< sekcia Šport

NEČAKANÉ: Sagan údajne oznámil rozchod s manželkou Katarínou

Na archívnje snímke trojnásobný majster sveta v cyklistike Slovák Peter Sagan a jeho manželka Katarína Saganová. Foto: TASR/AP

Napísal to na svojom profile po anglicky. Text následne publikovali viaceré relevantné webové portály.

Bratislava 18. júla (TASR) - Slovenský cyklista Peter Sagan oznámil rozchod so svojou manželkou Katarínou, s ktorou majú spoločného syna Marlona. Informácia sa objavila v stredu večer na jeho oficiálnom facebookovom profile a rovnako o rozchode informovala na sociálnej sieti aj jeho manželka, pričom status následne obletel slovenský mediálny priestor.

Facebookový profil Petra Sagana
Foto: TASR/Facebook

"Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie. Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marlona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou vlastnou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním teraz bude Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje. Viac to už nebudem komentovať a chcem sa vopred poďakovať všetkým za rešpektovanie nášho súkromia," znie preklad postu z angličtiny, ktorý následne publikovali viaceré relevantné webové portály.

Saganovci mali svadbu v novembri 2015, syn Marlon sa im narodil v októbri 2017.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.