Pozornosť Realu sa zamerala aj na 37-ročného švédskeho kanoniera v službách LA Galaxy.

Duel Spartak Trnava - Dinamo Záhreb povedie dánsky rozhodca

Tridsaťosemročný Kehlet má nedávnu skúsenosť so slovenským futbalom.

Švéd Elofsson bojuje s následkami mŕtvice

Per Elofsson, ktorý získal na ZOH 2002 bronzovú medailu v stíhacích pretekoch, ukončil kariéru v roku 2005.

Novým prezidentom Talianskej futbalovej federácie je Gabriele Gravina

Bývalý šéf tretej ligy vystrieda dočasného prezidenta Roberta Fabbriciniho.

KHL: Bývalý obranca Bystrice Maione medzi hráčmi týždňa

Tridsaťdvaročný kanadský brankár Taylor nastúpil v uplynulom týždni na dva zápasy, v ktorých inkasoval iba jediný gól a mal 98,39% úspešnosť zákrokov.

Schalke proti Galatasarayu bez zraneného brankára Fährmanna

Fährmann nechytal už ani vo víkendovom bundesligovom súboji proti Werderu Brémy.

TIPSPORT LIGA: Obranca Nemčík posilnil Banskú Bystricu

M. Nemčík sa k tímu pripojil v pondelok a s vedením klubu podpísal zmluvu do konca sezóny 2018/2019.

POTVRDENÉ: Pavel Hapal sa má stať novým trénerom futbalistov SR

Predstavitelia SFZ budú s bývalým koučom národného mužstva do 21 rokov rokovať o kontrakte na jeden kvalifikačný cyklus, SFZ bude mať v prípade postupu na ME 2020 opciu na predĺženie zmluvy.,aktualizované

Futbalový Spartak Moskva prepustil trénera Carreru

Spartak je po jedenástich ligových kolách ruskej ligy na šiestom mieste so ziskom 18 bodov.

DAVIS CUP: Slováci už naplno trénujú, Hrbatý si pochvaľuje antuku

V pondelok doobeda mal nehrajúci kapitán na tréningu Filipa Poláška, Andreja Martina a Filipa Horanského, po nich nastúpil Norbert Gombos, ktorému sparingoval tímový tréner Tibor Tóth.

Jarmolenko si roztrhol achilovku, do konca sezóny si nezahrá

Ukrajinský futbalista odohral v najcennejšom drese 79 zápasov, v ktorých strelil 36 gólov. Naposledy rozhodol z penalty septembrový duel so Slovákmi v Ľvove.

Kováčik nominoval na Island a Čiernu Horu všetky kľúčové hráčky

Vo finálnej nominácii nechýbajú všetky kľúčové hráčky. Pozitívnou správou tiež je, že žiadna z reprezentantiek sa neospravedlnila pre zdravotné problémy.

Vedenie Bayernu kritizovalo médiá, Rummenigge chráni hráčov

Hoenessovi, Rummeniggemu a športovému riaditeľovi Hasanovi Salihamidžičovi sa nepáčili negatívne články po sérii štyroch zápasov bez víťazstva.

Reprezentácia SR sa na Nemeckom pohári predstaví so štyrmi nováčikmi

Turnaj je na programe od 8. do 11. novembra v Krefelde.,aktualizované

Paralympijský stolný tenista Trávníček sa vrátil z MS s bronzom

V kategórii vozíčkarov TT4 postúpil do semifinále, kde prehral so svetovou dvojkou Turkom Abdullahom Özturkom 1:3.

Považanec gólmi zaskočil spoluhráčov: Mysleli si, že prekopnem tribúnu

Dvadsaťsedemročný stredopoliar najprv v 36. minúte poslal loptu zblízka do prázdnej bránky a v 73. minúte nádhernou strelou z priameho kopu do ľavého horného rohu stanovil konečný výsledok.

Gólového Dudu mrzí strata bodov: Mali sme to rozhodnúť v náš prospech

Slovenský futbalista má v tomto ročníku na konte šesť presných zásahov, lídrami poradia kanonierov sú sedemgóloví srbský mladík Luka Jovič z Frankfurtu a Španiel Alcacer Paco z Dortmundu.

Hádzanári SR na úvod kvalifikácie ME proti Maďarsku, chcú aspoň bod

Slováci budú v 7. kvalifikačnej skupine ešte okrem Maďarska a Ruska bojovať aj s Talianskom.

Kanoistika podržala SR na OHM, Luknárová s prvým individuálnym zlatom

Slovenská výprava sa z Buenos Aires vrátila v nedeľu popoludní, viedol ju Boris Demeter

F1: Ocon a Magnussen prišli o body z VC USA, porušili pravidlá

Kontrola po pretekoch dokázala, že Ocon mal väčší prietok paliva ako umožňujú pravidlá. Magnussen prekročil limit na množstvo paliva (105 kg), ktoré je možné spotrebovať počas jedných pretekov.