< sekcia Šport

Takto vyzerajú SÚPISKY tímov a PROGRAM futbalových MS 2018

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP/Martin Meissner

Tohtoročné majstrovstvá sveta vo futbale už klopú na dvere, a tak vám portál Teraz.sk prináša kompletné súpisky jednotlivých účastníkov a program základných skupín.

Bratislava 14. júna (TASR) - Tohtoročný futbalový šampionát sa začne už o pár hodín. Portál Teraz.sk vám preto prináša kompletné súpisky jednotlivých účastníkov a program základných skupín.

A-SKUPINA


RUSKO

Brankári
1 Igor Akinfejev (CSKA Moskva)
12 Andrej Lunev (Zenit Petrohrad)
20 Vladimir Gabulov (FC Bruggy)

Obrancovia
2 Mario Fernandes (CSKA Moskva)
3 Iľja Kutepov (Spartak Moskva)
4 Sergej Ignaševič (CSKA Moskva)
5 Andrej Semionov (Achmat Groznyj)
13 Fiodor Kudriašov (Rubin Kazaň)
14 Vladimir Granat (Rubin Kazaň)
23 Igor Smolnikov (Zenit Petrohrad)

Stredopoliari
6 Denis Čeryšev (FC Villarreal)
7 Daler Kuziajev (Zenit Petrohrad)
8 Jurij Gazinskij (FK Krasnodar)
9 Alan Dzagojev (CSKA Moskva)
11 Roman Zobnin (Spartak Moskva)
16 Anton Mirančuk (Lokomotiv Moskva)
17 Alexander Golovin (CSKA Moskva)
18 Jurij Žirkov (Zenit Petrohrad)
19 Alexander Samedov (Spartak Moskva)
21 Alexander Jerochin (Zenit Petrohrad)

Útočníci
10 Fiodor Smolov (FK Krasnodar)
15 Alexej Mirančuk (Lokomotiv Moskva)
22 Arťom Dziuba (Arsenal Tula)

SAUDSKÁ ARÁBIA

Brankári
1 Abdullah Al Mayoof (Al Hilal)
21 Yasser Al Mosailem (Al Ahli)
22 Mohammed Al Owais (Al Ahli)

Obrancovia
2 Mansour Al Harbi (Al Ahli)
3 Osama Hawsawi (Al Hilal)
4 Ali Albulayhi (Al Hilal)
5 Omar Othman (Al Nassr)
6 Mohammed Alburyak (Al Hilal)
13 Yasir Al Shahrani (Al Hilal)
23 Motaz Hawsawi (Al Ahli)

Stredopoliari
7 Salman Al Faraj (Al Hilal)
8 Yahia Al Shehri (CD Leganes)
9 Hatan Bahebri (Al Shabab)
11 Abdulmalek Al Khaibri (Al Hilal)
12 Mohamed Kanno (Al Hilal)
14 Abdullah Otayf (Al Hilal)
15 Abdullah Alkhaibari (Al Shabab)
16 Hussain Al Mogahwi (Al Ahli)
17 Taiseer Al Jassam (Al Ahli)
18 Salem Al Dawsari (Al Hilal)

Útočníci
10 Mohammed Al Sahlawi (Al Nassr)
19 Fahad Al Muwallad (UD Levante)
20 Mohannad Asiri (Al Ahli)
.
Hráč Liverpoolu Mohamed Salah (uprostred) bude najväčšou hviezdou egyptského tímu.
Foto: TASR/AP


EGYPT

Brankári
1 Essam El Hadary (Al Taawoun)
16 Sherif Ekramy (Al Ahly)
23 Mohamed El-Shenawy (Al Ahly)

Obrancovia
2 Ali Gabr (West Bromwich Albion)
3 Ahmed Elmohamady (Aston Villa)
4 Omar Gaber (Los Angeles FC)
6 Ahmed Hegazi (West Bromwich Albion)
7 Ahmed Fathi (Al Ahly)
12 Ayman Ashraf (Al Ahly)
13 Mohamed Shafy (Al Fateh)
15 Mahmoud Hamdi (Zamalek)
20 Saad Samir (Al Ahly)

Stredopoliari
5 Sam Morsy (Wigan Athletic)
8 Tarek Hamed (Zamalek)
11 Mahmoud Kahraba (Al Ittihad)
14 Ramadan Sobhi (Stoke City)
17 Mohamed Elneny (Arsenal Londýn)
18 Shikabala (Al Raed)
19 Abdallah Said (Al Ahly)
21 Mahmoud Hassan Trezeguet (Kasimpasa SK)
22 Amr Warda (Atromitos Atény)

Útočníci
9 Marwan Mohsen (Al Ahly)
10 Mohamed Salah (FC Liverpool)

URUGUAJ

Brankári
1 Fernando Muslera (Galatasaray Istanbul)
12 Martin Campana (Independiente)
23 Martin Silva (Vasco da Gama)

Obrancovia
2 Jose Maria Gimenez (Atletico Madrid)
3 Diego Godin (Atletico Madrid)
4 Guillermo Varela (Peňarol Montevideo)
13 Gaston Silva (Independiente)
16 Maximiliano Pereira (FC Porto)
19 Sebastian Coates (Sporting Lisabon)
22 Martin Caceres (Lazio Rím)

Stredopoliari
5 Carlos Sanchez (Monterrey)
6 Rodrigo Bentancur (Juventus Turín)
7 Cristian Rodriguez (Peňarol Montevideo)
8 Nahitan Nandez (Boca Juniors)
10 Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro)
14 Lucas Torreira (Sampdoria Janov)
15 Matias Vecino (Inter Miláno)
17 Diego Laxalt (FC Janov)

Útočníci
9 Luis Suarez (FC Barcelona)
11 Cristhian Stuani (FC Girona)
18 Maximiliano Gomez (Celta Vigo)
20 Jonathan Urretaviscaya (Monterrey)
21 Edinson Cavani (Paríž St. Germain)

Program zápasov A-skupiny:

štvrtok, 14. júna:
Rusko - Saudská Arábia (17.00 SELČ, Moskva/Lužniki)

piatok, 15. júna:
Egypt - Uruguaj (14.00, Jekaterinburg)

utorok, 19. júna:
Rusko - Egypt (20.00, Petrohrad)

streda, 20. júna:
Uruguaj - Saudská Arábia (17.00, Rostov)

pondelok, 25. júna:
Uruguaj - Rusko (16.00, Samara)
Saudská Arábia - Egypt (16.00, Volgograd)

B-SKUPINA


ŠPANIELSKO

Brankári
1 David de Gea (Manchester United)
13 Kepa Arrizabalaga (Athletic Bilbao)
23 Pepe Reina (SSC Neapol)

