Futbal

Rusi odhalili logo MS 2018 na Medzinárodnej vesmírnej stanici

Súčasťou prezentácie nového loga, ktoré zobrazuje trofej pre majstrov sveta v bielo-modro-červených farbách Ruska, bola aj svetelná šou.

Mesto sa dohodlo s klubom DAC Dunajská Streda, vyrastie nový štadión

Nový štadión by sa mal vybudovať do konca roku 2018.

Brankár Ceni prekonal Giggsov rekord

Ceni v pondelok dosiahol 590. víťazstvo v drese Sao Paulo a predbehol tak v historickej tabuľke bývalého stredopoliara Manchestru United.

Polícia začne voči ŠK Slovan priestupkové konanie

Policajný prezident Tibor Gašpar odmietol tvrdenia, že polícia vkročila na bratislavský štadión príliš neskoro od vypuknutia výtržností.,aktualizované

Rusko a Ukrajina nebudú spolu v skupine na MS 2018

Blatter, ktorý sa v Moskve zúčastnil na predstavení oficiálneho loga MS 2018, sa vyjadril, že politická situácia vo svete by nemala mať vplyv na šport.

Derby Slovan - Trnava bude bez fanúšikov belasých

Stretnutie odštartuje už o 14.00 h, keďže v Trnave pokračujú stavebné práce na novej City aréne a chýba osvetlenie ihriska.

Na Zlatú loptu FIFA je nominovaných šesť Nemcov, Ronaldo aj Messi

Do hlasovania sa zapoja kapitáni a tréneri reprezentačných tímov i vybraní novinári. ,aktualizované

Capello odmietol pozvanie do parlamentu, pohneval si ruských politikov

Do parlamentu Capella pozval šéf výboru Štátnej dumy pre telesnú kultúru, šport a mládež na diskusiu o priebehu príprav národného tímu na MS 2018.

Barcelona poprela, že Messi dostal pred El Clasicom injekciu do päty

Barcelona prehrala 1:3, jediný gól katalánskeho veľkoklubu strelil Brazílčan Neymar.

Slovenky do 17 rokov zdolali Izrael, postúpili do ďalšej fázy o ME

Vďaka druhému miestu v kvalifikačnej skupine si vybojovali tak účasť v jarnom Elite Round o postup na ME 2015.

Slovan za výtržnosti na štadióne čelí trom obvineniam

Slovanu hrozí od Európskej futbalovej únie pokuta a pravdepodobne aj uzavretie štadióna na najbližší domáci zápas EL s Young Boys Bern.,aktualizované

Kapitán JAR zachránil priateľku pri prepade, položil za ňu život

Meyiwa sa snažil partnerku ochrániť, jeden z útočníkov ho však zasiahol strelou do hrude.

Slovenský stredopoliar v 58. minúte zvyšoval na 2:1 a prihral aj na štvrtý gól domácich.

Mak gólom prispel k výhre PAOK Solún nad Veriou

V zápase prvých dvoch mužstiev tabuľky zvíťazil PAOK Solún nad Veriou 4:1, keď úvodný gól zápasu strelil v 25. minúte slovenský reprezentant Róbert Mak.,aktualizované

Kucka s Janovom dobyli Veronu, Hamšík s dvoma gólmi

Majster a líder tabuľky Juventus Turín vyhral nad Palerom 2:0.,aktualizované

Manchester United remizoval s Chelsea 1:1

Nováčik anglickej Premier League Burnley doma prehral s Evertonom 1:3.,aktualizované

Mladí Slováci zdolali Litvu, postúpili so Španielmi do Elite Round

Mladí Slováci sa v 11. skupine ešte stretnú so Španielskom, duel je na programe v stredu 29. októbra.

Pires sa v indickej ISL pobil s trénerom Habasom, vyviazol s pokutou

Pires sa pobil s Habasom počas polčasovej prestávky v hráčskom tuneli. Za iniciátora konfliktu označilo vedenie ISL Habasa, ktorému udelilo stop na štyri stretnutia.

Tréner CSKA Sofia stratil po zásahu snehovou guľou vedomie

Sofijské derby medzi futbalovými tímami CSKA a Levski sprevádzali násilnosti fanúšikov.

Birmingham utrpel najhoršiu domácu prehru v 139-ročnej histórii klubu

Osemgólový rozdiel zároveň vyrovnal rekord vôbec najhoršej prehry Birminghamu, keď v roku 1930 "the Blues" prehrali na ihrisku Sheffieldu Wednesday 1:9.