Po rozsiahlych testoch a vyšetreniach lekári zistili, že príčinou kolapsu bolo veľké fyzické zaťaženie v extrémnej horúčave.

Ronaldo prvýkrát trénoval ako hráč Juventusu. Vítalo ho 200 fanúšikov

Tridsaťtriročný Ronaldo sa objavil na ihrisku spolu s Gonzalom Higuainom, Paulom Dybalom, Juanom Cuadradom, Douglasom Costom a Rodrigom Bentancurom.

PSG zdolal Atletico Madrid na Medzinárodnom pohári majstrov

V druhej minúte nadstaveného času rozhodol o výhre francúzskeho šampióna 18-ročný útočník Virgiliu Postolachi.

Bénes by mal pre zranenie pauzovať štyri až päť týždňov

Slovenský futbalista sa zranil vo štvrtkovom prípravnom zápase Borussie Mönchengladbach s Augsburgom, keď si natrhol sval v pravom stehne.

FIFA prednesie analýzu z MS v Rusku deň pred galavečerom v Londýne

Konferencia sa bude konať 23. septembra.

Brankár Neuer bude kapitán Bayernu aj v novej sezóne

Neuerovým asistentom zostane Thomas Müller.

Mak zahájil sezónu v základnej zostave: Mrzia ma nepremenené šance

Mužstvo futbalistu zvíťazilo na pôde FC Jenisej Krasnojarsk 2:0.

FORTUNA LIGA: Ševelu potešil výkon mužstva pred odvetou v EL

V drese Slovana sa gólovo opäť presadil Andraž Šporar, ktorý od začiatku sezóny vrátane pohárových zápasov strelil šesť gólov.

Neymar prijal kritiku za filmovanie: Stal som sa novým mužom

V nedeľu sa Neymar prihovoril prostredníctvom videa, ktoré natočil jeden z jeho sponzorov.

Zlatan Ibrahimovič sa blysol hetrikom proti Orlandu

Švédsky útočník má v prebiehajúcej sezóne na konte už 15 gólov.

Burnley prišlo o brankára Popea

Dvadsaťšesťročný hráč Burnley sa zranil vo štvrtkovom prvom zápase 2. predkola Európskej ligy so škótskym Aberdeenom.

Slovan Bratislava a Dunajská Streda po 2. kole s plným počtom bodov

Takto sa hralo v 2. kole Fortuna ligy. ,aktualizované

Katar údajne viedol pri kandidatúre na MS 2022 špinavú kampaň

Pre Katar údajne pracovali americká PR agentúra Brown Lloyd Jones a bývalý pracovník spravodajskej služby CIA.

Tuniskú reprezentáciu opäť povedie tréner Benzarti

Šesťdesiatosemročný Benzarti nahradil Nabila Maaloula, ktorý odstúpil po MS 2018.

Claudio Pizarro sa opäť vrátil do Werderu Brémy

Pre tridsaťdeväťročného veterána to bude už piate pôsobenie v Brémach.

Rooney strelil prvý gól v MLS a pomohol k triumfu DC United

Wayne Rooney dostal v závere duelu ranu do nosa, z ktorého sa mu pustila krv.

M. United prehral s FC Liverpool na Medzinárodnom pohári majstrov

Nemecký majster Bayern Mníchov podľahol Manchestru City.

Žilina v 2. kole Fortuna ligy porazila Nitru, víťazne aj Sereď

Víťazstvo si pripísala tiež Spartak.,aktualizované

Oravec v nominácii na Golden Boy 2018: Nečakal som to, som šťastný

Rodák z Trnavy nastúpil v novej sezóne za Spartak zatiaľ iba v odvetnom zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde HŠK Zrinjski Mostar z Bosny a Hercegoviny, keď v 78. minúte nahradil Erika Grendela.

Juan Carlos Osorio už nebude trénovať futbalistov Mexika

Päťdesiatsedemročný kolumbijský kouč čelil pred šampionátom kritike, mienku na svoju stranu však naklonil víťazstvom nad Nemeckom v skupinovej fáze a postupom do osemfinále.

Komisár Cacau vidí v Özilovej kauze chyby na oboch stranách

Bývalý nemecký reprezentant s brazílskymi koreňmi tvrdí, že Özil pravdepodobne vedel, na aký účel bola fotka zhotovená.

