Utorok 23. apríl 2024Meniny má Vojtech

Futbal

Petržalka stúpa na vyššie poschodia, Kalina: Snom je postup do 2. ligy

Novým trénerom mužstva je Balázs Borbély, ktorý ako kapitán bývalej Artmedie Petržalka dosiahol najväčší úspech kariéry, keď klub doviedol až do skupinovej fázy Ligy majstrov.

EURÓPSKA LIGA: Sparta potrebuje góly, v odvete bude doháňať manko

Tím pod trénerským vedením Taliana Andreu Stramaccioniho trápi po výdatnom letnom nakupovaní slabšia strelecká produkcia.

Hoffenheim sa zaujíma o rakúskeho reprezentanta Baumgartlingera

Baumgartlinger prestúpil do Leverkusenu vlani z Mainzu a zmluvu s Bayernom má do roku 2020.

Sparta Praha a Bohemians Praha sa rozišli remízou v 1.kole českej ligy

Za Spartu chytal Slovák Dúbravka.

Ružomberok rozstrieľal Senicu. Na čele Slovan, Žilina bez bodu

Futbalisti Ružomberka sa víťazne naladili na odvetu Európskej ligy proti Evertonu.,aktualizované

Matič by sa mal stať hráčom ManU, klub zaplatí 40 miliónov eur

Srbský stredopoliar pôsobil v rokoch 2007 až 2009 na Slovensku v klube MFK Košice.

Jakubko sa po vyše roku vracia na scénu, bude hrať za rodnú obec

Tridsaťsedemročný útočník absolvoval posledný duel v drese Ružomberka v 33. kole Fortuna ligy sezóny 2015/2016, uplynulý ročník pauzoval.

FL: Slovan vystužil defenzívu Božikovom a Chouchoumisom

Chouchoumis prichádza z Panathinaikosu Atény. Informovala oficiálna internetová stránka ŠK Slovan.

Víťazný návrat Vrbu do Plzne: Viktoria zvíťazila nad Duklou Praha

Trénerovi Pavlovi Vrbovi vyšiel návrat na lavičku Viktorie na výbornú.

Rusnákov Real Salt Lake iba remizoval s Columbusom

Salt Lake sa po ďalšej bodovej strate stále nachádza pod pásmom postupu do play off Západnej konferencie.

Francúzsky Superpohár získal Paríž SG

Futbalisti Paríža Saint-Germain zvíťazili v sobotňajšom zápase o francúzsky Superpohár v marockom Tangeri nad úradujúcim ligovým šampiónom AS Monaco 2:1.

Real Madrid prehral s FC Barcelona 2:3

Katalánci mali rozprávkový vstup do súboja, ktorý sa hral pred 66-tisícovou kulisou na štadióne v Miami.

Plzeň zdolala Duklu Praha, gólom sa zaskvel aj Hrošovský

Slovenský reprezentačný stredopoliar prispel gólom v 16. minúte k vysokému víťazstvu Viktorie Plzeň nad pražskou Duklou 4:0. ,aktualizované

Barcelona hrozí žalobou na UEFA, ak jej Paríž vyfúkne Neymara

Podľa medializovaných informácií ponúka Paríž za Neymara 222 miliónov eur.

Michalovce uhrali bezgólovú remízu v Nitre, Slovan zdolal doma Vion Zlaté Moravce. ,aktualizované

Brentford v príprave zdolal Celtu Vigo, Lobotka odohral prvý polčas

Po prvom polčase Celta zaostávala 0:2, v 53. minúte už len zmiernil jej prehru dánsky stredopoliar Daniel Wass.

Milánsky Inter so Škriniarom zvíťazil aj nad londýnskou Chelsea

Inter si jednogólový náskok postrážil a po Bayerne Mníchov získal aj skalp anglického majstra.

MLS: Bratia dos Santosovci opäť spolu v tíme Los Angeles Galaxy

Dvadsaťsedemročný stredopoliar Jonathan dos Santos prišiel do LA, rovnako ako jeho o rok starší brat, zo španielskeho Villarrealu.

NHL: Nashville si poistil elitného centra Johansena

Do sezóny 2024/25 tak bude mať tento hráč priemerný zárobok osem miliónov.

