KHL

KHL: Rybár s čistým kontom, Minsk zdolal Magnitogorsk

Minsk drží ôsmu postupovú pozíciu do play off vo Východnej konferencii.

V moskovskom derby podľahol CSKA Dinamu, Omsk s Cehlárikom víťazne

Hráči Avangardu Omsk zvíťazili na ľade Dinama Riga 4:3 po predĺžení, hoci po dvoch tretinách prehrávali 0:3.

Novosibirsk zdolal Ufu po predĺžení, Čajkovský s asistenciou

Hokejisti Amuru Chabarovsk zvíťazili na domácom ľade nad lídrom Západnej konferencie SKA Petrohrad 3:2. ,aktualizované

Hokejisti Dinama Riga zdolali Kchun-lun 3:2 po samostatných nájazdoch

K víťazstvu prispel aj slovenský brankár Július Hudáček 17 zákrokmi.,aktualizované

Novosibirsk prehral s Petrohradom, Čajkovský si pripísal asistenciu

Z asistencie sa tešil aj útočník Tomáš Jurčo. Jeho Barys Nur-Sultan podľahol Čeľabinsku 2:4. ,aktualizované

Nestačili sa čudovať, hokejistom zahrali hymnu iného štátu

Zástupcovia KHL uviedli, že si dídžej v Hartwall Aréne pomýlil hymny. Jokerit dostal od vedenia súťaže pokutu.

Cehlárik prispel k triumfu Omska nad Magnitogorskom

Lokomotiv Jaroslavľ vyhral vo Vladivostoku 3:0.,aktualizované

Hudáček prispel k výhre Rigy na ľade Viťazu 3:2 po predĺžení

V tabuľke Západnej konferencie Dinamo Riga vlastní poslednú 12. priečku o bod práve za Viťazom.

Čerešňákovi padol odchod do Kazane a pokračuje v Plzni

Pre 28-ročného Čerešňáka je sezóna 2021/2022 už šiesta v drese Plzne.

Magnitogorsk po predĺžení zvíťazil nad Čerepovcom

Hosťujúce mužstvo, v zostave aj so slovenským útočníkom Adamom Liškom, dokázalo zmazať trojgólové manko, no v predĺžení napokon rozhodol v 62. minúte Maxim Karpov.,aktualizované

Petrohrad zdolal Spartak Moskva, Dinamo Riga s Hudáčkom prehralo

Petrohrad sa udržal na čele Západnej konferencie.,aktualizované

KHL: Jurčo asistoval, Čajkovského Novosibirsk zdolal Červenú hviezdu

V ďalekovýchodnom derby sa tešil z triumfu Admiral Vladivostok, ktorý zdolal Amur Chabarovsk 2:1.

KHL: Čajkovského Novosibirsk nestačil na Traktor Čeľabinsk

Hostia rozhodli o svojom víťazstve tromi gólmi v záverečnej tretine.

KHL: Líder ligy Magnitogorsk prehral doma s Petrohradom

Čerepovec podľahol na vlastnom ľade Omsku 2:3, jednu asistenciu si v drese domácich pripísal slovenský útočník Adam Liška. ,aktualizované

KHL: Jurčo dostal za zákrok na rozhodcu jednozápasový dištanc a pokutu

Hráč Barysu Nur-Sultan v stretnutí proti Kazani (2:1) po vhadzovaní vrazil do arbitra a dostal trest 10 minút a do konca zápasu.

SKA Petrohrad si pripísal víťazstvo, Jokerit Helsinki porazil 3:1

Omsk, v ktorého drese nastúpil aj slovenský útočník Peter Cehlárik, sa presadil až v 55. minúte strelou Nikitu Sošnikova do pravého horného rohu bránky.

KHL: Jurčo asistoval, jeho Barys však podľahol Dinamu Moskva 2:4

Gólom sa blysol Michal Čajkovský, slovenský obranca pomohol k triumfu Novosibirska na ľade Soči 2:1.

Omsk s Kazaňou sa stretnú v Dubaji, Tolčinskij sa teší aj na ťavy

Kazaň je po 34 odohraných zápasoch tretia v tabuľke Východnej konferencie so 47 bodmi, Avangard, kde hráva aj slovenský útočník Peter Cehlárik, má o zápas menej a so 40 bodmi je piaty.