Obrancovia
2 Dani Carvajal (Real Madrid)
3 Gerard Pique (FC Barcelona)
4 Nacho Fernandez (Real Madrid)
12 Alvaro Odriozola (Real Sociedad San Sebastian)
14 Cesar Azpilicueta (Chelsea Londýn)
15 Sergio Ramos (Real Madrid)
16 Nacho Monreal (Arsenal Londýn)
18 Jordi Alba (FC Barcelona)

Stredopoliari
5 Sergio Busquets (FC Barcelona)
6 Andres Iniesta (FC Barcelona)
7 Saul Niguez (Atletico Madrid)
8 Koke (Atletico Madrid)
10 Thiago Alcantara (Bayern Mníchov)
11 Lucas Vazquez (Real Madrid)
20 Marco Asensio (Real Madrid)
21 David Silva (Manchester City)
22 Isco (Real Madrid)

Útočníci
9 Rodrigo Moreno Machado (FC Valencia)
17 Iago Aspas (Celta Vigo)
19 Diego Costa (Atletico Madrid)

PORTUGALSKO

Brankári
1 Rui Patricio (Sporting Lisabon)
12 Anthony Lopes (Olympique Lyon)
22 Beto (Göztepespor)

Obrancovia:
2 Bruno Alves (Glasgow Rangers)
3 Pepe (Besiktas Istanbul)
5 Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund)
6 Jose Fonte (Dalian Yifang)
13 Ruben Dias (Benfica Lisabon)
15 Ricardo Pereira (FC Porto)
19 Mario Rui (SSC Neapol)
21 Cedric Soares (FC Southampton)

Stredopoliari
4 Manuel Fernandes (Lokomotiv Moskva)
8 Joao Moutinho (AS Monaco)
10 Joao Mario (West Ham United)
11 Bernardo Silva (Manchester City)
14 William Carvalho (Sporting Lisabon)
16 Bruno Fernandes (Sporting Lisabon)
23 Adrien Silva (Leicester City)

Útočníci
7 Cristiano Ronaldo (Real Madrid)
9 Andre Silva (AC Miláno)
17 Goncalo Guedes (FC Valencia)
18 Gelson Martins (Sporting Lisabon)
20 Ricardo Quaresma (Besiktas Istanbul)

Portugalčan Cristiano Ronaldo (druhý sprava) oslavuje so spoluhráčmi gól proti Holandsku.
Foto: TASR/AP


MAROKO

Brankári
1 Yassine Bounou (FC Girona)
12 Munir El Kajoui (CD Numancia)
22 Ahmed Reda Tagnaouti (Ittihad Tanger)

Obrancovia
2 Achraf Hakimi (Real Madrid)
3 Hamza Mendyl (OSC Lille)
4 Manuel da Costa (Istanbul Basaksehir)
5 Medhi Benatia (Juventus Turín)
6 Romain Saiss (Wolverhampton Wanderers)
17 Nabil Dirar (Fenerbahce Istanbul)

Stredopoliari
7 Hakim Ziyech (Ajax Amsterdam)
8 Karim El Ahmadi (Feyenoord Rotterdam)
10 Younes Belhanda (Galatasaray Istanbul)
11 Faycal Fajr (CF Getafe)
14 Mbark Boussoufa (Al Jazira)
15 Youssef Ait Bennasser (SM Caen)
16 Noureddine Amrabat (CD Leganes)
18 Amine Harit (Schalke 04 Gelsenkirchen)
21 Sofyan Amrabat (Feyenoord Rotterdam)
23 Mehdi Carcela (Standard Liege)

Útočníci
9 Ayoub El Kaabi (Renaissance Berkane)
13 Khalid Boutaib (Malatyaspor)
19 Youssef En Nesyri (CF Malaga)
20 Aziz Bouhaddouz (FC St. Pauli)

IRÁN

Brankári
1 Alireza Beiranvand (Persepolis FC)
12 Mohammad Rashid Mazaheri (Zob Ahan Isfahan)
22 Amir Abedzadeh (Maritimo Funchal)

Obrancovia
3 Ehsan Hajsafi (Olympiakos Pireus)
4 Roozbeh Cheshmi (Esteghlal FC)
5 Milad Mohammadi (Achmat Groznyj)
8 Morteza Pouraliganji (Al-Sadd Club)
13 Mohammed Reza Khanzadeh (Padideh FC)
15 Pejman Montazeri (Esteghlal FC)
19 Majid Hosseini (Esteghlal FC)
23 Ramin Rezaeian (KV Ostende)

Stredopoliari
2 Mehdi Torabi (Saipa Alborz)
6 Saeid Ezatolahi (Amkar Perm)
7 Masoud Shojaei (AEK Atény)
9 Omid Ebrahimi (Esteghlal FC)
11 Vahid Amiri (Persepolis FC)

Útočníci
10 Karim Ansarifard (Olympiakos Pireus)
14 Saman Ghoddos (Östersunds FK)
16 Reza Ghoochannejhad (SC Heerenveen)
17 Mahdi Taremi (Al Gharafa SC)
18 Alireza Jahanbakhsh (AZ Alkmaar)
20 Sardar Azmoun (Rubin Kazaň)
21 Ashkan Dejagah (Nottingham Forest)

Program zápasov B-skupiny

piatok, 15. júna:
Maroko - Irán (17.00, Petrohrad)
Portugalsko - Španielsko (20.00, Soči)

streda, 20. júna:
Portugalsko - Maroko (14.00, Moskva/Lužniki)
Irán - Španielsko (20.00, Kazaň)

pondelok, 25. júna:
Španielsko - Maroko (20.00, Kaliningrad)
Irán - Portugalsko (20.00, Saransk)

C-SKUPINA


FRANCÚZSKO

Brankári
1 Hugo Lloris (Tottenham Hotspur)
16 Steve Mandanda (Olympique Marseille)
23 Alphonse Areola (Pariž Saint-Germain)

Obrancovia
2 Benjamin Pavard (VfB Stuttgart)
3 Presnel Kimpembe (Pariž Saint-Germain)
4 Raphael Varane (Real Madrid)
5 Samuel Umtiti (FC Barcelona)
17 Adil Rami (Olympique Marseille)
19 Djibril Sidibé (AS Monaco)
21 Lucas Hernandez (Atletico Madrid)
22 Benjamin Mendy (Manchester City)

Stredopoliari
6 Paul Pogba (Manchester United)
12 Corentin Tolisso (Bayern Mníchov)
13 N'Golo Kanté (Chelsea Londýn)
14 Blaise Matuidi (Juventus Turín)
15 Steven N'Zonzi (FC Sevilla)

Útočníci
7 Antoine Griezmann (Atletico Madrid)
8 Thomas Lemar (AS Monaco)
9 Olivier Giroud (Chelsea Londýn)
10 Kylian Mbappe (Pariž Saint-Germain)
11 Ousmane Dembélé (FC Barcelona)
18 Nabil Fekir (Olympique Lyon)
20 Florian Thauvin (Olympique Marseille)

