Vstupenky na prípravný zápas SR - Holandsko stoja 16 a 26 eur

Wilkinsa previezli v sobotu do nemocnice so zástavou srdca, bývalý stredopoliar bol v indukovanej kóme.

Brunegraf skončil pri reprezentácii do 21 rokov, zamieril do Sparty

Brunegraf prevzal pozíciu hlavného kouča SR 21 po Hapalovi pred marcovým kvalifikačným dvojzápasom proti Albánsku.

Brandt predĺžil s Leverkusenom zmluvu do roku 2021

Dvadsaťjedenročný Brandt prišiel do Leverkusenu v januári 2014 a v 126 bundesligových dueloch nastrieľal 24 gólov.

EURÓPSKA LIGA: Arsenal a Atletico vykročia za postupom na domácej pôde

Vo štvrtok o 21.05 privítajú CSKA Moskva respektíve Sporting Lisabon.

FIFA otestuje zmeny troch pravidiel na mládežníckych turnajoch

Otestujú žlté karty pre trénerov, umožní sa brankárom prihrať loptu spoluhráčovi z výkopu aj vo vnútri šestnástky a vyskúša sa vystriedanie hráčov po celej hracej ploche a nie len pri stredovej čiare.

Bayern drží postupové karty v ruke, Ribery: Ale ešte nie je nič isté

Futbalisti Bayern Mníchov sa po triumfe na štadióne FC Sevilla 2:1 priblížili k semifinále Ligy majstrov 2017/18.

Rusko v rámci MS očakáva spoluprácu so zahraničnými tajnými službami

Šampionát sa po prvý raz uskutoční na ruskej pôde. Bude sa konať v dňoch 14. júna – 15. júla 2018.

Portugalský kanonier strelil dva góly, pridal asistenciu na tretí a svoj "biely balet" doviedol k triumfu v Turíne nad domácim Juventusom 3:0.

FORTUNA LIGA: Oficiálne stanoviská Trnavy a Slovana V KAUZE TRUTZ

Prinášame vám stanoviská oboch futbalových klubov bez redakčných úprav.

LIGA MAJSTROV: Guardiola sa pred derby obáva útočného tria Liverpoolu

Liverpool uštedril Manchestru City doposiaľ jedinú prehru v tejto sezóne Premier League, na Anfielde zvíťazil 14. januára 4:3.

LIGA MAJSTROV: Real Madrid vyhral v Turíne, Bayern blízko semifinále

V repríze finále z minulej sezóny v Turíne prvýkrát gólovo udreli hostia po tom, ako už v 3. minúte do Iscovho centra vložil pohotovo nohu Ronaldo.

Rummenigge bude pokračovať v Bayerne aj v ďalších rokoch

Šesťdesiatdvaročný Rummenigge hral za Bayern v rokoch 1974 až 1984.,aktualizované

Ružomberok zvíťazil na Žilinou. Šancu na remízu premárnil Balaj

V 87. minúte sa domácim divákom zatajil dych, keď Balaj z bezprostrednej blízkosti až neuveriteľne netrafil ružomberskú bránku.,aktualizované

Nad štartom Messiho a Busquetsa proti AS Rím visia otázniky

Španielsky stredopoliar sa po zranení vrátil do tréningového procesu FC Barcelona iba v pondelok.

Slovenské futbalistky utrpeli s Nemkami drvivú porážku

Angličanky si v druhom utorňajšom zápase poradili v Dunajskej Lužnej s Izraelčankami 4:1.

Prezident Olympiakosu hráčom: Opustite klub a choďte na dovolenku

Evangelosa Marinakisa nahnevali uplynulé remízy s Levadiakosom a Panathinaikosom Atény.

Organizátori futbalových MS predali už takmer 1,7 milióna vstupeniek

V dosiaľ poslednej fáze predaja lístkov, ktorá trvala od 13. marca do utorka, si ich fanúšikovia z celého sveta kúpili necelých 395.000.

Obranca Liverpoolu Matip si už v tejto sezóne nezahrá

Kamerunský reprezentant sa zranil v sobotňajšom ligovom dueli pri triumfe 2:1 na ihrisku Crystal Palace, hoci stretnutie dohral.

Starkovs skončil na poste reprezentačného trénera futbalistov Lotyšska

Deväť dní po zahanbujúcej prehre v prípravnom dueli s Gibraltárom ho výkonný výbor tamojšieho zväzu na svojom mimoriadnom zasadnutí zbavil funkcie.

