Bolt odmietol zaujímavú futbalovú ponuku. Ktorý klub ho chcel?

Osemnásobný olympijský víťaz v šprinte na 100 a 200 m je od augusta na skúške v austrálskom ligovom klube Central Coast Mariners, kde bojuje o profesionálny kontrakt.

NHL: Quick je blízko návratu do zostavy Kings

V stredu absolvoval tréning v plnom zaťažení a možno bude k dispozícii už v najbližšom domácom dueli Kings proti New Yorku Islanders.

Slovenský útočník sa podieľal na víťaznom góle svojho tímu 10,5 sekundy pred koncom tretej tretiny.,aktualizované

Nevedel vybojoval na MS v pretláčaní striebornú medailu

Vo finále nestačil na súpera z Kazachstanu.

NBA: Toronto odštartovalo sezónu triumfom nad Clevelandom

Kawhi Leonard si pri svojom debute v drese Raptors pripísal 24 bodov a 12 doskokov, Kyle Lowry zaznamenal 27 bodov.

Šemrinec absolvoval operáciu. Koľko bude chýbať futbalistom Trenčína?

Brankár AS sa zranil počas brankárskej rozcvičky.

Slovenskí cyklisti skončili na OHM v poradí družstiev na 19. mieste

Náš tím na Olympijských hrách mládeže (OHM) bojoval v zložení Tomáš Meriač a Lukáš Kubiš.

Korfbalisti SR zdolali na ME v zápase skupiny o 9.-16. miesto Srbsko

Vo štvrtok ich čaká ďalší duel s Írskom.

Struff postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Antverpách

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja ATP v Antverpách.,aktualizované

Paulovič dvakrát asistoval, Mountfield však prehral s Kärpatom Oulu

Mountfield Hradec Králové však prehral v dueli F-skupiny s fínskym tímom Kärpät Oulu 3:4 po nájazdovom rozstrele.,aktualizované

Hádzanári Tatrana Prešov porazili bosniackeho súpera

Pozrite si výsledky stredajšieho zápasu 6. kola SEHA ligy.

Hokejisti Plzne zdolali HC'05 Banskú Bystricu až po predĺžení

Rozuzlenie prinieslo až 5-minútové predĺženie troch na troch počas presilovky hostí, keď sa v 63. min trafil do siete Kodýtek. ,aktualizované

Vedenie West Hamu suspendovalo trénera mládeže Phillipsa

Kouč prostredníctvom twitteru uviedol, že sa v sobotu zúčastnil na akcii aliancie The Football Lads. Aliancia protestovala proti tomu, že do Anglicka prichádzajú islamskí extrémisti zo Sýrie.

Poprad rozviazal zmluvu s Karlssonom, Bjalončík na hosťovanie do Nice

Dvadsaťpäťročný Karlsson odohral za kamzíkov šesť zápasov, v ktorých si pripísal na konto štyri trestné minúty a dve plusky.

Kontová postúpila do štvrťfinále v Moskve

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja WTA v Moskve.

Nadal prisľúbil Piquemu, že bude štartovať v zreformovanej súťaži

O držiteľovi šalátovej misy rozhodne finálový turnaj v Madride za účasti 18 tímov.