< sekcia Magazín

Lunetic dva dni po sebe totálne vypredal Prahu a mieri k nám

Foto: Lunetic

Slovenské turné LUNETIC – 20 rokov je tu presne o týždeň.

Bratislava 8. novembra (OTS) - V susednej Českej republike v týchto dňoch vrcholí úspešné veľké narodeninové turné českého hudobného fenoménu, skupiny Lunetic. Najznámejší boyband našich končín odohrá túto jeseň až 22 koncertov v Slovenskej a Českej republike. Na Slovensko dorazí na 2 veľké koncerty presne o týždeň.

Fanúšičky spoločne s naším najznámejším boybandom oslavujú výročie 20 rokov Luneticu na hudobnej scéne a spolu spomínajú na hystériu spred dvoch dekád na vypredaných koncertoch. Veľký úspech zaznamenalo turné najmä v domácom meste skupiny, Litvínove, kde odohrala kapela 21. septembra otvárací koncert turné, ktorý okamžite vypredala a tiež v Prahe, v ktorej odohrala dva dni po sebe 14. a 15. októbra beznádejne vypredané koncerty.
Lunetic dva dni po sebe totálne vypredal Prahu a mieri k nám
Foto: Lunetic

Na budúci týždeň Lunetic dorazí na Slovensko. Vo štvrtok 15. novembra odohrá koncert v bratislavskom Majestic Music Clube a v piatok 16. novembra v prešovskom ENCORE the clube. Vstupenky sú v predaji v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.

Slovenských fanúšikov pozýva Lunetic na koncerty v osobnej videopozvánke:


Najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa vrátila v hudobnom comebacku roka na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej 4-člennej zostave s Martinom Kociánom. Boyband pricestuje na Slovensko v sprievode živej kapely.

Lunetic sa zároveň stretne osobne so 100 najskalnejšími slovenskými fanúšičkami. V rámci turné sú totiž v predaji aj špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej. Autogramiáda sa uskutoční v deň koncertu v Bratislave v Majestic Music Clube.

V rámci slovenského turné sa mal odohrať aj tretí koncert v sobotu 17. novembra v banskobystrickom klube Ministry of Fun. Ten, však organizátori z technických príčin presunuli na jar 2019. Nový termín koncertu oznámia už čoskoro.


LUNETIC TOUR - 20 ROKOV – SR
15.11. Bratislava - Majestic Music Club
16.11. Prešov – ENCORE the club
17.11. Banská Bystrica - Ministry of Fun – PRESUNUTÉ NA JAR 2019


Viac info: www.lunetictour.cz

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.