AUSTRÁLIA

Brankári
1 Mathew Ryan (Brighton & Hove Albion)
12 Brad Jones (Feyenoord Rotterdam)
18 Danny Vukovic (KRC Genk)

Obrancovia
2 Milos Degenek (Jokohama FM)
3 James Meredith (FC Millwall)
5 Mark Milligan (Al Ahli)
6 Matthew Jurman (Suwon Bluewings)
16 Aziz Behich (Bursaspor)
19 Joshua Risdon (Western Sydney Wanderers)
20 Trent Sainsbury (Grasshoppers Zürich)

Stredopoliari
8 Massimo Luongo (Queens Park Rangers)
13 Aaron Mooy (Huddersfield Town)
15 Mile Jedinak (Aston Villa)
22 Jackson Irvine (Hull City)
23 Tom Rogic (Celtic Glasgow)

Útočníci
4 Tim Cahill (FC Millwall)
7 Mathew Leckie (Hertha Berlín)
9 Tomi Juric (FC Luzern)
10 Robbie Kruse (VfL Bochum)
11 Andrew Nabbout (Urawa Red Diamonds)
14 Jamie Maclaren (Hibernian Edinburgh)
17 Daniel Arzani (Melbourne FC)
21 Dimitrios Petratos (Newcastle Jets)

Hráč Francúzska Antoine Griezmann.
Foto: TASR/AP


DÁNSKO

Brankári
1 Kasper Schmeichel (Leicester City)
16 Jonas Lössl (Huddersfield Town)
22 Frederik Rönnow (Bröndby Kodaň)

Obrancovia
3 Jannik Vestergaard (Borussia Mönchengladbach)
4 Simon Kjaer (FC Sevilla)
5 Jonas Knudsen (Ipswich Town)
6 Andreas Christensen (Chelsea Londýn)
13 Mathias Jörgensen (Huddersfield Town)
14 Henrik Dalsgaard (FC Brentford)
17 Jens Stryger Larsen (Udinese Calcio)

Stredopoliari
2 Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruňa)
7 William Kvist (FC Kodaň)
8 Thomas Delaney (Werder Brémy)
10 Christian Eriksen (Tottenham Hotspur)
18 Lukas Lerager (Girondins Bordeaux)
19 Lasse Schöne (Ajax Amsterdam)

Útočníci
9 Nicolai Jörgensen (Feyenoord Rotterdam)
11 Martin Braithwaite (Girondins Bordeaux)
12 Kasper Dolberg (Ajax Amsterdam)
15 Viktor Fischer (FC Kodaň)
20 Yussuf Poulsen (RB Lipsko)
21 Andreas Cornelius (Atalanta Bergamo)
23 Pione Sisto (Celta Vigo)

PERU

Brankári
1 Pedro Gallese (Tiburones Rojos Veracruz)
12 Carlos Caceda (Club Deportivo Municipal)
21 Jose Carvallo (Club Universitario de Deportes)

Obrancovia
2 Alberto Rodriguez (Atletico Junior)
3 Aldo Corzo (Universitario de Deportes)
4 Anderson Santamaria (FC Puebla)
5 Miguel Araujo (Alianza Lima)
6 Miguel Trauco (Clube de Regatas do Flamengo)
15 Christian Ramos (Tiburones Rojos Veracruz)
17 Luis Advincula (Lobos BUAP)
22 Nilson Loyola (FBC Melgar)

Stredopoliari
7 Paolo Hurtado (Vitoria Guimaraes)
8 Christian Cueva (FC Sao Paulo)
13 Renato Tapia (Feyenoord Rotterdam)
14 Andy Polo (Portland Timbers)
16 Wilder Cartagena (Tiburones Rojos Veracruz)
19 Yoshimar Yotun (Orlando City)
23 Pedro Aquino (Lobos BUAP)

Útočníci:
9 Paolo Guerrero (Flamengo Rio de Janeiro)
10 Jefferson Farfan (Lokomotiv Moskva)
11 Raul Ruidiaz (Monarcas Morelia)
18 Andre Carrillo (FC Watford)
20 Edison Flores (BK Aalborg)

Program zápasov C-skupiny:

sobota, 16. júna:
Francúzsko - Austrália (12.00, Kazaň)
Peru - Dánsko (18.00, Saransk)

štvrtok, 21. júna:
Dánsko - Austrália (14.00, Samara)
Francúzsko - Peru (17.00, Jekaterinburg)

utorok, 26. júna:
Dánsko - Francúzsko (16.00, Moskva/Lužniki)
Austrália - Peru (16.00, Soči)

D-SKUPINA


ARGENTÍNA

Brankári
1 Nahuel Guzman (Tigres UANL)
12 Franco Armani (River Plate)
23 Wilfredo Caballero (Chelsea Londýn)

Obrancovia
2 Gabriel Mercado (FC Sevilla)
3 Nicolsss Tagliafico (Ajax Amsterdam)
4 Cristian Ansaldi (FC Turín)
6 Federico Fazio (AS Rím)
8 Marcos Acuna (Sporting Lisabon)
14 Javier Mascherano (Hebei China Fortune)
16 Marcos Rojo (Manchester United)
17 Nicolsss Otamendi (Manchester City)
18 Eduardo Salvio (Benfica Lisabon)

Stredopoliari
5 Lucas Biglia (AC Miláno)
7 Ever Banega (FC Sevilla)
11 Angel di Maria (Paríž Saint-Germain)
13 Maximiliano Meza (CA Independiente)
15 Enzo Perez (River Plate)
20 Giovani Lo Celso (Pariž Saint-Germain)
22 Cristian Pavon (Boca Juniors)

Útočníci
9 Gonzalo Higuain (Juventus Turín)
10 Lionel Messi (FC Barcelona)
19 Sergio Agüero (Manchester City)
21 Paulo Dybala (Juventus Turín)

CHORVÁTSKO

Brankári
1 Dominik Livakovič (Dinamo Záhreb)
12 Lovre Kalinič (KAA Gent)
23 Danijel Subašič (AS Monaco)

Obrancovia
2 Šime Vrsaljko (Atletico Madrid)
3 Ivan Strinič (Sampdoria Janov)
5 Vedran Čorluka (Lokomotiv Moskva)
6 Dejan Lovren (FC Liverpool)
13 Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen)
15 Duje Čaleta-Car (RB Salzburg)
21 Domagoj Vida (Besiktas Istanbul)
22 Josip Pivarič (Dynamo Kyjev)

Stredopoliari
7 Ivan Rakitič (FC Barcelona)
8 Mateo Kovačič (Real Madrid)
10 Luka Modrič (Real Madrid)
11 Marcelo Brozovič (Inter Miláno)
14 Filip Bradarič (HNK Rijeka)
19 Milan Badelj (ACF Fiorentina)

