Sobota 20. apríl 2024Meniny má Marcel

Futbal

Müller si natrhol sval a bude pauzovať približne tri týždne

Dvadsaťosemročný reprezentant sa zranil počas sobotňajšej bundesligovej výhry na pôde Hamburgu (1:0).

Khedira po prvom hetriku nadšený, loptu si zobral domov ako suvenír

Tridsaťročný nemecký reprezentant a majster sveta z roku 2014 nepatrí k častým strelcom, oveľa viac sa zameriava na obranné úlohy.

Plzeň kraľuje lige,tréner druhej Slavie: Náskok sa bude ťažko dobiehať

Slavia má už po 11 dueloch veľké manko na Plzeň a vzďaľuje sa jej obhajoba titulu.

Jacko po výmene trénera: Sme profesionálnejší, výsledky sa dostavia

Prešovčania nezopakovali senzačné víťazstvo 3:2 z 2. kola v Žiline a potvrdili, že na domácom štadióne v Poprade sa im nedarí.

Tottenham sa dotiahol na United, Kanea ohromila rekordná návštevnosť

Liverpool vyhral z uplynulých šiestich ligových zápasoch iba jediný a po prehre s Tottenhamom klesol v tabuľke na deviate miesto.

Paríž Saint-Germain remizoval s Marseille, Neymar s červenou kartou

Domáci sa dostali do vedenia v 16. minúte ďalekonosnou strelou Luiza Gustava z vyše 25 metrov, ktorá mala silnú rotáciu a zapadla do ľavého dolného rohu brány. O vyrovnanie sa postaral Neymar.,aktualizované

Kouč Celty Unzue mal po prehre s Atleticom ťažké srdce na rozhodcov

Slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka opäť odohral za Celtu celý zápas a v závere mohutne podporoval ofenzívu, galícijskému tímu sa však napriek veľkej snahe nepodarilo vyrovnať.

Plzeň aj po 11. kole stopercentná, body nestratila ani s Brnom

Duel v Plzni, ktorá rozhodla o zisku troch bodov už v prvom polčase, mal pikantnú príchuť pre slovenského trénera Zbrojovky Romana Pivarníka. ,aktualizované

Španielsko porazilo Irán vo štvrťfinále MS hráčov do 17 rokov

Ich ďalším súperom bude Mali.,aktualizované

MFK Tatran Liptovský Mikuláš odvolal trénera Šina

Prezident klubu Milan Mikušiak ako dôvod uviedol neuspokojivé výsledky v ligovej súťaži.

Arsenal zvíťazil nad Evertonom v 9. kole Premier League

So 16 bodmi patrí londýnskemu tímu 5. priečka v tabuľke, osembodový Everton je osemnásty.

Frankfurtu sa zranil obranca Chandler, čaká ho operácia menisku

Frankfurtu sa tak prehĺbili problémy s pravým krajom defenzívy.

Souness o šanciach Liverpoolu: Úspechom bude prvá štvorka

Na vedúci Manchester City strácajú už dvanásť bodov, majú však zápas k dobru.

Bayern pod taktovkou Juppa Heynckesa opäť víťazí

Hamburg mal v druhom polčase šance vyrovnať, ale napokon vyšiel bodovo naprázdno.

Manchester City má v Premier League slušný náskok

Jeho mestský rival, Manchester United, prekvapujúco prehral na pôde Huddersfieldu Town 1:2.

Talianske médiá ospevujú Škriniara: Bol ako stena, zastavil všetko

Slovenský futbalový obranca mal podľa nich veľkú zásluhu na tom, že hostia uhrali pod Vezuvom bezgólovú remízu. ,aktualizované

Immobile a Strakosha predĺžili v Laziu kontrakt do roku 2022

Dvadsaťsedemročný Immobile patrí ku kľúčovým hráčom tímu, po ôsmich ligových zápasoch má na konte jedenásť presných zásahov.

Leverkusen deklasoval Mönchengladbach v 9. kole nemeckej Bundesligy

V zostave domácich stále absentuje pre zranenie slovenský reprezentant László Bénes.

