Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Slovan zdolal v príprave HKM Zvolen 6:1

Ilustračné foto Foto: TASR/Martin Baumann

Záverečná tretina sa zmenila na exhibíciu účastníka KHL.

Zvolen 21. augusta (TASR) - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase nad KHM Zvolen hladko 6:1. Zverenci trénera Miloša Říhu po prehratej úvodnej tretine prepli na vyššie obrátky a v prostrednej časti hry otočili skóre po zlepených góloch Kozáka a Nagya. Záverečná tretina sa zmenila na exhibíciu účastníka KHL, ktorý sa presadil ešte štyrikrát.

prípravný zápas

HKM Zvolen - Slovan Bratislava 1:6 (1:0, 0:2, 0:4)

Góly: 6. T. Klíma (L. Klíma) - 30. Kozák (Lušňák), 30. Nagy (Sersen), 42. Bartovič (Kašpar), 44. Šťastný, 45. Bartovič (Šťastný), 47. Viedenský (Kašpar, Šťastný)

Zostava Slovana: Garnett - Barker, Sersen, Starosta, Švarný, Mihálik, Luža, Protasenja, Valach - Surový, Nedorost, Nagy - Jeglič, Tičar, Šťastný – Kašpar, Bartovič, Kozák - Skalický, Viedenský, Lušňák