Heynckes opäť potvrdil, že po sezóne v Bayerne Mníchov skončí

Henyckes sa vrátil k tímu úradujúceho majstra v septembri minulého roka, keď nahradil Taliana Carla Ancelottiho.

Pardew s asistentom končí vo West Bromwich Albion. Kto ho nahradí?

Podľa BBC by sa nástupcom Pardewa mohol stať niekto z bývalých hráčov.,aktualizované

Umtiti súčasťou prestupových špekulácií: Sústredím sa len na Barcelonu

Francúzsky stopér je súčasťou kádra FC Barcelona druhú sezónu, zatiaľ nastúpil na 46 duelov a dal jeden gól.

Tottenham vyhral na štadióne FC Chelsea po 28 rokoch

Víťazná mentalita tímu sa podľa slov trénera buduje po dobrých výsledkoch na veľkých štadiónoch ako Santiago Bernabeu či Stamford Bridge.

Žilina si chce v pohári v Ružomberku napraviť chuť

O postup do finále futbalového Slovenského pohára zvedú v utorok boj Ružomberok a Žilina, líder Fortuna ligy Spartak Trnava sa o deň neskôr predstaví na Pasienkoch proti Slovanu Bratislava.

V Turíne sa odreprízuje vlaňajšie finále Ligy majstrov

Tréner Realu Zinedine Zidane pred konfrontáciou s Juventusom šetril sily.

Kucka skóroval z polovice ihriska, zmiernil tak prehru Trabzonsporu

Slovenský stredopoliar rýchlo zareagoval na fakt, že gólman súpera je ďaleko od bránky.

Futbalistu Nova čaká po páde z tretieho poschodia dlhá rehabilitácia

Napriek mnohým zlomeninám je Novov stav stabilizovaný.

Futbalisti Chelsea prehrali s Tottenhamom

Štvrtý Tottenham odskočil v ligovej tabuľke piatej Chelsea už na osem bodov.

Kouč Bayernu Heynckes po demontáži Dortmundu: Bolo to galapredstavenie

Bayern si z Borussie spravil trhací kalendár a už v prvom polčase jej nasúkal päť gólov.

Futbalové MS 2022: Päť mil. USD sa rozdelí medzi robotníkov v Katare

Peniaze sú kompenzáciou za náklady pracovníkov spojené s cestou do krajiny a nástupom do zamestnania.

Futbalista Dani Alves je držiteľom rekordu v počte získaných trofejí

Prekonal tak svetový rekord, ktorý doteraz držal spolu s krajanom a bývalým hráčom Paríža St. Germain Maxwellom.

Suarez s Messim zachránili Barcelonu od prvej ligovej prehry v sezóne

Lionel Messi sa stále nezotavil zo zranenia zadného stehenného svalu, preto nenastúpil v základnej jedenástke.

Dúbravka vychytal v Newcastli tretiu nulu, po zápase velebil hráčov

Budúcu sobotu sa Newcastle predstaví na pôde Leicestru City. Dúbravka verí, že jeho tím môže prekvapiť.

Ibrahimovič pri debute v MLS dvoma gólmi pomohol otočiť mestské derby

Po vážnom zranení kolena, ktoré utrpel minulý rok v apríli, sa Ibrahimovič snaží dostať do bývalej formy.

Neapol zakopol so Sassuolom a na Juventus opäť stráca štyri body

Slovenský reprezentant Marek Hamšík sa opäť zapísal do histórie Neapola. Na konto si pripísal 387. súboj v drese partenopei, čím vyrovnal zápis Giuseppeho Bruscolottiho.

Futbalisti Paríž St. Germain triumfovali piaty raz: Zdolali AS Monaco

Parížania majú v tejto sezóne veľkú šancu aj na ďalšie domáce primáty.

Duel Hertha Berlín - WfL Wolfsburg skončil bezgólovou remízou

Slovenský obranca Peter Pekarík presedel zápas na lavičke náhradníkov, stredopoliar Ondrej Duda sa dostal na ihrisko v 70. minúte.

Futbalista S. Štefánik prispel gólom k víťazstvu nad Cracoviou Krakov

V 1. minúte nadstaveného času uzavrel slovenský stredopoliar Štefánik skóre na 2:0.

Newcastle zdolal Huddersfield, Dúbravka vychytal tretiu nulu

Dúbravka má v prebiehajúcej sezóne na konte päť odohratých zápasov, v troch z nich si udržal čistý štít.,aktualizované