Útočníci
4 Ivan Perišič (Inter Miláno)
9 Andrej Kramarič (1899 Hoffenheim)
16 Nikola Kalinič (AC Miláno)
17 Mario Mandžukič (Juventus Turín)
18 Ante Rebič (Eintracht Frankfurt)
20 Marko Pjaca (Schalke 04 Gelsenkirchen)

Jednou z najväčších hviezd MS v Rusku bude nepochybne Argentínčan Lionel Messi.
Foto: TASR/AP Photo


NIGÉRIA

Brankári
1 Ikechukwu Ezenwa (FC Enyimba)
16 Daniel Akpeyi (Chippa United)
23 Francis Uzoho (Deportivo La Coruňa)

Obrancovia:
2 Brian Idowu (Amkar Perm)
3 Elderson Echiejile (Cercle Bruggy)
5 William Ekong (Bursaspor)
6 Leon Balogun (FSV Mainz)
12 Abdullahi Shehu (Bursaspor)
20 Chidozie Awaziem (FC Nantes)
21 Tyronne Ebuehi (ADO Den Haag)
22 Kenneth Omeruo (SK Kasimpasa)

Stredopoliari:
4 Onyinye Ndidi (Leicester City)
8 Oghenekaro Etebo (Las Palmas)
10 John Obi Mikel (FC TEDA Tchien-ťin)
15 Joel Obi (FC Turín)
17 Ogenyi Onazi (Trabzonspor)
19 John Ogu (Hapoel Be’er Ševa)

Útočníci
7 Ahmed Musa (CSKA Moskva)
9 Odion Ighalo (Čchang-čchun Ja-tchaj)
11 Victor Moses (Chelsea Londýn)
13 Simeon Tochukwu Nwankwo (FC Crotone)
14 Kelechi Iheanacho (Leicester City)
18 Alex Iwobi (Arsenal Londýn)

ISLAND

Brankári
1 Hannes Thór Halldórsson (Randers FC)
12 Frederik Schram (FC Roskilde)
13 Rúnar Rúnarsson (FC Nordsjälland)

Obrancovia
2 Birkir Mar Saevarsson (Valur Reykjavík)
5 Sverrir Ingi Ingason (FK Rostov)
6 Ragnar Sigurdsson (FK Rostov)
14 Kari Árnason (Viking Reykjavík)
15 Hólmar Örn Eyjólfsson (Levski Sofia)
18 Hördur Björkvin Magnússon (Bristol City)
23 Ari Freyr Skúlason (SC Lokeren)

Stredopoliari
3 Samúel Kári Fridjónsson (Válerenga Oslo)
4 Albert Gudmundsson (PSV Eindhoven)
7 Jóhann Berg Gudmundsson (FC Burnley)
8 Birkir Bjarnason (Aston Villa)
10 Gylfi Thór Sigurdsson (FC Everton)
16 Ólafur Ingi Skúlason (Kardemir Karabükspor)
17 Aron Einar Gunnarsson (Cardiff City)
19 Rúrik Gíslason (SV Sandhausen)
20 Emil Hallfredsson (Udinese Calcio)
21 Arnór Ingvi Traustason (Malmö FF)

Útočníci:
9 Björn Bergmann Sigurdarson (FK Rostov)
11 Alfred Finnbogason (FC Augsburg)
22 Jón Dadi Bödvarsson (FC Reading)

Program zápasov D-skupiny:

sobota, 16. júna:
Argentína - Island (15.00, Moskva/štadión Spartaka)
Chorvátsko - Nigéria (21.00, Kaliningrad)

štvrtok, 21. júna:
Argentína - Chorvátsko (20.00, Nižnij Novgorod)

piatok, 22. júna:
Nigéria - Island (17.00, Volgograd)

utorok, 26. júna:
Island - Chorvátsko (20.00, Rostov)
Nigéria - Argentína (20.00, Petrohrad)

E-SKUPINA:

BRAZÍLIA

Brankári

1 Alisson (AS Rím)
16 Cassio (Corinthians Sao Paulo)
23 Ederson (Manchester City)

Obrancovia
2 Thiago Silva (Pariž Saint-Germain)
3 Miranda (Inter Miláno)
4 Geromel (Gremio Porto Alegre)
6 Filipe Luis (Atletico Madrid)
12 Marcelo (Real Madrid)
13 Marquinhos (Paríž Saint-Germain)
14 Danilo (Manchester City)
22 Fagner (Corinthians Sao Paulo)

Stredopoliari
5 Casemiro (Real Madrid)
8 Renato Augusto (Peking Guoan)
11 Philippe Coutinho (FC Barcelona)
15 Paulinho (FC Barcelona)
17 Fernandinho (Manchester City)
18 Fred (Šachtar Doneck)
19 Willian (Chelsea Londýn)

Útočníci
7 Douglas Costa (Juventus Turín)
9 Gabriel Jesus (Manchester City)
10 Neymar (Paríž Saint-Germain)
20 Roberto Firmino (FC Liverpool)
21 Taison (Šachtar Doneck)

KOSTARIKA

Brankári

1 Keylor Navas (Real Madrid)
18 Patrick Pemberton (LD Alajuelense)
23 Leonel Moreira (CS Herediano)

Obrancovia
2 Johnny Acosta (Rionegro Aguilas)
3 Giancarlo Gonzalez (FC Bologna)
4 Ian Smith (IFK Norrköping)
6 Óscar Duarte (Espanyol Barcelona)
8 Bryan Oviedo (AFC Sunderland)
15 Francisco Calvo (Minnesota United)
16 Cristian Gamboa (Celtic Glasgow)
19 Kendall Waston (Vancouver Whitecaps)
22 Ronald Matarrita (New York City FC)

Stredopoliari
5 Celso Borges (Deportivo La Coruňa)
7 Christian Bolanos (Deportivo Saprissa)
9 Daniel Colindres (Deportivo Saprissa)
10 Bryan Ruiz (Sporting Lisabon)
13 Rodney Wallace (New York City FC)
14 Randall Azofeifa (CS Herediano)
17 Yeltsin Tejeda (FC Lausanne-Sport)
20 David Guzman (Portland Timbers)

Útočníci
11 Johan Venegas (Deportivo Saprissa)
12 Joel Campbell (Betis Sevilla)
21 Marcos Urena (Los Angeles FC)

Brazílsky futbalista Neymar, archívna snímka.
Foto: TASR/AP Photo


SRBSKO

Brankári

1 Vladimir Stojkovič (Partizan Belehrad)
12 Predrag Rajkovič (Maccabi Tel Aviv)
23 Marko Dmitrovič (SD Eibar)

Obrancovia
2 Antonio Rukavina (FC Villarreal)
3 Duško Tošič (Besiktas Istanbul)
5 Uroš Spajič (Anderlecht Brusel)
6 Branislav Ivanovič (Zenit Petrohrad)
13 Miloš Veljkovič (Werder Brémy)
15 Nikola Milenkovič (ACF Fiorentina)
11 Aleksandar Kolarov (AS Rím)
14 Milan Rodič (Crvena Zvezda Belehrad),

