Futbal

Inter Miláno so Škriniarom prehral vo štvrťfinále Talianskeho pohára

O triumfe rosso-neri rozhodol v 104. minúte Patrick Cutrone. Škriniar odohral za Inter celý zápas a dostal žltú kartu.

Liverpool sa konečne dočkal, za rekordnú sumu získal obrancu van Dijka

Dvadsaťšesťročný van Dijk sa stane najdrahším obrancom futbalovej histórie, keď suma za jeho prestup môže narásť až na 75 miliónov britských libier.

Futbalista Joao Pedro z Cagliari dostal za vylúčenie stop na 4 zápasy

Stredopoliara vylúčil rozhodca v nadstavenom čase, keď nafilmoval faul a následne stúpil na nohu protihráča.

Futbalového obrancu Liverpoolu Flanagana obvinili z napadnutia

Incident sa stal ešte v piatok ráno v liverpoolskom centre.

Weah vyhral podľa prvých informácií prezidentské voľby v Libérii

Najlepší hráč sveta za rok 1995 obliekal počas aktívnej kariéry dres Manchestru City, Chelsea Londýn, AC Miláno a Parížu St. Germain.

Mutka odvolali z pozície šéfa organizačného výboru na MS 2018

Mutko sa v pondelok dočasne vzdal funkcie predsedu Ruského futbalového zväzu a nebude dohliadať ani na organizovanie futbalového šampionátu.

Klasnič chce aj po tretej transplantácii obličky opäť hrať futbal

Tridsaťsedemročný útočník je prvý futbalista s transplantovanou obličkou, ktorý sa predstavil na veľkom turnaji, keď v roku 2008 nastúpil za chorvátsku reprezentáciu na ME v Rakúsku a vo Švajčiarsku.

Yaya Toure chce opäť reprezentovať: Milujem svoju krajinu

Za národný tím Pobrežia Slonoviny odohral sto stretnutí a naposledy zaň nastúpil pred vyše rokom.

Hitzfeld verí pred MS Nemecku aj v prípade absencie brankára Neuera

Neuer bol kľúčovým hráčom Nemecka pri titule na MS v roku 2014, ale Hitzfeld uviedol, že tréner Joachim Löw sa nemal upriamiť iba na neho.

Lazio Rím postúpilo do semifinále Talianskeho pohára

V štvrťfinále zdolali Fiorentinu 1:0.

Ronaldo je najlepší v Európe za rok 2017 v ankete poľskej agentúry

Stal sa Európskym športovcom roka 2017 v ankete poľskej tlačovej agentúry PAP, do ktorej sa zapojilo 26 agentúr na starom kontinente.

Manchester United zachraňoval bod, rekordný hetrik Kanea

Vo večernom dueli FC Liverpoool deklasoval Swansea City 5:0. ,aktualizované

Fellaini zatiaľ nepredĺžil zmluvu s United, v hre je aj odchod do Číny

Aktuálny kontrakt mu v anglickom klube skončí o pol roka.

Vedenie Schalke je nadmieru spokojné s trénerom Tedescom

Domenico Tedesco odštartoval trénerskú kariéru v roku 2008 v mládežníckych tímoch VfB Stuttgart,

Mutkove odstúpenie z RFS neovplyvní šampionát MS 2018, tvrdí FIFA

Medzinárodný olympijský výbor (MOV) ho v dôsledku rozsiahleho dopingového škandálu na ZOH 2014 v Soči doživotne vylúčil zo všetkých ďalších olympijských hier.

Brighton rokuje s Celticom o príchode francúzskeho mladíka Dembeleho

Ako informuje Sky Sports News, škótsky majster už súhlasil s prestupovou čiastkou vo výške 18 miliónov eur.

Inter si chce poistiť Škriniara, ponúknuť by mu mal dva milióny ročne

Škriniar prišiel do Interu v júli zo Sampdorie Janov za 23 miliónov eur a stal sa tak najdrahším Slovákom v histórii.

Mutko zostáva hlavným organizátorom futbalových MS, zväz načas nevedie

Spartu Rotterdam sa pokúsi zachrániť tréner Advocaat

Podľa miestnych médií bol jednou z podmienok 70-ročného kouča smerom k vedeniu aktuálne posledného tímu najvyššej súťaže príchod nových posíl.

Bývalý hráč Arsenalu prežíva ťažké obdobie: Má veľké dlhy

Vo svojej otvorenej spovedi nabáda mladých afrických futbalistov, aby popri futbale mysleli aj na vzdelanie.

Monk už nie je tréner Middlesbrough, dočasne ho nahradil Liddle

Tridsaťosemročného Monka poverili v júni návratom do Premier League, z ktorej Middlesbrough vypadlo v minulej sezóne.