FK Noves Spišská Nová Ves zvíťazila nad MŠK Žilina

Pozrite si aktuálne výsledky.

Zrekonštruované Lužniky otvorí prípravný zápas Rusko - Argentína

V Lužnikách sa bude hrať sedem zápasov budúcoročného svetového šampionátu vrátane otváracieho duelu, semifinále a finálového súboja.

Brighton vyhral vonku po 34 rokoch, pod Biličom sa kýve stolička

Spolumajiteľ WHU David Sullivan ešte pred piatkovým zápasom chorvátskeho kouča podržal vyhlásením, že plánujú s Biličom dodržať kontrakt, ktorý mu vyprší po konci sezóny.

Slovan Bratislava deklasoval Pinerolu 9:1

Slovanisti sú s plným počtom 12 bodov na čele tabuľky. Stopercentnú bilanciu si udržal aj Wild Boys '02 Bratislava, ktorý si vo 4. kole poradil s Novými Zámkami 4:3.

David Luiz chýba v brazílskej nominácii na Japonsko a Anglicko

Brazílsky kouč ešte prezradil, že ani na svetovom šampionáte v Rusku nebude mať mužstvo stáleho kapitána.

Brankár Bürki získal nový kontrakt v Dortmunde

Za Borussiu má na konte 95 stretnutí vo všetkých súťažiach.

Videorozhodca bude v Nemeckom pohári od štvrťfinále

V skorších kolách sa videorozhodca nebude používať, aby boli podmienky vo všetkých stretnutiach rovnaké.

Juventus Turín zarobil najviac v minulej sezóne Ligy majstrov

Od Európskej futbalovej únie zinkasoval 110,4 milióna eur.

AS Rím potrestajú za rasizmus fanúšikov v zápase v Londýne

Incidenty sa udiali v priebehu stredajšieho zápasu skupinovej fázy Ligy majstrov 2017/2018 na štadióne Stamford Bridge s Chelsea Londýn (3:3).

Fanúšik Evertonu s dieťaťom na rukách udrel hráča Lyonu

Dôvodom je incident vo štvrtkovom zápase Európskej ligy UEFA 2017/2018 s francúzskym Olympique Lyon. Anglický futbalový klub FC Everton zrejme bude čeliť disciplinárnemu konaniu. ,aktualizované

EL: Slavia zaskočila Villarreal ofenzívou, vybojovala remízu 2:2

Za "zošívaných" odohral celý zápas slovenský stredopoliar Jakub Hromada, ten bol v 30. minúte na začiatku peknej akcie gólovo zakončenej Dannym, vďaka ktorej hostia viedli senzačne 2:0.

EL: Plzeň nezvládla duel s Luganom, prehrala 2:3

Plzeň mala proti sebe najslabší tím švajčiarskej ligy, ktorý navyše hral na neutrálnom ihrisku v Luzerne, keďže Lugano nemá pre Európsku ligu vyhovujúci štadión.

Zlín odohrá skupinovú fázu Európskej ligy v Olomouci

Práve Andrův štadión je však miesto, kde si vybojovali účasť v druhej najprestížnejšej európskej klubovej súťaži.

FL: Trnavský líder v 13.kole hostí Podbrezovú

Zverenci trénera Nestora El Maestra ťahajú v lige aj pohári deväťzápasovú víťaznú sériu, pred druhým rivalom Slovanom Bratislava majú v tabuľke 5-bodový náskok.

UEFA: Zlín v Olomouci remizoval s FC Kodaň, zápas sa zdržal pre hmlu

Pozrite si najaktuálnejší prehľad tretieho kola Európskej ligy UEFA 2017/2018.

Bakošov gól Plzni v Lugane nestačil, prehrala aj Hertha

Postupové šance si v G-skupine poriadne skomplikovali futbalisti Viktorie Plzeň, ktorí prehrali v Lugane 2:3.,aktualizované

Astana zvíťazila v A-skupine EL nad Maccabi Tel Aviv 4:0

Dvoma gólmi o tom rozhodli ghanský stredopoliar Patrick Twumasi a útočník Junior Kabananga z DR Kongo.