Stredopoliari
4 Luka Milivojevič (Crystal Palace)
7 Andrija Živkovič (Benfica Lisabon)
10 Dušan Tadič (FC Southampton)
16 Marko Grujič (FC Liverpool)
17 Filip Kostič (Hamburger SV)
18 Nemanja Radonjič (Crvena Zvezda Belehrad)
20 Sergej Milinkovič-Savič (Lazio Rím)
21 Nemanja Matič (Manchester United)
22 Adem Ljajič (FC Turín)

Útočníci
8 Aleksandar Prijovič (PAOK Solún)
9 Aleksandar Mitrovič (Newcastle United)
19 Luka Jovič (Eintracht Frankfurt)

ŠVAJČIARSKO

Brankári

1 Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach)
12 Yvon Mvogo (FC Lipsko)
21 Roman Bürki (Borussia Dortmund)

Obrancovia
2 Stephan Lichtsteiner (Juventus Turín)
3 Jacques-Francois Moubandje (FC Toulouse)
4 Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach)
5 Manuel Akanji (Borussia Dortmund)
6 Michael Lang (FC Bazilej)
13 Ricardo Rodriguez (AC Miláno)
20 Johan Djourou (Antalyaspor)
22 Fabian Schär (Deportivo La Coruňa)

Stredopoliari
8 Remo Freuler (Atalanta Bergamo)
10 Granit Xhaka (Arsenal Londýn)
11 Valon Behrami (Udinese Calcio)
14 Steven Zuber (TSG 1988 Hoffenheim)
15 Blerim Džemajli (FC Bologna)
16 Gelson Fernandes (Eintracht Frankfurt)
17 Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach)
23 Xherdan Shaqiri (Stoke City)

Útočníci
7 Breel Embolo (Schalke 04 Gelsenkirchen)
9 Haris Seferovič (Benfica Lisabon)
18 Mario Gavranovič (Dinamo Záhreb)
19 Josip Drmič (Borussia Mönchengladbach)

Program zápasov E-skupiny:

nedeľa, 17. júna:
Kostarika - Srbsko (14.00, Samara)
Brazília - Švajčiarsko (20.00, Rostov)

piatok, 22. júna:
Brazília - Kostarika (14.00, Petrohrad)
Srbsko - Švajčiarsko (20.00, Kaliningrad)

streda, 27. júna:
Srbsko - Brazília (20.00, Moskva/štadión Spartaka)
Švajčiarsko - Kostarika (20.00, Nižnij Novgorod)

F-SKUPINA


NEMECKO

Brankári

1 Manuel Neuer (Bayern Mníchov)
12 Kevin Trapp (Pariž Saint-Germain)
22 Marc-André ter Stegen (FC Barcelona)

Obrancovia
2 Marvin Plattenhardt (Hertha Berlín)
3 Jonas Hector (1. FC Kolín)
4 Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach)
5 Mats Hummels (Bayern Mníchov)
15 Niklas Süle (Bayern Mníchov)
16 Antonio Rüdiger (Chelsea Londýn)
17 Jérome Boateng (Bayern Mníchov)
18 Joshua Kimmich (Bayern Mníchov)

Stredopoliari
6 Sami Khedira (Juventus Turín)
7 Julian Draxler (Pariž Saint-Germain)
8 Toni Kroos (Real Madrid)
10 Mesut Özil (Arsenal Londýn)
11 Marco Reus (Borussia Dortmund)
13 Thomas Müller (Bayern Mníchov)
14 Leon Goretzka (Schalke 04 Gelsenkirchen)
19 Sebastian Rudy (Bayern Mníchov)
20 Julian Brandt (Bayer Leverkusen)
21 Ilkay Gündogan (Manchester City)

Útočníci
9 Timo Werner (RB Lipsko)
23 Mario Gomez (VfB Stuttgart)

MEXIKO

Brankári

1 Jesus Corona (CD Cruz Azul)
12 Alfredo Talavera (Deportivo Toluca)
13 Guillermo Ochoa (Standard Liege)

Obrancovia
2 Hugo Ayala Castro (Tigres UANL)
3 Carlos Salcedo (Eintracht Frankfurt)
4 Rafael Marquez (CF Atlas)
5 Diego Reyes (FC Porto)
15 Hector Moreno (Real Sociedad San Sebastian)
16 Hector Herrera (FC Porto)
21 Edson Alvares (Club América)

Stredopoliari
6 Jonathan dos Santos (Los Angeles Galaxy)
7 Miguel Layún (FC Sevilla)
10 Giovani dos Santos (Los Angeles Galaxy)
17 Jesus Corona (FC Porto)
18 Andrés Guardado (Betis Sevilla)
20 Javier Aquino (Tigres UANL)
23 Jesus Gallardo (UNAM Pumas)

Útočníci
8 Marco Fabian (Eintracht Frankfurt)
9 Raúl Jiménez (Benfica Lisabon)
11 Carlos Vela (Los Angeles FC)
14 Javier Hernandez (West Ham United)
19 Oribe Peralta (Club América)
22 Hirving Lozano (PSV Eindhoven)

Nemeckí futbalisti budú v Rusku obhajovať titul majstrov sveta spred štyroch rokov.
Foto: TASR/AP


ŠVÉDSKO

Brankári

1 Robin Olsen (FC Kodaň)
12 Karl-Johan Johnsson (EA Guingamp)
23 Kristoffer Nordfeldt (Swansea City)

Obrancovia
2 Mikael Lustig (Celtic Glasgow)
3 Victor Lindelof (Manchester United)
4 Andreas Granqvist (FK Krasnador)
5 Martin Olsson (Swansea City)
6 Ludwig Augustinsson (Werder Brémy)
14 Filip Helander (FC Bologna)
16 Emil Krafth (FC Bologna)
18 Pontus Jansson (Leeds United)

Stredopoliari
7 Sebastian Larsson (Hull City)
8 Albin Ekdal (SV Hamburg)
10 Emil Forsberg (RB Lipsko)
13 Gustav Svensson (Seattle Sounders)
15 Oscar Hiljemark (FC Janov)
17 Viktor Claesson (FK Krasnador)
19 Marcus Rohden (FC Crotone)
21 Jimmy Durmaz (FC Toulouse)

Útočníci
9 Marcus Berg (Al Ain)
11 John Guidetti (CD Alaves)
20 Ola Toivonen (FC Toulouse)
22 Isaac Kiese Thelin (Waasland-Beveren)

