Pondelok 13. máj 2024Meniny má Servác

Hokej

Lotyšsko dosiahlo na MS v Rusku prvé víťazstvo. Zdolalo Kazachstan

O triumfe pobaltského tímu rozhodol päť minút pred koncom Maris Bičevkis. Lotyši poskočili v tabuľke na šieste miesto, Kazachstan je aj naďalej posledný.

ONLINE: Slovensko prehralo s Kanadou vysoko 0:5

Prinášame vám zápas B-skupiny medzi slovenskou a kanadskou reprezentáciou.,aktualizované

Maďari zdolali Bielorusko. Zaznamenali prvú výhru na MS po 77 rokoch

Maďari urobili dôležitý krok k záchrane v elitnej kategórii MS. Duel viedol v pozícii hlavného rozhodcu Slovák Jozef Kubuš. ,aktualizované

Neprebudení Švédi vyhrali šťastne. Nórov zdolali o gól

Favorit hral príliš profesorsky a miestami akoby bez chuti a v závere mal aj kopec šťastia. ,aktualizované

Fínom stačila jedna tretina. Francúzov zdolali 3:1

Po sobotňajšom triumfe potvrdili svoju účasť vo štvrťfinále svetového šampionátu.,aktualizované

DNES NÁS ČAKÁ KANADA: Marcinko a Dravecký sú fit. Do brány ide Hudáček

Dnešný večerný zápas budete môcť o 19:15 sledovať s nami ONLINE.,aktualizované

Meszároša prišli povzbudiť manželka aj mama. Petrohrad ho očaril

Dnes našich hokejistov čaká výber Kanady.

Tampa vstúpila úspešne do konferenčného finále. Pittsburgh zdolala 3:1

Duel sa pre hostí vôbec nezačal dobre, keď už v 13. minúte musela pre zranenie odstúpiť z hry ich brankárska jednotka Ben Bishop, ktorého zastúpil Vasilevskij.,aktualizované

Dánsko zdolalo Lotyšsko po nájazdoch. Hrdina Nicklas Jensen

Severania majú na konte šesť bodov a figurujú na piatom mieste tabuľky, Lotyši sú s tromi predposlední. ,aktualizované

Nemci sú bližšie k štvrťfinále. Bielorusov zdolali o tri góly

Nemecký brankár Thomas Greiss síce svoj premiérový štart na MS po príchode z NHL okorenil víťazstvom, no inkasoval mimoriadne kuriózny gól. ,aktualizované

Česi sú vo štvrťfinále, Kazachstan zdolali 3:1

Zverenci Vladimíra Vůjteka sú so 14 z 15 možných bodov na čele A-skupiny. Jediný bod stratili po nájazdovom triumfe s Lotyšskom. Kazachstan je s dvomi bodmi posledný v skupine.,aktualizované

Surový mení klub. Posilní slovenského extraligistu

Vedenie banskobystrického klubu nedávno angažovalo aj útočníka Petra Kafku a obrancu Petra Mikuša.

Aktívnou hrou nedali Američania nováčikovi žiadnu šancu.,aktualizované

Slovákov čaká náročný víkend: Vieme, kto bude chytať proti Kanade

Po dvoch prehrách sa zverenci trénera Zdena Cígera ocitli v ťažkej pozícii, v tabuľke si zatiaľ držia štvrtú postupovú pozíciu.,aktualizované

Slováci absolvovali v Petrohrade spoločné fotenie, páči sa im aj mesto

Mnohým v Rusku chutí tradičný boršč, niektorí by si vedeli v Petrohrade predstaviť aj život.,aktualizované

V rozhodujúcom siedmom súboji 2. kola play off si doma poradili s tímom Nashville Predators hladko 5:0.,aktualizované

GÓLOVÁ SMRŠŤ ZBORNEJ: Rusi nadelili Dánom desiatku, pozrite si VIDEO

K suverénnemu víťazstvu domácich najviac prispel Šipačov, ktorý strelil dva góly a pri troch asistoval.,aktualizované

Kanada porazila Nemecko 5:2, favorit mal ťažký rozbeh

Nemci nastúpili proti suverénovi bez rešpektu a v prvej tretine ho viackrát prevetrali. Duel viedol v pozícii hlavného rozhodcu Jozef Kubuš. ,aktualizované

Trénerom prvoligových Michaloviec bude Miroslav Ihnačák

V trénerskej kariére Miroslava Ihnačáka je to už štvrtýkrát, čo sa ujíma postu trénera Michaloviec.

