Hokej

ZOH: Hokejisti Kanady zvíťazili nad Fínskom a sú v semifinále turnaja

V semifinále nastúpia v piatok 23. februára o 13.10 SEČ proti Nemecku, ktoré prekvapivo zdolalo Švédsko 4:3 po predĺžení.

,aktualizované

ZOH: Nemci senzačne zdolali Švédov a v semifinále vyzvú Kanadu

V Hale Kwandong v Kangnungu zvíťazili v stredajšom štvrťfinálovom súboji nad Švédskom prekvapujúco 4:3 po predĺžení.

ZOH: Hokejisti OŠ Ruska rozdrvili Nórsko a postúpili do semifinále

V ňom nastúpia v piatok 23. februára o 8.40 SEČ proti Česku.

ZOH: Fínske hokejistky zdolali OŠ Ruska 3:2 a získali bronzové medaily

Fínky získali tretí olympijský bronz po rokoch 1998 a 2010. Kuriózne je, že Rusky skončili olympijský turnaj s jedinou výhrou a piatimi prehrami.

NHL: Tatarov gól nezabránil prehre Detroitu

Boston so Zdenom Chárom zvíťazil v Edmontone, hoci sprvoti najprv prehrával.

ZOH: Česi zvládli nájazdy proti USA a budú bojovať o medaily

V semifinále sa Česi stretnú v piatok 23. februára proti víťazovi zápasu Olympijskí športovci z Ruska - Nórsko.

New York Rangers vymenili obrancu Holdena do Bostonu

Opačným smerom putoval takisto obranca Rob O'Gara a tretie kolo draftu 2018. T

Simmonds sa zranil. Philadelphii bude chýbať dva až tri týždne

Flyers na jeho miesto povolali Oskara Lindbloma z farmárskeho tímu Lehigh Valley z AHL.

ZOH: Šatan videl rezervy v hre aj tempe zápasov

Šatan v prvom hodnotení pochválil brankárov. Nazval ich najspoľahlivejšou súčasťou mužstva.

Donato strelil SR opäť dva góly a vyrovnal otcov výkon na ZOH

Dvadsaťjedenročný útočník, ktorý pôsobí v tíme Harvardskej univerzity a v NHL má na neho práva Boston Bruins, sa tak stal akýmsi katom reprezentantov spod Tatier.

Toto sú reakcie osobností po prehre hokejistov SR v osemfinále s USA

Bývalí hokejisti SR reagujú po prehre Slovákov s USA v osemfinále olympijského turnaja.

ZOH: Nórski hokejisti zdolali Slovinsko a postúpili do štvrťfinále

V ňom sa stretnú v stredu o 8.40 SEČ s tímom Olympijských športovcov z Ruska.

ZOH: Hokejistky Švajčiarska zdolali v súboji o 5. miesto Japonsko

Siedmu priečku obsadili Švédky, ktoré deklasovali domáce Kórejčanky 6:1.

Surový neupriamoval na chyby jednotlivcov: Prehrali sme ako tím

Kapitán hokejistov SR zdôraznil v hodnotení utorňajšej prehry i celkového vystúpenia, že reprezentácia ponúkla sľubný pohľad do budúcnosti.

Slovinský hokejista Žiga Jeglič dopoval. Vylúčili ho z olympiády

Jeglič v sobotňajšom súboji proti Slovensku v základnej B-skupine rozhodol duel premeneným samostatným nájazdom. Slovinci vďaka výhre 3:2 obsadili konečné druhé miesto.