Hrivík strelil víťazný gól Torpeda, pridal aj asistenciu

Krídelník Čerepovca Adam Liška skóroval do siete SKA Petrohrad.

KHL: Jurčo premiérovo skóroval za Barys, prehre nezabránil

Jeho tím podľahol doma Viťazu Podoľsk 1:3.,aktualizované

KHL: Cehlárik skóroval, Omsk prehral v Novosibirsku 4:5

HK Soči v zostave so slovenským útočníkom Martinom Bakošom vyhral na ľade Amuru Chabarovsk 2:0. Zaznamenal tak tretí triumf za sebou. ,aktualizované

KHL: Jurčo prispel asistenciou k víťazstvu Barysu Nur-Sultan

Pre slovenského krídelníka to bol druhý kanadský bod (0+2) vo štvrtom vystúpení v drese Barysu.,aktualizované

Cehlárik pomohol Omsku asistenciou pri triumfe nad Magnitogorskom

Zvíťazil aj Novosibirsk, v ktorého drese nastúpil obranca Michal Čajkovský, v Petrohrade uspel 2:1.,aktualizované

Spartak Moskva zdolal Barys Nur-Sultan so slovenským útočníkom Jurčom

Ufa obrala o všetky body Podolsk po víťazstve na jeho ľade 4:2.

Čajkovský asistoval, Novosibirsk však nedokázal poraziť Čeľabinsk

Čeľabinsk zvíťazil 2:3 po nájazdovom rozstrele. ,aktualizované

Slovenský brankár Hudáček podpísal zmluvu s Dinamom Riga

Skúsený brankár bude aj naďalej pôsobiť v KHL, v ktorej strávil uplynulé štyri sezóny.

KHL: Rybár zlikvidoval 40 striel, Minsk vyhral nad Spartakom Moskva

V zápase Ak Bars Kazaň - Avtomobilist Jekaterinburg (5:4) zažiaril kanadský útočník Jordan Weal, autor štyroch gólov domáceho tímu.,aktualizované

Čeľabinsk vyhral po nájazdoch v Nur-Sultane

Druhý najlepší tím ligy Traktor Čeľabinsk zvíťazil na ľade Barysu Nur-Sultan 5:4 po predĺžení. ,aktualizované

Čajkovský rozhodol gólom o triumfe Novosibirsku na ľade Kazane

Hetrikom sa blysol Ivan Čechovič.

KHL: Liška skóroval, Čerepovec zdolal Spartak Moskva

Dvadsaťdvaročný útočník poslal svoj tím v 28. minúte do vedenia 1:0.

KHL: Metallurg Magnitogorsk si pripísal šieste víťazstvo v sérii

Hráči Metallurgu zdolali HC Viťaz 2:1.,aktualizované

KHL: Cehlárik prispel gólom k víťazstvu Avangardu Omsk nad Ufou

Víťazný zásah za Omsk strelil v druhej tretine Kanaďan Corban Knight.

KHL: Hráči Avangard Omsk prehrali s SKA Petrohrad v pondelkovom zápase

Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili v pondelkovom zápase KHL na ľade Avangardu Omsk.

KHL: Liška prispel gólom a asistenciou k triumfu Čerepovca

Novosibirsk prekvapujúco zdolal doma druhý najlepší tím súťaže Traktor Čeľabinsk 2:0. V obrane domácich nechýbal slovenský obranca Michal Čajkovský.

Hokejisti lídra KHL Metallurgu Magnitogorsk vyhrali na ľade Soči

Na ľade posledného tímu Západnej konferencie HK Soči zvíťazili 3:2 po nájazdoch.

KHL: Sibir ukončil sériu prehier a zdolal doma Minsk

Slovenský reprezentačný obranca Michal Čajkovský sa do kanadského bodovania v drese domácich nezapísal. ,aktualizované

Admiral Vladivostok zvíťazil v Chabarovsku

Líder Západnej konferencie SKA Petrohrad nemal komplikácie s Červenou hviezdou Kchun-lun a zdolal ju 7:0.,aktualizované