KÓREJSKÁ REPUBLIKA

Brankári

1 Kim Sung-kju (Vissel Kobe)
21 Kim Čin-hjon (Cerezo Osaka)
23 Čche Hjon-u (FC Tägu)

Obrancovia
2 I Jong (Čonbuk Hyunday Motors)
3 Čong Song-hjon (Sagan Tosu)
4 O Pan-suk (Čedžu United)
5 Jun Jong-sun (Sangju Sangmu)
6 Pak Ču-ho (Ulsan Hyundai)
12 Kim Min-u (Sangju Sangmu)
14 Hong-čchol (Sangju Sangmu)
19 Kim Jong-kwon (Kanton Evergrande)
20 Čang Hjon-su (FC Tokio)
22 Ko Jo-han (FC Soul)

Stredopoliari
8 Ču Se-čong (Asan Mugunghwa)
10 I Sung-u (Hellas Verona)
13 Ku Ča-čchol (FC Augsburg)
15 Čong U-jong (Vissel Kobe)
16 Ki Song-jung (Swansea City)
17 I Če-song (Čonbuk Hyundai Motors)
18 Mun Son-min (Inčchon United)

Útočníci
7 Son Hung-min (Tottenham Hotspur)
9 Kim Šin-uk (Čonbuk Hyundai Motors)
11 Hwang Hi-čchan (FC Salzburg)

Program zápasov F-skupiny:

nedeľa, 17. júna:

Nemecko - Mexiko (17.00, Moskva/Lužniki)

pondelok, 18. júna:
Švédsko - Kórejská rep. (14.00, Nižnij Novgorod)

sobota, 23. júna:
Kórejská rep. - Mexiko (17.00, Rostov)
Nemecko - Švédsko (20.00, Soči)

streda, 27. júna:
Mexiko - Švédsko (16.00, Jekaterinburg)
Kórejská rep. - Nemecko (16.00, Kazaň)

G-SKUPINA


ANGLICKO

Brankári

1 Jordan Pickford (FC Everton)
13 Jack Butland (Stoke City)
3 Nick Pope (FC Burnley)

Obrancovia
2 Kyle Walker (Manchester City)
3 Danny Rose (Tottenham Hotspur)
5 John Stones (Manchester City)
6 Harry Maguire (Leicester City)
12 Kieran Trippier (Tottenham Hotspur)
15 Gary Cahill (Chelsea Londýn)
16 Phil Jones (Manchester United)
17 Fabian Delph (Manchester City)
18 Ashley Young (Manchester United)
22 Trent Alexander-Arnold (FC Liverpool)

Stredopoliari
4 Eric Dier (Tottenham Hotspur)
7 Jesse Lingard (Manchester United)
8 Jordan Henderson (FC Liverpool)
20 Dele Alli (Tottenham Hotspur)
21 Ruben Loftus-Cheek (Chelsea Londýn)

Útočníci
9 Harry Kane (Tottenham Hotspur)
10 Raheem Sterling (Manchester City)
11 Jamie Vardy (Leicester City)
14 Danny Welbeck (Arsenal Londýn)
19 Marcus Rashford (Manchester United)

BELGICKO

Brankári

1 Thibaut Courtois (Chelsea Londýn)
12 Simon Mignolet (FC Liverpool)
13 Koen Casteels (VfL Wolfsburg)

Obrancovia
2 Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur)
3 Thomas Vermaelen (FC Barcelona)
4 Vincent Kompany (Manchester City)
5 Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur)
15 Thomas Meunier (Pariž Saint-Germain)
20 Dedryck Boyata (Celtic Glasgow)
23 Leander Dendoncker (Anderlecht Brusel)

Stredopoliari
6 Axel Witsel (Tchien-ťin Čchüan-ťien)
7 Kevin De Bruyne (Manchester City)
8 Marouane Fellaini (Manchester United)
11 Yannick Carrasco (Ta-lien I-fang)
16 Thorgan Hazard (Borussia Mönchengladbach)
17 Youri Tielemans (AS Monaco)
19 Mousa Dembélé (Tottenham Hotspur)
22 Nacer Chadli (West Bromwich Albion)

Útočníci
9 Romelu Lukaku (Manchester United)
10 Eden Hazard (Chelsea Londýn)
14 Dries Mertens (SSC Neapol)
18 Adnan Januzaj (Real Sociedad San Sebastian)
21 Michy Batshuayi (Borussia Dortmund)

Oporou Belgicka by mal byť brankár Thibaut Courtois.
Foto: TASR/AP


TUNISKO

Brankári

1 Farouk Ben Mustapha (Al Shabab)
16 Aymen Mathlouthi (Al Baten)
22 Moez Hassen (LB Chateauroux)

Obrancovia
2 Syam Ben Youssef (Kasimpasa)
3 Yohan Ben Olouane (Leicester City)
4 Yassine Meriah (CS Sfaxien)
5 Oussama Haddadi (FCO Dijon)
6 Rami Bedoui (Etoile du Sahel)
11 Dylan Bronn (KAA Gent)
12 Ali Maaloul (Al Ahly)
21 Hamdi Nagguez (Zamalek)

Stredopoliari
7 Saifeddine Khaoui (AC Troyes)
9 Anice Badri (ES Tunis)
13 Ferjani Sassi (Al Nasr)
14 Mohamed Amine Ben Amor (Al Ahli)
17 Ellyes Skhiri (HSC Montpellier)

Útočníci
8 Fakhreddine Ben Youssef (Al Ittifaq)
10 Wahbi Khazri (Stade Rennes)
15 Ahmed Khalil (Club Africain)
18 Bassem Srarfi (OGC Nice)
19 Saber Khalifa (Club Africain)
20 Ghaylene Chaalali (ES Tunis)
23 Naim Sliti (FCO Dijon)

PANAMA

Brankári

1 Jaime Penedo (Dinamo Bukurešť)
12 Jose Calderon (FC Chorrillo)
22 Alex Rodriguez (FC San Francisco)

Obrancovia
2 Michael Murillo (New York Red Bulls)
3 Harold Cummings (San Jose Earthquakes)
4 Fidel Escobar (New York Red Bulls)
5 Roman Torres (Seattle Sounders)
13 Adolfo Machado (Houston Dynamo)
15 Eric Davis (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
17 Luis Ovalle (CD Olimpia)
23 Felipe Baloy (CSD Municipal)

Stredopoliari
6 Gabriel Gomez (Bucaramanga)
8 Edgar Barcenas (Cafetaleros de Tapachula)
11 Armando Cooper (Club Universidad de Chile)
14 Valentin Pimentel (Plaza Amador)
19 Ricardo Avila (KAA Gent)
21 Jose Luis Rodriguez (KAA Gent)
20 Anibal Godoy (San Jose Earthquakes)

