NHL

Blues sa premiérovo prebojovali takto ďaleko, po zápase sa nedotkli trofeje Clarence S. Campbell Bowl, ktorá je určená pre víťaza Západnej konferencie.,aktualizované

NHL: St. Louis zvíťazilo na ľade San Jose, Schwartz sa blysol hetrikom

Už len jeden úspech delí St. Louis od prvého postupu do finále Stanley Cupu od roku 1970.

NHL: Manažér Bostonu verí v Chárov návrat na úvod finále, no nesľubuje

Štyridsaťdvaročný obranca utrpel zranenie pred štvrtým duelom finále Východnej konferencie, v ktorom Bruins ukončili sériu s Carolinou najrýchlejším možným spôsobom.

NHL: Binnington vychytal St. Louis víťazstvo nad San Jose

Domáci išli do vedenia hneď v úvode duelu, keď Alexander Steen agresívnym napádaním dostal za bránkou San Jose pod tlak Brenta Burnsa.

NHL: Kandidátmi na najlepšieho GM trio Armstrong, Sweeney a Waddell

Boston vyradil Carolinu Hurricanes vo finále Východnej konferencie play off 4:0 na zápasy.

NHL: Cháru vyradilo zranenie

V zostave Bruins nahradil Cháru v noci na piatok John Moore.

NHL: Boston zvíťazil v Caroline a dvadsiatykrát si zahrá o Stanley Cup

Boston uspel v siedmom zápase za sebou.,aktualizované

NHL: Jim Schoenfeld sa lúči s New York Rangers

Schoenfeld odohral počas aktívnej kariéry v NHL počas trinástich sezón 719 stretnutí v dresoch Buffala, Detroitu a Bostonu.

NHL: Dallas podpísal s obrancom Lindellom novú zmluvu na šesť rokov

Od príchodu do Dallasu v roku 2012 strelil Lindell v 239 zápasoch 24 gólov a pridal 53 asistencií.

NHL: San Jose zvíťazili nad St. Louis po predĺžení, rozhodol Karlsson

V noci na štvrtok zvíťazili v treťom stretnutí finále Západnej konferencie na ľade súpera 5:4 po predĺžení.,aktualizované

NHL: Lotyšský brankár Merzlikins podpísal ročný kontrakt s Columbusom

Elvis Merzlikins v týchto dňoch reprezentuje Lotyšsko na MS na Slovensku.

NHL: Krueger sa stal novým trénerom Buffala Sabres

Krueger, ktorý sa narodil v Kanade a vlastní nemecký pas, trénoval v roku 2012 v skrátenej sezóne poznačenej výlukou Edmonton Oilers.

NHL: Boston delí už len jedno víťazstvo od finále Stanleyho pohára

Za hostí sa strelecky presadili Chris Wagner a Brad Marchand, ich brankára Tuukku Raska, ktorý predviedol 35 zákrokov, prekonal iba Calvin de Haan.,aktualizované

NHL: Kesler sa podrobil operácii, pravdepodobne vynechá celú sezónu

Vedenie Ducks pre agentúru AP potvrdilo, že operácia prebehla 9. mája v New Yorku a išlo o zákrok menej invazívnou metódou.

NHL: St. Louis vyrovnalo stav série so San Jose v play off

Triumf St. Louis spečatil v závere Oscar Sundqvist.,aktualizované

NHL: Obranca Buffala Pilut musí pod skalpel, vynechá začiatok sezóny

Dvadsaťtriročný Pilut strelil v 33 zápasoch minulého ročníka jeden gól a pridal päť asistencií.

San Jose zdolalo v prvom vzájomnom zápase St. Louis

Sharks potvrdili, že sú v play off na domácom ľade silní, bilanciu pred vlastnými fanúšikmi vylepšili.

NHL: Boston doma zdolal Carolinu v 1. zápase finále konferencie

Boston otočil v úvode tretej tretiny stav duelu, keď v rozmedzí 28 sekúnd využil dve presilové hry. Najprv sa presadil Marcus Johansson potom Patrice Bergeron. ,aktualizované

NHL: Mrázek je pripravený na návrat, Brind'Amour nepovedal kto nastúpi

Carolinu čaká v noci na piatok úvodný duel finále Východnej konferencie na ľade Bostonu Bruins s kapitánom Zdenom Chárom a brankárom Jaroslavom Halákom.