FC Sevilla sa údajne snaží získať nemeckého trénera Tuchela

Rekordný päťnásobný víťaz Európskej ligy, resp. Pohára UEFA hľadá nástupcu Argentínčana Eduarda Berizza.

Tréner Liverpoolu Jürgen Klopp má jasný cieľ: Ligu majstrov

Štvrtý Liverpool aktuálne stráca na lídra Manchester City dvadsať bodov.

Nemec Rüdiger je v Chelsea spokojný: Je to iné ako v Taliansku

Rüdiger počas pôsobenia na Apeninskom polostrove otvorene kritizoval prejavy rasizmu a mohlo by sa zdať, že to bol jeden z dôvodov odchodu z Talianska.

Futbalový klub Sheffield Wednesday sa rozlúčil s trénerom Carvalhalom

Dôvodom boli neuspokojivé výsledky.

NEŠŤASTNÉ VIANOCE: Futbalový tréner Valencie Marcelino bol v nemocnici

Bývalý stredopoliar pôsobí vo Valencii od mája 2017, keď s ňou podpísal dvojročný kontrakt.

Futbalista Austin dostal za kopnutie Lössla trojzápasový dištanc

Incident sa odohral v sobotňajšom zápase na štadióne St Mary's, ktorý sa skončil remízou 1:1.

Tréner Barcelony chválil po zápase s Realom Paulinha: Veľmi nám pomáha

Dvadsaťdeväťročný Brazílčan svojimi ofenzívnymi výpadmi neustále zamestnával obranu súpera a v 63. minúte získal pre Kataláncov penaltu, ktorú premenil Lionel Messi.

Hamšík po víťazstve a prekonaní Maradonu: Budeme mať krásne Vianoce

Slovenský futbalista v domácom stretnutí 18. kola najvyššej súťaže so Sampdoriou Janov skóroval v 39. minúte a 116. súťažným gólom sa osamostatnil od Argentínčana Diega Maradonu.

Kane vyrovnal rekord Shearera: Bol to skvelý deň

Kane môže svoju bilanciu ešte zlepšiť, keďže Tottenham Hotspur odohrá duel 26. decembra proti Southamptonu.

DOKÁZAL TO: Marek Hamšík je už lepší ako legendárny Maradona

Slovenský futbalista skóroval v domácom stretnutí 18. kola najvyššej súťaže so Sampdoriou Janov a 116. súťažným gólom sa osamostatnil od Argentínčana Diega Maradonu.,aktualizované

Everton remizoval v 19. kole anglickej ligy s Chelsea

Manchester City zdolal doma Bournemouth jednoznačne 4:0 a vedie tabuľku so ziskom 55 bodov.,aktualizované

Real Madrid dostal v El Clásicu od Barcelončanov príučku

O ich úspech v 17. kole najvyššej španielskej súťaže sa gólmi v druhom polčase postarali Luis Suarez, Lionel Messi z jedenástky a striedajúci Aleix Vidal v nadstavenom čase.,aktualizované

Lazio Rím triumfoval nad Crotone 4:0

Do streleckej listiny sa zapísali v druhom polčase postupne Lukaku, Immobile, Lulič a Anderson.

Útočník Rangelo Janga mieri z Trenčína do KAA Gent

Dvadsaťpäťročný reprezentant Curacaa zažil vo Fortuna lige 2017/18 výbornú jeseň, keď strelil 14 gólov.

Bielsu v Lille vymení na poste hlavného trénera Galtier

Vedenie účastníka francúzskej Ligue 1 ešte v novembri Bielsu suspendovalo a minulý týždeň aj definitívne odvolalo.

Hamšík piatykrát v Top 10 slovenských športovcov: Vážim si to

Tridsaťročný špílmacher slovenskej reprezentácie sa v Top 10 ankety Športovec roka Klubu športových redaktorov umiestnil už piatykrát za sebou.

ŠKORVÁNKOVÁ: Nezarábam toľko, aby som po kariére nemusela už nič robiť

Jednou z TOP futbalových udalostí tohto roka na Slovensku bol prestup Dominiky Škorvánkovej do Bayernu Mníchov. Aj o tom, ako sa jej v bavorskom veľkoklube darí, nám porozprávala v štúdiu TABLET.TV.

Villar už nie je prezidentom RFEF, funkcie ho zbavil španielsky súd

Súd ho zbavil funkcie v piatok, no Villar svoju vinu nepriznáva.

Sevilla prepustila argentínskeho trénera Berizza

Mužstvo je síce na piatom mieste tabuľky La Ligy, no má za sebou sériu zlých výsledkov.