NHL

NHL: San Jose postúpilo do finále Západnej konferencie

V konferenčnom finále sa stretnú so St. Louis, ktoré tiež v siedmich zápasoch vyradilo Dallas. Vo finále Východnej konferencie budú bojovať Boston a Carolina.,aktualizované

NHL: St. Louis Blues postúpili do finále Západnej konferencie

O postupe bluesmanov do konferenčného finále rozhodol v 86. minúte Patrick Maroon.

NHL: Novým generálnym manažérom Edmontonu sa stal Ken Holland

Šesťdesiatriročný Holland predtým pôsobil v Detroite a ako generálny manažér získal s Red Wings trikrát Stanley Cup (1998, 2002, 2008).

Chára strávil na ľade vyše 26 minút, Halák nechytal. Príležitosť opäť dostal Fín Tuukka Rask, ktorý zaznamenal šiesty shutout v bojoch o Stanleyho pohár, keď vykryl všetkých 39 striel.,aktualizované

NHL: St. Louis zvíťazilo v Dallase a vynútilo si rozhodujúci zápas

Jaden Schwartz zaznamenal v drese bluesmanov gól a asistenciu.,aktualizované

MS 2019: TASR zabezpečuje športovú akciu roka 9 reportérmi

ŠR TASR má pre MS tím piatich redaktorov, ktorí všetci už viacnásobne absolvovali veľké hokejové turnaje.

Van Riemsdyk po operácii ramena už Caroline v play off nepomôže

V tohtoročných vyraďovacích bojoch odohral deväť duelov bez bodového zápisu.

Veľké víťazstvo, zhodnotil Chára výhru Bostonu nad Columbusom

Boston vyhral len druhýkrát v histórii zápas v play off, v ktorom v tretej tretine stratil viacgólové vedenie. ,aktualizované

NHL: Carolina mieri do konferenčného finále, Dallas má postup na dosah

V PNC Aréne padol divácky rekord, keď si do haly našlo cestu 19.495 fanúšikov. ,aktualizované

NHL: Boston zvíťazil v Columbuse, Chára asistoval

Brankár Jaroslav Halák na striedačke kryl chrbát Tuukkovi Raskovi, ktorý zlikvidoval 39 striel súpera.,aktualizované

NHL: Carolina vo 4. zápase proti New Yorku Islanders zrejme bez Mrázka

Petr Mrázek patrí vo vyraďovacej časti k oporám Hurricanes a k hlavným strojcom postupu cez Washington do semifinále Východnej konferencie.

NHL: Zomrel osemnásobný víťaz Stanleyho pohára

Bývalý obranca ukončil aktívnu kariéru v roku 1967 vo veku 40 rokov, keď pomohol "javorovým listom" k zisku štvrtého Stanleyho pohára za šesť rokov.

NHL: Vo Vegas povýšili McCrimmona na pozíciu generálneho manažéra

Dvojica McPhee a McCrimmon dotiahla v minulom ročníku Vegas hneď v premiérovej sezóne v NHL do finále play off.

NHL: Carolina zdolala v treťom zápase 2. kola play off NY Islanders

Canes rozhodli o svojom triumfe tromi gólmi v záverečnej tretine. ,aktualizované

NHL: Cehlárika povolal Boston do prvého tímu, bude čakať na šancu

Skupina hokejistov povolaných z Providence trénuje oddelene. Cehlárik nastúpil v tejto sezóne v zámorskej profilige v 20 dueloch, pričom zaznamenal štyri góly a dve asistencie.

NHL: Columbus zdolal v 3. zápase Boston

Kapitán Bruins Zdeno Chára odohral 20:52 minút, na domácu bránku vyslal jednu strelu a zblokoval súperových šesť.,aktualizované

NHL: Blues vyhrali v 3. zápase v Dallase

Víťazný gól hostí strelil 98 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času Patrick Maroon.,aktualizované

V kanadskej nominácii na MS v hokeji nechýbajú Tavares či Stone

Okrem olympijského šampióna zo ZOH 2014 v Soči sa do výberu krajiny javorového lista dostali aj traja majstri sveta z roku 2016