Do semifinále turnaja v Montreale ide Wozniacka, Kvitová a Šafářová

Kvitová si v súboji o finálovú účasť zmeria sily s Dánkou Caroline Wozniackou.

Futbalisti FC Nitra remízovali s Banskou Bystricou 1:1

Štvrťhodinu pred koncom sa k zakončeniu dostal striedajúci Slančík, ale aj s jeho pokusom si brankár Chudý poradil.

Košickí futbalisti podľahli Ružomberku 1:3

V 27. min. brankár hostí Tofiloski pri odkope trafil Mulumbu, ktorý nebol na ihrisku ani minútu a lopta sa skončila v košickej sieti – 2:0.

Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili nad Myjavou 2:1

Duel na Pasienkoch sa začal nešťastne pre hosťujúceho Dugu, ktorý pre zranenie opustil ihrisko už po štyroch minútach.

Martin Kližan postúpil do finále dvojhry na antukovom challengeri

V semifinále si ako nasadená jednotka poradil s trojkou "pavúka" Talianom Filippom Volandrim za 75 minút hladko v dvoch setoch 6:3 a 6:2.

Glasgow Rangers vo svojej premiére v 4. lige remizoval v Peterheade

Futbalisti 54-násobného majstra Škótska Glasgowu Rangers v sobotu remizovali vo svojej historickej premiére mimo najvyššiu súťaž, v 4. lige na ihrisku Peterheadu 2:2.

Vo finále talianskeho Superpohára triumfoval Juventus nad Neapolom 4:2

Víťazom talianskeho futbalového Superpohára sa stal klub Juventus Turín. "Stará dáma" si v sobotňajšom finále v Pekingu poradila s SSC Neapol 4:2 po predĺžení.

Talentovaný mladík Varga bude hosťovať v slávnom Juventuse Turín

Slovenský futbalový reprezentant do 17 rokov Atila Varga z Michaloviec bude do konca sezóny hosťovať v slávnom talianskom klube Juventuse Turín.

Najlepšia futbalistka sveta Sawaová končí s reprezentačnou kariérou

Najlepšia futbalistka roka 2011 Homare Sawaová z Japonska končí s reprezentačnou kariérou. Svoje rozhodnutie oznámila po zisku striebornej medaily na olympijských hrách v Londýne.

Futablisti Zenitu Petrohrad prevalcovali Moskvu 5:0

Slovenský reprezentačný obranca Tomáš Hubočan odohral celý zápas.

Futbalistiky Slovana vstupili do LM debaklom 0:5 s Poľskom

O víťazovi stretnutia sa podľa oficiálnej internetovej stránky Slovana prakticky rozhodlo už v úvodných 11 minútach, keď sa hráčky poľského majstra presadili dvakrát hlavou.

Futbalista Spartaka Čvirik nemusí na operáciu, rameno bude ľadovať

Peter Čvirik si vo štvrtkovom odvetnom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA 2012/2013 so Steauou Bukurešť (0:3) poranil rameno.

Martin Velits prišiel do cieľa deviaty v 4. etape Okolo Utahu

Víťazom cyklistických pretekov sa stal Američan Jacobe Keough.

Hokejisti Slovana zvíťazili nad Viedňou v European Trophy

O výsledku duelu napokon rozhodli až samostatné nájazdy. ,aktualizované

Futbalista Hubočan podpísal novú štvorročnú zmluvu s Petrohradom

Dvadsaťšesťročný obranca za štyri roky odohral v Rusku 107 zápasov, z toho 77 v majstrovskej súťaži, 11 v národnom pohári a 19 v európskych klubových súťažiach.

IAAF plánuje spustiť novú dvojdňovú súťaž v štafetách

Medzinárodná asociácia atletických federácií (IAAF) plánuje v roku 2014 odštartovať novú súťaž štafiet. Prvé podujatie by sa malo uskutočniť v máji spomínaného roku na Bahamách.