Hokej

NHL: Černák a Chára si pripísali po jednej asistencii

Prihrávku na gól si pripísal aj Zdeno Chára, no jeho Boston prehral vo Winnipegu tesne 2:3.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Michal Chovan v 500. zápase triumf neoslávil

Zvolenčania boli pánmi na ľade, súpera pustili do svojho obranného pásma iba sporadicky, no aj to nováčikovi stačilo na to, aby strelil dva góly.

Ďaloga sa podieľal gólom na víťazstve Mory, Fehérváry asistoval

Mora IK zvíťazila nad Timrou IK na domácom ľade 5:3. Slovenský bek Marek Ďaloga sa na výhre podieľal jedným gólom.

Kudrna a Tybor skórovali, Sparta zvíťazila nad Vítkovicami

V druhom štvrtkovom zápase sa hráčom Sparty Praha podarilo vyhrať na domácom ľade 4:3 a znížiť tak stav série na 1:2. V drese domácich si gól pripísal Andrej Kudrna, za hostí skóroval Radoslav Tybor.

Šimek si pretrhol kolenné väzy, vynechá zvyšok sezóny

Dvadsaťšesťročný Šimek nastúpil v aktuálnej sezóne v 41 zápasoch, v ktorých strelil jeden gól a pridal osem asistencií.

TIPSPORT LIGA: Sádecký a Starosta potrestaní za zákroky na Lantošiho

V utorkovom dueli najprv Sádecký v 10. minúte nešetrne fauloval Lantošiho, za čo dostal trest v hre. Neskôr, v 52. minúte, Starosta trafil lakťom toho istého hráča do oblasti hlavy a krku.

Rezort dopravy vidí v hokejových MS príležitosť na propagáciu

Ako Érsek pripomenul, keďže cestovný ruch spadá pod Ministerstvo dopravy a výstavby SR, šampionát je výbornou príležitosťou na jeho propagáciu. ,aktualizované

NHL: Jaroš sa po zranení vracia do zostavy Senators

Jaroš nastúpil v aktuálnej sezóne v 50-tich zápasoch, v ktorých strelil jeden gól a pridal osem asistencií. Informáciu priniesol portál TSN.ca.

NHL: Cehlárik po sedemzápasovej šnúre opäť na farmu do Providence

Dvadsaťtriročný Cehlárik v tejto sezóne NHL odohral dvadsať zápasov s bilanciou štyri góly a dve asistencie.

AHL: Daňo s desiatym gólom v sezóne

Jeho Manitoba Moose zvíťazila nad Texasom Stars 4:3.

NHL: Sekera asistoval, McDavid má 100 bodov, no Edmonton prehral

New Jersey Devils zastavili vďaka váhre nad Oilers sériu siedmich duelov bez víťazstva.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Detvy podľahli Banskej Bystrici

Do zápasu vstúpili oba tímy veľmi aktívne, no prvú veľkú príležitosť poslať Detvu do vedenia mal hneď v úvode Gašpar, keď sa nikým nebránený ocitol pred Willamsom, ale puk skončil len v jeho lapačke.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Zvolena zvíťazili na ľade MAC-u Budapešť

Aj v druhom dejstve mali hru pod kontrolou Zvolenčania. Domáci iba veľmi sporadicky podnikli ucelenú útočnú akciu a čo prešlo za obranu hostí, to pohodlne vyriešil Skapski.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Žilinskí hokejisti suverénne zdolali Michalovce

Žilina v sérii hranej na štyri víťazstvá vedie 2:0.