Piatok 10. máj 2024Meniny má Viktória

Real v 14. kole La Ligy nezaváhal, Getafe doma zdolal jasne 4:1

Futbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo sa teší po strelení gólu na 4:0 v zápase španielskej futbalovej Primera division Real Madrid - Getafe v Madride 5. decembra 2015. Foto: TASR/AP

Za hostí v druhom dejstve korigoval v 70. minúte Alexis.

Madrid 5. decembra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid sa vrátili na priebežnú druhú priečku v Primera Division. V sobotňajšom dueli 14. kola nedali šancu Getafe a nad súperom z druhej polovice tabuľky triumfovali jasne 4:1. Všetky góly pritom zaznamenali už v prvom polčase, keď sa dvakrát presadil Karim Benzema a po presnom zásahu pridali aj Gareth Bale s Cristianom Ronaldom. Za hostí v druhom dejstve korigoval v 70. minúte Alexis.

Z druhého miesta "biely balet" ale zosadil na tretiu pozíciu mestský rival Atletico, ktorý vyhral v Granade 2:0.