Reprezentačnému výberu spríjemnilo plavbu slnečné počasie.,aktualizované

Američania sa mohli oprieť o góly obrancov, do streleckej listiny sa zapísali hneď traja. Istotou ovplýval brankár Mike Condon, ktorý zaznamenal 19 úspešných zákrokov.,aktualizované

Česi nedali Nórom šancu, Vůjtekovi zverenci zvíťazili vysoko 7:0

Hokejoví reprezentanti ČR predvádzali sebavedomý výkon, súpera nepúšťali do vážnejších príležitostí a aj za výrazného náskoku mali snahu pridať ďalšie góly.,aktualizované

Kafka a P. Mikuš prestupujú do Banskej Bystrice, Gründling zostáva

Český útočník Petr Kafka sa pod Urpín vracia po ročnom pôsobení v českej extralige.

Slováci v Česku menia dresy:Špirko mieri do Třinca, Jánošík do Liberca

Špirko bol v prípravnom období pred sezónou 2015/2016 v kádri Slovana Bratislava, Jánošík bol v sezóne 2014/2015 hráčom HC Košic.

Čišovi v boji s chorobou môžete pomôcť aj vy prostredníctvom dražby

Aktuálne je na svete ďalšia charitatívna akcia na podporu chorého slovenského futbalistu pod názvom Hokejové srdce pre Čiša.,aktualizované

Sersen a Šťastný sa budú zotavovať mesiace, lekár riešil aj Marcinka

Priznám sa, že toľko zranení v krátkom slede som ešte nezažil, konštatoval lekár hokejovej reprezentácie.,aktualizované

Máme šancu na postup? Toto sú možné scenáre

Slovákom aktuálne patrí v tabuľke so šiestimi bodmi tretia priečka za vedúcim Fínskom.,aktualizované

Zimný štadión v Poprade možno pomenujú po hokejistovi Antonovi Babonym

O premenovanie a umiestnenie pamätnej tabule požiadalo Svetové združenie bývalých politických väzňov.

V siedmom rozhodujúcom súboji 2. kola play off triumfovali na ľade Dallasu Stars presvedčivo 6:1 a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy. ,aktualizované

Fíni zdolali Maďarov 3:0. Outsider odolával skoro dve tretiny

V zápase sa blysol maďarský brankár Adam Vay, na ktorého sa valil jeden útok za druhým. ,aktualizované

Švédsko si poradilo s Kazachstanom. Hetrikom sa blysol Nyquist

Tri korunky si vypravovali rozhodujúci náskok v prvých dvoch tretinách, keď strelili šesť gólov.,aktualizované

Slováci premárnili dvojgólové vedenie. Hráči hovoria o mentalite

V stredajšom dôležitom dueli B-skupiny neudržali sľubný dvojgólový náskok a po ťažko vysvetliteľnom kolapse v tretej tretine prehrali s Bieloruskom 2:4.,aktualizované

ĎALŠIE STRATY: Sersen má zlomenú nohu. Slováci prišli aj o Šťastného

Sersen podstúpil operáciu. Andrej Šťastný absolvoval vyšetrenie magnetickou rezonanciou, ale je isté, že vo štvrtok pocestuje domov.,aktualizované

Dusná atmosféra v dueli s Bielorusmi. Cíger priznal hádky medzi hráčmi

Slováci prehrali dobre rozbehnutí zápas s Bielorusmi, keď stratili v záverečnej tretine dvojgólové vedenie.

Švajčiari v gólovej prestrelke zdolali Lotyšov

Lotyši zaknihovali tak štvrtú prehru na šampionáte a v A-skupine sú poslední.,aktualizované

Slováci nezvládli tretiu tretinu s Bieloruskom, štvrťfinále je otázne

Zverencov trénera Zdena Cígera po dnešnej prehre čaká dvojdňová pauza.,aktualizované

ONLINE: Slovensko vo štvrtom zápase na MS prehralo s Bieloruskom 2:4

Zápas B-skupiny na MS 2016 v ľadovom hokeji medzi slovenskou a bieloruskou reprezentáciou sme priniesli ONLINE.,aktualizované

Brankár Laco novou posilou Chomutova

Naposledy obliekal Laco dres kazašského Barysu Astana, s ktorým sa dohodol na ukončení spolupráce.

Proti Bielorusom nastúpime so siedmimi obrancami, mimo súpisky Jaroš

Marko Daňo, ktorý potvrdil svoj štart po dopoludňajšom rozkorčuľovaní, sa zaradil späť na krídlo prvej formácie k Martinovi Réwayovi a Martinovi Bakošovi.

Zranený Hrnka odchádza z MS s dobrými pocitmi, baranicou a matrioškou

Hrnka sa zranil v utorňajšom dueli s Nemeckom, v ktorom Slováci podľahli lepšie korčuľujúcemu súperovi 1:5. ,aktualizované