhlásia vo štvrtok 30. augusta v Monaku pri príležitosti žrebu základných skupín LM 2018/19.

Rebič predĺžil zmluvu s Frankfurtom do roku 2022

Vicemajster sveta mohol síce akceptovať viaceré lukratívne ponuky, rozhodol sa však zostať v Eintrachte.

Sturm Graz sa ospravedlnil za hodenie fľaše do asistenta rozhodcu

Incident sa postaral o prerušenie štvrtkového úvodného zápasu 3. predkola Európskej ligy 2018/19 proti AEK Larnaka.

Greif si jedenástky Rapidu naštudoval, aj jeho strhla atmosféra

Fanúšikovia oboch mužstiev neúnavne povzbudzovali svojich a taká atmosféra na bývalom štadióne Interu už dlho nebola.

Dvadsaťdvaročný obranca vybehol na ihrisko v závere prvého polčasu a presadil sa v 64. minúte, keď exportnou strelou z 25 metrov vyrovnal na 1:1.

Everton na poslednú chvíľu angažoval trio Mina, Bernard a Gomes

Do liverpoolskeho klubu zamieril aj brazílsky útočník Silva, ktorému vypršala zmluva so Šachtarom Doneck. Už ako voľný hráč tak podpísal s The Toffees štvorročný kontrakt.

Trenčín už zažil náskok 4:0, El Mahdioui očakáva veľmi dobrý Feyenoord

Trenčania sa už v sezóne 2014/2015 v Srbsku strachovali o postup, v odvete prehrali 0:3. Zopakovaniu scenára sa pokúsia vyhnúť na budúci týždeň v Holandsku.

FC Sevilla - Žalgiris Vilnius 1:0 v 1. zápase 3. predkola EL

Gól strelil v 34. minúte Banega.

Futbalista Vardy zostane v Leicestri do roku 2022

Tridsaťjedenročný útočník mal doteraz platný kontrakt do leta 2020. Každý vie, čo pre mňa znamená hrať pre tento klub a je skvelý pocit, že sa môžem tešiť na ďalšie štyri roky, povedal.,aktualizované

Slovan zvíťazil nad Rapidom Viedeň, Greif zlikvidoval penaltu

Hostí dostal do vedenia v 12. minúte Stefan Schwab, ale kapitán belasých Vasil Božikov v 29. minúte vyrovnal.,aktualizované

Výsledky prvých zápasov 3. predkola Európskej ligy

Legia Varšava - F91 Dudelange 1:2 v 1. zápase 3. predkola

Trenčín porazil Feyenoord, Mance s hetrikom

Obrat v podaní hostí sa nekonal, naopak, AS pridal štvrtý gól, keď Čatakovič poslal z ľavého krídla prízemný center, Mance sa presadil cez brániaceho Van der Heijdena a skompletizoval hetrik.,aktualizované

Duel Graz - Larnaka pokračoval, polícia výtržníka odviedla

Organizátori vďaka kamerovému systému identifikovali fanúšika, ktorý pohár hodil, a zo štadióna ho odviedla polícia.

Práznovského Alaškert prehral s Klužom 0:2

Slovenský obranca Oliver Práznovský prehral v drese arménskeho FC Alaškert na domácej pôde s rumunským CFR Kluž 0:2, keď sa o oba góly postaral útočník George Tucudean.,aktualizované

Parma nepríde o päť bodov, zaplatí pokutu 20 000 €

Parma záverečný zápas sezóny so Speziou vyhrala 2:0 a zabezpečila si postup. Calaio tvrdí, že s bývalými spoluhráčmi iba žartoval.