Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Hokej

Košičania si poradili s Piešťanmi 5:1

Hostia sa v ofenzíve presadzovali len sporadicky. Domáci si v závere zápasu presvedčivé víťazstvo postrážili a na tretí pokus zdolali Piešťany.,aktualizované

Hokejisti Žiliny zdolali Duklu Trenčín 3:1

Hostia sa odhodlali už v 56. min. k hre bez brankára, ale už o minútu v nej inkasovali z hokejky Homera a bolo rozhodnuté. Trenčania síce ešte znížili po úniku Melichárka, ale ďalší gól už nepridali.,aktualizované

Kopecký s Draveckým prekonali Janusa a zariadili triumf Třinca

Úradujúci šampión z Litvínova sa v prebiehajúcej sezóne tiež výsledkovo topí v biede. Na konto si pripísal siedmu prehru v rade, celkovo dvanástu po riadnom hracom čase v najvyššej súťaži.

Slovan poslal Leblanca na hosťovanie do Žiliny

Leblanc nastúpil v tejto sezóne za Slovan na tri zápasy bez bodového zápisu.

Říha pre TASS: Vedenie už pracuje na účasti Slovana v budúcej sezóne

Slovanu sa napriek hektickému letu podarilo napokon udržať v Bratislave v KHL, hoci všetky záväzky voči hráčom z uplynulej sezóny ešte splatené nemá.

Boston zdolal Minnesotu hetrikom Erikssona, Ovečkin prekonal Fiodorova

Slovenský kapitán Zdeno Chára odohral takmer 26 minút.,aktualizované

Lapšanský sa za zákrok na Loskota nepostaví na ľad 4 mesiace

Loskot dostal od Lapšanského nepríjemný hit a sanitka ho okamžite previezla do nemocnice s podozrením na vnútorné krvácanie.

KHL: Kazaň s Ďalogom triumfovala v Magnitogorsku 2:1 po nájazdoch

Sibir pretrhol trojzápasovú sériu prehier, k triumfu prispel aj slovenský obranca Andrej Meszároš, ktorý asistoval pri otváracom góle Denisa Žafjarova.,aktualizované

Tybor ide na hosťovanie do Třinca, Pardubice ho vymenili za Orsavu

Tybor strelil v prebiehajúcej sezóne českej Tipsport extraligy v 17 štartoch dva góly a pridal k nim štyri asistencie.

Kings suspendovali Bartošákov kontrakt, snažil sa uškrtiť priateľku

Ako informoval denník New Hampshire Union Leader, Bartošák sa snažil v pondelok uškrtiť svoju o dva roky mladšiu priateľku. Polícia ho obvinila z napadnutia druhého stupňa.

Tomáš Tatar a jeho Detroit Red Wings prehrali doma s Washingtonom Capitals 1:2 po predĺžení.,aktualizované

Réway po nezhodách s trénerom opúšťa Spartu. Vieme, kam má namierené

Slovenský reprezentačný útočník odštartoval sezónu v Sparte Praha a v úvode ročníka viedol kanadské bodovanie českej extraligy. ,aktualizované

Pre kapitána Bruins to bola ôsma asistencia a desiaty kanadský bod v sezóne.,aktualizované

Jurčo mieri na farmu, Detroit ho poslal na kondičný pobyt

Podľa pravidiel sa nemôže do NHL vrátiť skôr ako 1. decembra.

Trenčín porazil Skalicu,na konto si pripísal tri ťažko vybojované body

Hostia sa v záverečnej časti v prvom rade snažili udržať cennú remízu.,aktualizované

Kúzlo je späť, verí Gáborík po dlhom čakaní na gól

Hokejista zaznamenal prvý viacbodový zápas v sezóne a svoju bilanciu po 17 odohratých dueloch upravil na 2+2.

Tatar ozdobil svoj 200. zápas v NHL víťazným gólom Detroitu

Tatara v predĺžení vysunul krásnou prihrávkou do úniku Gustav Nyquist.