Guba sa postaral o prvý gól a bod poľskej Nieciecze

Dvadsaťšesťročný krídelník strelil v piatkovom zápase 3. kola proti KGHM Zaglebie Lubin vyrovnávajúci gól, ktorý bol zároveň prvý pre klub v novom ročníku.

FORTUNA LIGA: Spartak Trnava zvíťazil v 2. kole na ihrisku Podbrezovej

O oba góly trnavského tímu sa ešte v prvom polčase postaral Egho.,aktualizované

Trenčianski futbalisti proti DAC už aj s Holanďanom van Haarenom

Dvadsaťšesťročný holandský tvorca hry má na svojom konte takmer sto ligových štartov v najvyššej holandskej súťaži za Feyenoord, Venlo a Den Haag.

Český obranca Matějů mieri k nováčikovi Premier League z Brightonu

Obranca Viktorie Plzeň má v najbližších dňoch absolvovať v klube Premier League zdravotné testy.

AFC Nové Mesto nad Váhom definitívne 16. účastníkom 2. ligy

Druhá najvyššia slovenská súťaž bude mať 16 účastníkov napriek odstúpeniu FC VSS Košice.

EURÓPSKA LIGA : Škrtel po výhre v Grazi: Máme dobrú pozíciu do odvety

Jeho turecký klub Fenerbachce Istanbul zvíťazil v úvodnom súboji 3. predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018 na pôde Sturmu Graz 2:1.

EURÓPSKA LIGA: Mak o zápase gréckeho PAOK: Nehrali sme dobre

Dvadsaťšesťročný krídelník prišiel do PAOK v Solúne v júli 2014 a uzavrel kontrakt na tri roky

Buffon je zhrozený z ponuky za Neymara: Je to všetko falošné

Brankársku ikonu "squadry azzurry" dostala do rozpakov najnovšia špekulácia o predaji Neymara do Paríža St. Germain.

Asociácia skrátila Bartonovi trest za stávkovanie o päť mesiacov

Bartona v apríli suspendovali do 25. októbra 2018, po odvolaní mu trest vyprší už 1. júna.

EURÓPSKA LIGA: Hrnčár cíti šancu ako proti Bergenu

Domáci Everton bol v Goodison Parku lepším mužstvom, ale nechýbalo veľa, aby bol výsledok pre slovenského zástupcu MFK Ružomberok priaznivejší.

Ružomberok prehral na pôde FC Everton, rozhodol kapitán Baines

Futbalisti MFK Ružomberok prehrali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 3. predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018 v Liverpoole s domácim FC Everton 0:1.,aktualizované

FORTUNA LIGA: 2. kolo v troch dňoch, Michalovce ako domáci v Nitre

V piatok kolo začne duelom domácej Podbrezovej s Trnavou, v nedeľu ho uzavrie stretnutie Ružomberka a Senice.

EL: Fenerbahce so Škrtelom zvíťazilo na ihrisku Sturmu Graz 2:1

Remízou 1:1 sa skončil duel medzi domácim Olimpikom Doneck a PAOK Solún. Za hostí hral do 81. minúty slovenský reprezentačný krídelník Róbert Mak.,aktualizované

FIFA potrestala Katar za tričká na podporu emira

Hráči národného tímu si obliekli tričká na podporu katarského emira v júnovom domácom stretnutí kvalifikácie MS s Kórejskou republikou.

V Rakúsku zrušili futbalový zápas pre príliš veľa divákov

Na duel medzi futbalistami Udinese Calcio a Hannoveru 96 sa chystalo približne 4000 fanúšikov vrátane 280 potenciálnych chuligánov. Domovský stánok amatérskeho klubu FC Alpe Adria pojme 2430 ľudí.

Rigo bude na jeseň hosťovať zo Slovana v Senici

Rigo už absolvoval svoj debut za Senicu, v úvodnom kole nového ročníka najvyššej slovenskej súťaže odohral celý zápas proti AS Trenčín.

Druhá liga má 16 tímov, Nové Mesto nad Váhom nahradí VSS Košice

Zástupcovia všetkých druholigových klubov sa vo štvrtok stretli pred štartom súťaže vo Vyhniach a témou rokovaní bola aj účasť jej minulosezónneho víťaza.