NHL: Jaroš asistoval pri prehre Ottawy s Torontom

V drese hostí zaznamenal tri plusové body obranca Martin Marinčin.

Turan odmieta obvinenia

Bývalý čelný predstaviteľ popradského klubu zvolal mimoriadnu tlačovku, aby pred médiami vyjadril svoj postoj k viacerým informáciám, najmä z úst Herolda Neklana.

Miškovec zvíťazil nad dvadsiatkou o päť gólov

Favorizovaní domáci začali aktívne a v 6. minúte musel Pavličko likvidovať nebezpečný pokus Ritóa z hranice bránkoviska.

Skalica si poradila s Prešovom, Michalovce zdolali Humenné

Michalovčania si v regionálnom derby poradili so súperom ľahko.,aktualizované

KHL: Admiral Vladivostok prehral s Dinamom Riga po nájazdoch

Dva body zabezpečil hosťom svojim výkonom brankár Kristers Gudlevskis a rozhodujúci samostatný nájazd premenil švédsky útočník Linus Videll. ,aktualizované

MS 2019: Štart predaja vstupeniek skomplikoval boj s priekupníkmi

Spoločným menovateľom všetkých technických komplikácií bola snaha eliminovať priekupníkov s lístkami, ktorí si na toto atraktívne podujatie brúsili zuby.

NHL: Boston bez Slovákov v zostave zdolal v Pekingu Calgary

Víťazstvom 3:1 tak nadviazali na triumf nad rovnakým súperom v rámci propagačného turné v Číne, v sobotu nad ním v Šen-čene vyhrali 4:3 po samostatných nájazdoch.

KHL: Slovan prehral po tretí raz za sebou, Chabarovsku podľahol o gól

Výjazd zakončia Bratislavčania v piatok na ľade Admiralu Vladivostok od 11.30 h SELČ.,aktualizované

SYMBOLICKÝ ŠTART: Ján Laco si o 9.19 h kúpil prvú vstupenky na MS 2019

Slovenský reprezentant tak odštartoval predpredaj, ktorý sa však, podobne ako pred MS v roku 2011, nezaobišiel bez technických problémov. ,aktualizované

NHL: Čajkovský a Pánik skórovali pri víťazstvách svojich tímov

Dvadsaťšesťročný obranca Čajkovský otvoril skóre pri triumfe Caroliny Hurricanes na ľade Tampay Bay Lightning 4:1.

Budapešť zdolala Banskú Bystricu a pripísala si prvú výhru v lige

Favorizovaní Bystričania sa dostali do prvej veľkej šance vo 4. minúte. Gabor vysunul medzi kruhy Surového, jeho strela však opečiatkovala iba ľavú žrď bránky domácich.

Detva Zvolenu stíhala, no o víťazovi rozhoduje počet gólov

Detva sa v zakončení trápila a na Skapskiho nedozrela. ,aktualizované

Nitra si hladko poradila s Popradom

Definitívu zápasu dal v 55. minúte presnou strelou v presilovej hre McCormack, ktorému výrazne pomohli cloniaci hráči.,aktualizované

Vicemajster zdolal Liptovský Mikuláš až v predĺžení

Trenčanom k víťaznému koncu nepomohli ani tri presilové hry v poslednej dvadsaťminútovke a zápas pokračoval v predĺžení. V ňom rozhodol o domácom triumfe Varga. ,aktualizované

Bielorus Demkov skončil v hokejovom Zvolene

Dôvodom sú administratívne prekážky pre získanie povolenia k prechodnému pobytu hráča na území SR.

Americký hokejista odohral v predchádzajúcej sezóne za nováčika Vegas v základnej časti 78 zápasov, v ktorých strelil 15 gólov a pridal 22 asistencií.

NHL: Barkov sa stal kapitánom Floridy: Je to pre mňa najväčšia česť

Stal sa v poradí 10. kapitánom v histórii klubu.

NHL: Obranca Nurse podpísal s Edmontonom nový dvojročný kontrakt

Nurse bol v minulej sezóne s priemernou minutážou 22:15 druhým najvyťaženejším hráčom olejárov.

V prípravných stretnutiach v noci na utorok sa objavili aj ďalší dvaja slovenskí útočníci.