Bénes sa opäť zranil a prerušil prípravu na novú sezónu

Klubová stránka neuviedla termín jeho návratu do tréningového procesu.

Pavel Hapal v Sparte Praha končí. Odvolali ho v deň jeho narodenín

Spolu s čerstvo 49-ročným kormidelníkom skončil aj jeho asistent Slovák Oto Brunegraf.,aktualizované

Športový arbitrážny súd potvrdil Valckeho 10-ročný trest pre korupciu

Bol zapletený do nelegálneho predaja vstupeniek na MS či kupovania hlasov pri voľbe dejísk svetových šampionátov 2010 a 2014.

Ševelovi chýbalo u hráčov väčšie srdce, Savičevič: Veľmi zlý výkon

Odveta je na programe o týždeň v Bratislave.

Trenčín je po výhre v Zabrze bližšie k postupu, Moniz: Je to otvorené

V prípade postupu cez historicky najúspešnejší poľský klub by sa Trenčania v 3. predkole stretli s holandským Feyenoordom Rotterdam.

DAC chýbali aj skúsenosti, Ljubičič: Hrá sa do poslednej sekundy

Podľa chorvátskeho stredopoliara zaplatili so spoluhráčmi sčasti aj nováčikovskú daň, súčasná generácia DAC hrá v európskych súťažiach premiérovo.

Hapal neuspel so Spartou v európskej premiére: Úvod bola katastrofa

Po konci stretnutia kričali sparťanskí fanúšikovia: Hapal, von!

Brankár Klandt sa dohodol s 1. FC Norimberg na ročnom kontrakte

Klandt naposledy pôsobil v konkurenčnom SC Freiburg.

Počas zápasu Ligy majstrov budú v Trnave dopravné obmedzenia

Bezpečnostné opatrenia a s tým súvisiace dopravné obmedzenia budú prispôsobené aktuálnej operatívnej situácii a čas uzavretia sa preto môže zmeniť.

Scolari sa vracia do Brazílie, tretíkrát zasadol na lavičku Palmeirasu

Scolari viedol v minulosti aj portugalskú a kuvajtskú reprezentáciu či londýnsku Chelsea.

Domáci dohrávali od 39. minúty bez vylúčeného Milana Šimčáka.,aktualizované

EL: Trenčín vyhral v úvode 2. predkola v Zabrze gólom Azanga

Odveta je na programe o týždeň 2. augusta o 17.30 h na Myjave. ,aktualizované

EL: Slovan prehral v úvode 2. predkola s Balzanom

Domáci išli do vedenia v prvom polčase po góle Bojana Kaljeviča v 17. minúte, po prestávke zvýšil v 67. minúte na 2:0 Uroš Lubomirac. Za Slovan znížil v 74. minúte Vukan Savičevič.,aktualizované

EL: V 2. predkole aj Slováci Hlinka, Sekulič, Malec, Bero a Kelemen

Holandský tím Vitesse Arnhem remizoval v Rumunsku na pôde FC Viitorul 2:2. Slovák Matúš Bero nastúpil za hostí v 84. minúte.,aktualizované

Ronaldo sa predstaví divákom Serie A premiérovo na štadióne Chieva

Vicemajster SSC Neapol, v ktorom pôsobí slovenský reprezentant Marek Hamšík, sa v úvodnom kole predstaví na pôde tretieho mužstva minulej sezóny Lazia Rím.

C. Ronaldo zaplatí pokutu za daňové podvody, mal by sa vyhnúť väzeniu

Dôvodom stíhania päťnásobného držiteľa Zlatej lopty sú daňové úniky z rokov 2011 - 2014, keď pôsobil v Reale Madrid, v hodnote 14,7 miliónov eur.

Ferguson poďakoval zdravotníkom: Bez nich by som ti dnes nesedel

Vyjadril sa, že v priebehu sezóny bude opäť sledovať zverencov trénera Mourinha.

Arsenal prehral v príprave s Atleticom po rozstrele, Özil chýbal

Atletico sa ujalo vedenia v 41. minúte zásluhou argentínskeho útočníka Luciana Vietta, dve minúty po prestávke vyrovnal iba sedemnásťročný stredopoliar Emile Smith-Rowe.