KHL: Jokerit Helsinki - Neftechimik Nižnekamsk 6:3

Ilustračné foto Foto: TASR/Pavel Neubauer

Jugra Chanty-Manijsk v zostave so slovenským obrancom Martinom Štajnochom prehrala s Novosibirskom 1:2 po predĺžení.

Moskva 15. novembra (TASR) - Hokejisti Barysu Astana prehrali v stredajšom domácom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) s Avagardom Omsk 1:2 po samostatných nájazdoch.

Jugra Chanty-Manijsk v zostave so slovenským obrancom Martinom Štajnochom prehrala s Novosibirskom 1:2 po predĺžení. V riadnom hracom čase nespoznal víťaza ani duel Lokomotivu Jaroslavľ s HK Soči, o víťazstve domácich 3:2 rozhodli samostatné nájazdy.

KHL - sumáre:

Barys Astana - Avangard Omsk 1:2 pp a sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 56. Starčenko – 52. Čudinov, rozh. sam. nájazd Semionov

Jugra Chanty-Mansijsk - Sibir Novosibirsk 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1, - 0:1)
Góly: 26. Varfolomejev - 60. a 65. Bergström

Lokomotiv Jaroslavľ - HK Soči 3:2 pp a sn (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 9. Talbot, 36. Kontiola, rozh. sam. nájazd Kronwall – 1. Laričev, 45. Grebenščikov

CSKA Moskva - Salavaj Julajev Ufa 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 24. a 50. Kuzmenko, 59. Svetlakov

Jokerit Helsinki - Neftechimik Nižnekamsk 6:3 (1:2, 4:0, 1:1)
Góly: 25. a 38. Tolvanen, 7. Lepistö, 22. Joensuu, 30. Jormakka, 59. Huhtala – 15. a 42. Avcin, 4. Sexton

Viťaz Podoľsk - AK Bars Kazaň 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Góly: 27. Afinogenov – 1. Galijev, 13. Jarullin, 42. Lukojanov, 57. Sekáč