Útočníci:
7 Blas Perez (CSD Municipal)
9 Gabriel Torres (CD Huachipato)
10 Ismael Diaz (Deportivo La Coruna)
16 Abdiel Arroyo (LD Alajuelense)
18 Luis Tejada (Sports Boys)

Program zápasov G-skupiny:

pondelok, 18. júna:

Belgicko - Panama (17.00, Soči)
Tunisko - Anglicko (20.00, Volgograd)

sobota, 23. júna:
Belgicko - Tunisko (14.00, Moskva/štadión Spartaka)

nedeľa, 24. júna:
Anglicko - Panama (14.00, Nižnij Novgorod)

štvrtok, 28. júna:
Anglicko - Belgicko (20.00, Kaliningrad)
Panama - Tunisko (20.00, Saransk)

H-SKUPINA


KOLUMBIA

Brankári

1 David Ospina (Arsenal Londýn)
12 Camilo Vargas (Deportivo Cali)
22 José Cuadrado (Once Caldas)

Obrancovia
2 Cristissn Zapata (AC Miláno)
3 Oscar Murillo (CF Pachuca)
4 Santiago Arias (PSV Eindhoven)
13 Yerry Mina (FC Barcelona)
17 Johan Mojica (FC Girona)
18 Farid Diaz (Olimpia Asuncion)
23 Davinson Sanchez (Tottenham Hotspur)

Stredopoliari
5 Wilmar Barrios (Boca Juniors)
6 Carlos Sanchez (Espanyol Barcelona)
8 Abel Aguilar (Deportivo Cali)
10 James Rodriguez (Bayern Mníchov)
11 Juan Cuadrado (Juventus Turín)
15 Mateus Uribe (Club América)
16 Jefferson Lerma (UD Levante)
20 Juan Quintero (River Plate)

Útočníci
7 Carlos Bacca (FC Villarreal)
9 Radamel Falcao (AS Monaco)
14 Luis Muriel (FC Sevilla)
19 Miguel Borja (Palmeiras Sao Paulo)
21 Jose Izquierdo (Brighton & Hove Albion)

JAPONSKO

Brankári

1 Eidži Kavašima (FC Méty)
12 Masaaki Higašiguči (Gamba Osaka)
23 Kosuke Nakamura (Kašiwa Reysol)

Obrancovia
2 Naomiči Ueda (Kašima Antlers)
3 Gen Šodži (Kašima Antlers)
5 Juto Nagatomo (Galatasaray Istanbul)
6 Wataru Endo (Urawa Red Diamonds)
19 Hiroki Sakai (Olympique Marseille)
20 Tomoaki Makino (Urawa Red Diamonds)
21 Gotoku Sakai (SV Hamburg)
22 Maja Jošida (FC Southampton)

Stredopoliari
4 Keisuke Honda (CF Pachuca)
7 Gaku Šibasaki (FC Getafe)
8 Genki Haraguči (Fortuna Düsseldorf)
10 Šindži Kagawa (Borussia Dortmund)
11 Takaši Usami (Fortuna Düsseldorf)
14 Takaši Inui (SD Eibar)
16 Hotaru Jamaguči (Cerezo Osaka)
17 Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt)
18 Rjota Ošima (Kawasaki Frontale)

Útočníci
9 Šindži Okazaki (Leicester City)
13 Jošinori Muto (FSV Mainz 05)
15 Juja Osako (1. FC Kolín)

Najväčšou hviezdou poľskej reperzentácie je útočník Robert Lewandowski.
Foto: TASR/AP


POĽSKO

Brankári

1 Wojciech Szczesny (Juventus Turín)
12 Bartosz Bialkowski (Ipswich Town)
22 Lukasz Fabianski (Swansea City)

Obrancovia:
2 Michal Pazdan (Legia Varšava)
3 Arthur Jedrzejczyk (Legia Varšava)
4 Thiago Cionek (Spal 2013)
5 Jan Bednarek (FC Southampton)
15 Kamil Glik (AS Monaco)
18 Bartosz Bereszynski (Sampdoria Janov)
20 Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund)

Stredopoliari
6 Jacek Goralski (PFC Ludogorec Razgrad)
8 Karol Linetta (Sampdoria Janov)
10 Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion)
11 Kamil Grosicki (Hull City)
13 Maciej Rybus (Lokomotiv Moskva)
16 Jakub Blaszczykowski (VFL Wolfsburg)
17 Slawomir Peszko (Lechia Gdaňsk)
19 Piotr Zielinski (SSC Neapol)
21 Rafal Kurzawa (Górnik Zabrze

Útočníci
7 Arkadiusz Milik (SSC Neapol)
9 Robert Lewandowski (Bayern Mníchov)
14 Lukasz Teodorczyk (Anderlecht Brusel)
23 Dawid Kownacki (Sampdoria Janov)

SENEGAL

Brankári

1 Abdoulaye Diallo (Stade Rennes)
16 Khadim Ndiaye (Horoya)
23 Alfred Gomis (S.P.A.L. 2013)

Obrancovia
2 Saliou Ciss (Valenciennes)
3 Kalidou Koulibaly (SSC Neapol)
4 Kara Mbodii (Anderlecht Brusel)
12 Youssouf Sabaly (Girondins Bordeaux)
21 Lamine Gassama (Alanyaspor)
22 Moussa Wague (Eupen)

Stredopoliari
5 Idrissa Gueye (FC Everton)
6 Salif Sane (Hannover 96)
8 Cheikhou Kouyate (West Ham United)
11 Cheikh N'Doye (Birmingham City)
13 Alfred N'Diaye (Wolverhampton Wanderers)
17 Pape Alioune Ndiaye (Stoke City)

Útočníci:
7 Moussa Sow (Bursaspor)
9 Mame Biram Diouf (Stoke City)
10 Sadio Mane (FC Liverpool)
14 Moussa Konate (Amiens)
15 Diafra Sakho (Stade Rennes)
18 Ismaila Sarr (Stade Rennes)
19 M'Baye Niang (FC Turín)
20 Keita Balde (AS Monaco)

Program zápasov H-skupiny:

utorok, 19. júna:
Kolumbia - Japonsko (14.00, Saransk)
Poľsko - Senegal (17.00, Moskva/štadión Spartaka)

nedeľa, 24. júna:
Japonsko - Senegal (17.00, Jekaterinburg)
Poľsko - Kolumbia (20.00, Kazaň)

štvrtok, 28. júna:
Senegal - Kolumbia (16.00, Samara)
Japonsko - Poľsko (16.00, Volgograd)

Program MS podľa jednotlivých hracích dní


Futbalisti organizátora MS 2018 v Rusku otvoria 21. svetový šampionát vo štvrtok 14. júna na štadióne Lužniki v Moskve v zápase proti Saudskej Arábii (17.00 SELČ). Na turnaji, ktorý vyvrcholí v nedeľu 15. júla v rovnakom čase a na rovnakom zrekonštruovanom štadióne s kapacitou 81.000 miest, sa predstaví 32 výberov.

