Piatok 10. máj 2024Meniny má Viktória

Futbal

Tréner Plzne Pivarník: Zápas sme takticky veľmi dobre zvládli

Futbalisti Viktorie Plzeň sa osamostatnili na čele tabuľky najvyššej českej súťaže. Napriek hodinovému oslabenia o vylúčeného Milana Petrželu vydreli z pôdy Dukly Praha tri body za víťazstvo 1:0.

Škrtela teší premiérový gól v drese Fenerbahce Istanbul

Škrtel mal väčšiu radosť mal z herného prejavu svojho tímu. Presvedčivé víťazstvo 5:0 nad Karabüksporom vlialo hráčom energiu pred kľúčovým duelom proti Manchestru United.

Olympique Marseille remizoval s Girondins Bordeaux

V nedeľnom zápase 11. kola najvyššej francúzskej futbalovej ligy Olympique Marseille hral s Girondins Bordeaux nerozhodne 0:0.

Sampdoria so Škriniarom zdolala doma Inter Miláno 1:0

Jediným úspešným strelcom duelu sa stal v 44. minúte Fabio Quagliarella. Slovenský reprezentant Milan Škriniar odohral v drese janovského klubu celé stretnutie

Slovan kontroloval priebeh.,aktualizované

Hradec Králové prehral šiesty zápas za sebou, nepomohli ani tri góly

V zápase 12. kola najvyššej českej súťaže síce strelili doma Karvinej tri góly, no inkasovali o jeden viac.,aktualizované

Villarreal zaznamenal prvú prehru v sezóne, padol v Eibare

Eibar tak poskočil na siedmu priečku.,aktualizované

Everton po jeden a pol mesiaci zvíťazil, Chelsea opäť vyhrala na nulu

V nedeľu nasmeroval "karamelky" za víťazstvom Romelu Lukaku. ,aktualizované

Škrtel vo Fenerbahce prvýkrát skóroval

Tridsaťjedenročný stopér premiérovo skóroval vo svojom šestnástom zápase za "Fener", do ktorého v lete prestúpil z FC Liverpool.

Kuckovo AC Miláno zdolalo Pescaru 1:0 a poskočilo na tretiu priečku

Slovenský stredopoliar Juraj Kucka naskočil do stretnutia v drese AC v 68. minúte.

Bale podpísal v Reale Madrid nový kontrakt do roku 2022

Dvadsaťsedemročný krídelník pôsobí v Madride od roku 2013, keď prišiel z anglického Tottenhamu Hotspur za vtedy rekordnú čiastku 85 miliónov libier.

Hamšík po prehre s Juventusom: Mali sme bodovať

Bonucciava predpoveď vyšla, Higuain strelil víťazný gól. Argentínčan vlani nastrieľal za Neapol 36 gólov, čím prekonal 66 rokov starý ligový rekord. Potom za rekordných 90 miliónov šiel do Turína. ,aktualizované

K výhre Sparty Praha prispel hetrikom Lafata

Sparta si tak pripísala ďalšie tri body.

Nemeckú futbalovú reprezentáciu má naďalej trénovať Löw

Ani Löw, ani DFB informáciu ešte nepotvrdili.

Druholigová Žilina bezgólovo remizovala so Skalicou, čaká novú posilu

Novou akvizíciou MŠK Žilina sa stane moldavský stredopoliar Eugeniu Cociuc.

AFA a desať argentínskych klubov dlžia na daniach 9 miliónov USD

AFA sa momentálne nachádza pod dočasnou správou Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) po tom, ako prezidenta Luisa Seguru obvinili z podvodu pri predaji vysielacích práv.

AS Rím bude niekoľko mesiacov bez Alessandra Florenziho

Dvadsaťpäťročný Florenzi sa zranil v stredajšom ligovom stretnutí proti Sassuolu Calcio.

Dopingovou kauzou Ademiho sa bude zaoberať CAS

Dvadsaťpäťročný stredopoliar neúspešne namietal, že nepovolenú látku obsahoval kontaminovaný potravinový doplnok.