Slovan zdolal Severstaľ Čerepovec 5:4, o triumfe rozhodol Višňovský

Zverenci trénera Miloša Říha poskočili po trojbodovom triumfe na 11. priečku v tabuľke Západnej konferencie. ,aktualizované

Hudáčkov shutout vo Švédsku. V Djurgardene chytil všetkých 39 striel

V útoku hostí nastúpil jeho brat Libor, ale nebodoval.

Komisár Bettman zarába ako hviezdy NHL

V pondelok to zverejnilo periodikum Sports Business Journal.

Žilina zrekonštruovala zimný štadión z dotácie vlády 1,01 milióna eur

Najväčšia investícia sa dotkla vzduchotechniky, ktorá zlepšuje odvetrávanie šatní a hracej plochy.

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Duchene, Zuccarello a Reimer

Duchene bol so štyrmi gólmi a ôsmimi bodmi najproduktívnejším hráčom v hodnotenom období.

KHL: Jokerit vyhral na ľade Jugry 4:2

V ďalšom zápase vyhrala Riga v Jekaterinburgu 3:2 po samostatných nájazdoch.

Pre Hossu to bol iba druhý gól v sezóne.,aktualizované

Líder zo Zvolena prehral v Trenčíne, Nitra zdolala Košice

Hokejová extraliga priniesla v 21. kole víťazstvo hráčom Trenčína.

KHL: Slovanisti vyhrali nad Moskvou 3:2

Višňovský si pripísal prvý kanadský bod za asistenciu pri druhom góle.,aktualizované

V repríze vlaňajšieho finále rozhodli domáci hokejisti o svojom triumfe v záverečnej tretine. ,aktualizované

Nitra deklasovala domáci Zvolen. Vyhrala 6:1

Rozhodujúca bola prostredná tretina, v ktorej Zvolen inkasoval štyri góly.

Žilina si odnáša tri body z Piešťan. Po výhre 3:2

Pre divákov bola najzaujímavejšia prostredná tretina, v ktorej videli štyri góly.

Martin využil štvorgólové vedenie. Skalicu porazil 4:3

Zápas si nenechal ujsť reprezentačný tréner Zdeno Cíger. ,aktualizované

Trenčín otočil v závere. V Poprade vyhral 2:1

Hokejisti Trenčína strelili oba góly v záverečnej tretine.

Chabibulin ukončil profesionálnu hráčsku kariéru

V budúcnosti by sa rád uplatnil ako manažér v klube KHL.

Zálešák sa opäť vrátil do Skalice

Tridsaťpäťročný útočník, ktorý začal túto sezónu v tíme účastníka anglickej EPIHL Swindon Wildcats, podpísal v piatok s tipsportligistom novú zmluvu.

Ölvecký opúšťa Trenčín

Do konca sezóny bude hrať za Vítkovice.,aktualizované

KHL: V budúcej sezóne možno pribudne do súťaže klub z Pekingu

O rozšírení súťaže do Číny polemizovali poprední funkcionári vo vedení ligy už dávnejšie.

Boston Bruins v noci na piatok síce viedli doma nad Coloradom 2:0, no po góle Matta Duchena v 47. minúte napokon podľahli Coloradu 2:3. ,aktualizované

Asistencie L. Hudáčka a Baranku, Örebro prehralo so Skellefteou 2:3 pp

Brat a spoluhráč Libora Hudáčka Július sledoval duel ako náhradný brankár zo striedačky.

Žilinčania zvíťazili nad hokejovým výberom Slovenska do 20 rokov 6:2

Zápas na bratislavskom štadióne Vladimíra Dzurillu mal zaujímavú predohru.

Záborský asistoval, Helsinki však podľahli Ässätu Pori 2:3

Prinášame výsledky štvrtkových zápasov fínskej Liigy.

Slovan bol herne i strelecky aktívnejší, Dinamu Minsk ale podľahol 1:2

Belasí zaznamenali už piatu prehru v rade a v tabuľke Západnej konferencie im patrí priebežná 12. priečka.,aktualizované