Sobota 4. máj 2024Meniny má Florián

Juventus vydoloval v Cagliari bod po remíze

Futbalisti z Cagliari sa radujú z gólu na 2:0 počas zápasu 33. kola talianskej Serie A Cagliari Calcio - Juventus Turín 19. apríla 2024 v Cagliari. Foto: TASR/ANSA

Juventusu patrí v tabuľke naďalej tretia priečka. Cagliari, na lavičke ktorého sedel slovenský stopér Adam Obert, je štrnáste.

Rím 20. apríla (TASR) - Futbalisti Juventusu Turín remizovali v piatkovom zápase 33. kola Serie A na ihrisku Cagliari Calcio 2:2. Hostia prehrávali po prvom polčase 0:2, keď ich súper premenil oba pokutové kopy. V 61. minúte znížil Dušan Vlahovič a v 87. minúte zachránil aspoň bod pre favorita vlastný gól Alberta Dossenu. Juventusu patrí v tabuľke naďalej tretia priečka. Cagliari, na lavičke ktorého sedel slovenský stopér Adam Obert, je štrnáste.

Serie A - 33. kolo:

Cagliari Calcio - Juventus Turín 2:2 (2:0)

Góly: 30. Gaetano (z 11 m), 36. Mina (z 11 m) - 61. Vlahovič, 87. Dossena (vlastný)