Skupinová fáza potrvá do štvrtka 28. júna. Do osemfinále (sobota 30. júna - piatok 3. júla) sa kvalifikujú prví dvaja z každej skupiny, pre ostatných 16 účastníkov sa turnaj skončí. Štvrťfinálové súboje sa budú hrať v piatok a v sobotu 6., 7. júla, semifinálové v utorok a v stredu 10., 11. júla. Duel o bronz je na programe v sobotu 14. júla v Petrohrade.

Mundial sa po prvý raz uskutoční na ruskej pôde, titul obhajujú Nemci. Šesťdesiatštyri zápasov majstrovstiev sveta bude hostiť celkovo dvanásť štadiónov v jedenástich ruských mestách - Moskve (2), Petrohrade, Kaliningrade, Kazani, Nižnom Novgorode, Samare, Volgograde, Saransku, Rostove na Done, Soči a Jekaterinburgu. Ruská kandidatúra na usporiadanie MS 2018 uspela na úkor anglickej i spoločnej portugalsko-španielskej a holandsko-belgickej.

Debutantmi na MS sú Island a Panama. Na mundiale budú chýbať po 60 rokoch štvornásobní majstri sveta Taliani, z ďalších zaujímavých výberov aj úradujúci juhoamerický šampión Čile či Holandsko. Slovensko, ktoré na šampionáte v roku 2010 v JAR pri jeho premiérovej účasti preniklo do osemfinále, sa na záverečný turnaj do Ruska neprebojovalo. V kvalifikačnej F-skupine obsadilo druhé miesto za suverénnym Anglickom, na účasť v európskej baráži mu chýbal jeden bod.

PROGRAM:


štvrtok 14. júna 2018:

A-skupina:
Rusko - Saudská Arábia, 17.00 SELČ, Moskva

piatok 15. júna:

A-skupina:
Egypt - Uruguaj, 14.00, Jekaterinburg

B-skupina:
Maroko - Irán, 17.00, Petrohrad
Portugalsko - Španielsko, 20.00, Soči

sobota 16. júna:

C-skupina:
Francúzsko - Austrália, 12.00, Kazaň
Peru - Dánsko, 18.00, Saransk

D-skupina:
Argentína - Island, 15.00, Moskva
Chorvátsko - Nigéria, 21.00, Kaliningrad

nedeľa 17. júna:

E-skupina:
Kostarika - Srbsko, 14.00, Samara
Brazília - Švajčiarsko, 20.00, Rostov

F-skupina:
Nemecko - Mexiko, 17.00, Moskva

pondelok 18. júna:

F-skupina:
Švédsko - Kórejská republika, 14.00, Nižnij Novgorod

G-skupina:
Belgicko - Panama, 17.00, Soči
Tunisko - Anglicko, 20.00, Volgograd

utorok 19. júna:

A-skupina:
Rusko - Egypt, 20.00, Petrohrad

H-skupina:
Poľsko - Senegal, 14.00, Moskva
Kolumbia - Japonsko, 17.00, Saransk

streda 20. júna:

A-skupina:
Uruguaj - Saudská Arábia, 17.00, Rostov

B-skupina:
Portugalsko - Maroko, 14.00, Moskva
Irán - Španielsko, 20.00, Kazaň

štvrtok 21. júna:

C-skupina:
Francúzsko - Peru, 14.00, Jekaterinburg
Dánsko - Austrália, 17.00, Samara

D-skupina:
Argentína - Chorvátsko, 20.00, Nižnij Novgorod

piatok 22. júna:

D-skupina:
Nigéria - Island, 17.00, Volgograd

E-skupina:
Brazília - Kostarika, 14.00, Petrohrad
Srbsko - Švajčiarsko, 20.00, Kaliningrad

sobota 23. júna:

F-skupina:
Nemecko - Švédsko, 17.00, Soči
Kórejská rep. - Mexiko, 20.00, Rostov

G-skupina:
Belgicko - Tunisko, 14.00, Moskva

nedeľa 24. júna:

G-skupina:
Anglicko - Panama, 14.00, Nižnij Novgorod

H-skupina:

Japonsko - Senegal, 17.00, Jekaterinburg
Poľsko - Kolumbia, 20.00, Kazaň

pondelok 25. júna:

A-skupina:
Uruguaj - Rusko, 16.00, Samara
Saudská Arábia - Egypt, 16.00, Volgograd

B-skupina:
Španielsko - Maroko, 20.00, Kaliningrad
Irán - Portugalsko, 20.00, Saransk

utorok 26. júna:

C-skupina:
Dánsko - Francúzsko, 16.00, Moskva
Austrália - Peru, 16.00, Soči

D-skupina:
Island - Chorvátsko, 20.00, Rostov
Nigéria - Argentína, 20.00, Petrohrad

streda 27. júna:

E-skupina:
Srbsko - Brazília, 20.00, Moskva
Švajčiarsko - Kostarika, 20.00, Nižnij Novgorod

F-skupina:
Mexiko - Švédsko, 16.00, Jekaterinburg
Kórejská rep. - Nemecko, 16.00, Kazaň

štvrtok 28. júna:

G-skupina:
Anglicko - Belgicko, 20.00, Kaliningrad
Panama - Tunisko, 20.00, Saransk

H-skupina:
Senegal - Kolumbia, 16.00, Samara
Japonsko - Poľsko, 16.00, Volgograd

sobota 30. júna:

osemfinále:
C1 - D2, 16.00, Kazaň
A1 - B2, 20.00, Soči

nedeľa 1. júla:

B1 - A2, 16.00, Moskva
D1 - C2, 20.00, Nižnij Novgorod

pondelok 2. júla:

E1 - F2, 16.00, Samara
G1 - H2, 20.00 Rostov

utorok 3. júla:

F1 - E2, 16.00, Petrohrad
H1 - G2, 20.00, Moskva

piatok 6. júla:

štvrťfinále:
Š1: víťaz A1/B2 - víťaz C1/D2, 16.00, Nižnij Novgorod
Š2: víťaz E1/F2 - víťaz G1/H2, 20.00, Kazaň

sobota 7. júla:

Š3: víťaz F1/E2 - víťaz H1/G2, 16.00, Samara
Š4: víťaz B1/A2 - víťaz D1/C2, 20.00, Soči

utorok 10. júla:

semifinále:
víťaz Š1 - víťaz Š2, 20.00, Petrohrad

streda 11. júla:

víťaz Š3 - víťaz Š4, 20.00, Moskva

sobota 14. júla:
o bronz, 16.00, Petrohrad

nedeľa 15. júla:
finále, 17.00, Moskva

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.