Bayern nastúpi v lige proti Augsburgu so zmenenou zostavou

Mníchovčania v stredu zdolali Augsburg v pohári 3:1.

Inter Miláno stojí na 100 percent za trénerom Frankom de Boerom

V piatok zasadali zástupcovia majiteľov klubových akcií a po rokovaní sa pred médiá postavil výkonný šéf Michael Bolingbroke.

Tréner Pulis predĺžil o rok zmluvu s West Bromwich Albion

Číňania tento krok zdôvodnili snahou o stabilizáciu klubu a snahou etablovať v elitnej desiatky Premier League. Pulis prišiel do WBA v januári 2015.

Podbrezová vyzve Slovan,Žilina si zahrá na trávniku nováčika z Prešova

V ďalších sobotňajších zápasoch ešte majstrovský Trenčín hostí posledný ViOn Zlaté Moravce - Vráble, štvrtá Myjava predposlednú Dunajskú Stredu a siedme Michalovce deviatu Senicu.

Lippi po uvedení na post trénera Číny: Musíme sa všetci zomknúť

Čína si s podporou prezidenta Si Ťin-pchinga dala za cieľ skvalitniť futbal do takej miery, aby dosiahla viditeľnejšie úspechy na medzinárodnej scéne, aj preto padla voľba na Lippiho.

Hamšík pred duelom Neapolu:V Turíne chceme konečne prelomiť prekliatie

V uplynulých piatich zápasoch utrpel Neapol v metropole Piemontu päť prehier, pričom inkasovali dvanásť gólov a strelili iba jediný.

Olympique Marseille angažoval Zubizarretu ako športového riaditeľa

V Marseille tak pokračujú personálne čistky po tom, ako klub so slávnou minulosťou minulý týždeň kúpil americký podnikateľ Frank McCourt.

Blamáž Makovho Zenitu Petrohrad, prehral s Machačkalou 0:4

Slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý nastúpil v základnej zostave Zenitu.

Návrat Pastoreho sa blíži, Argentínčan už trénuje s PSG

Dvadsaťsedemročný ofenzívny stredopoliar od stredy naplno zarezáva so spoluhráčmi v tréningovom centre klubu.

Spartak Trnava komentuje dianie v klube, prečítajte si jeho vyhlásenie

Na diskusných fórach sa hovorí o údajných finančných problémoch či meškajúcich výplatách.

Víťazstvo West Hamu nad Chelsea zatienili výtržnosti fanúšikov

Tí v záverečných minútach anglického Ligového pohára hádzali na priaznivcov hostí mince, fľaše a dokonca aj vytrhnuté sedačky.,aktualizované

Pivarník po prehre Plzne v pohári zúril: Niekoho posadíme na tribúnu

Jeho tím prekvapujúco podľahol druholigovému SFC Opava 2:4.

Mourinho má problém: FA ho vyšetruje za výroky na adresu rozhodcu

Portugalský tréner spochybnil doterajšie výkony hlavného rozhodcu Anthonyho Taylora vyjadrením, či by bolo pre neho ťažké podať veľmi dobrý výkon, keďže býva blízko štadióna ManU Old Trafford.

Toto Guardiola ešte nezažil: Pozrite sa, koľko zápasov v rade nevyhral

Paradoxom je, že španielsky kouč začal svoju misiu v Manchestri City sériou desiatich víťazstiev.

Zemetrasenie ohrozilo futbal v Taliansku. Hamšík chýbal v zostave

Prehre Sampdorie nezabránil ani slovenský reprezentant Milan Škriniar, ktorý v strede hosťujúcej obrany odohral celý zápas. Hamšík sa dostal na trávnik až v 71. minúte.,aktualizované

Zverenci trénera Zinedina Zidaneho vyhrali v stredajšom prvom stretnutí 3. kola na pôde treťoligistu Cultural Leonesa vysoko 7:1.