Videoton zdolal Sporting Lisabon, Sparta Praha zničila Bilbao v EL

Futbalisti Interu Miláno a Rubinu Kazaň sú aj po štvrtkových zápasoch druhého kola skupinovej fázy Európskej ligy 2012/2013 bez prehry.

NHL oficiálne oznámila zrušenie prvých 2 týždňov základnej časti

Základná časť NHL mala pôvodne odštartovať 11. októbra. Naposledy sa pre výluku nehralo v celej sezóne 2004/2005.,aktualizované

Slovenská hokejová 20 prehrala s Piešťanmi tesne 3:4

Zverenci trénera Ernesta Bokroša podali výborný výkon v 2. tretine, keď dokázali zmazať trojgólové manko nováčika súťaže a vyrovnali na 3:3.

Dacjuk zariadil triumf CSKA nad Spartakom 2:1, skóroval aj Ružička

Ružička sa presadil v 52. minúte, keď vyrovnal na 1:1 a duel poslal do predĺženia, avšak po góle Dacjuka sa z výhry radovali napokon hostia.

´Slovanista´ Višňovský sa o štarte proti Dinamu rozhodne až v piatok

Nedeľňajší duel okorení účasť hviezdneho kanoniera Washingtonu Capitals a ruskej reprezentácie Alexandra Ovečkina, ktorý počas výluky v zámorskej NHL oblieka práve dres Dinama.

Počas futbalového zápasu v Čile úradovalo tornádo

Hráči sa ho nezľakli a bez obáv pokračovali v hre.

Giroux si nezahrá s Jágrom v Kladne, zlákal ho Eisbären Berlín

Pritom už teraz v Kladne pôsobí kompletná pätorka z NHL - okrem Jágra aj Tomáš Plekanec, Jiří Tlustý, Marek Židlický a Tomáš Kaberle.

Jurčina posilní počas výluky český klub Piráti Chomutov

Dvadsaťdeväťročný rodák z Liptovského Mikuláša pôsobil v NHL dve sezóny v Bostone Bruins, ktorý ho draftoval v roku 2001 v ôsmom kole z celkovo 241.

Federerovi sa v Číne údajne vyhrážali smrťou

Švajčiarsky tenista Roger Federer údajne čelil vyhrážkam pred turnajom v Šanghaji, ktoré sa objavili na populárnej čínskej športovej stránke.

Slovenská futbalová sedemnástka zdolala v príprave Španielov 1:0

O cenný skalp sa postaral Hromada zo značky pokutového kopu.

Až 23 európskym futbalovým klubom hrozí strata prémií z LM a EL

Medzi nimi je aj úradujúci víťaz Európskej Ligy Atletico Madrid či účastník Ligy majstrov Malaga.

Hamšíkovmu Neapolu po razii trest nehrozí, tvrdí právnik Grassani

Odborníci z finančnej polície strávili v stredu viac ako dve hodiny v sídle klubu spod Vezuvu a ďalšiu polhodinu na pôde Talianskej futbalovej federácie v Ríme.

Odštartoval predaj vstupeniek do Globe Arény na hokejové MS 2013

Hlavným dejiskom nasledujúceho šampionátu bude štokholmská Globe Aréna, kde sa budú hrať aj obe semifinále a zápasy o bronz a o zlato.

Zápas Slovana s Dinamom si budú môcť pozrieť fanúšikovia na Sport2

Chello Central Europe produkčne zabezpečuje vlastným štábom iba domáce zápasy Levu Praha a Slovanu Bratislava.

Martin Kalnický je novým generálnym manažérom MHC Mountfield

Nový generálny manažér zdôraznil, že od začiatku sezóny sa podarilo sprehľadniť použitie financií od sponzorov a partnerov.

Triatlonista Richard Varga ukončí sezónu na Veľkom finále v Aucklande

Dvadsaťtriročný poslucháč 3- ročníka Fakulty telesnej výchovy a športu (FTVŠ) v Bratislave je pred poslednými pretekmi seriálu v priebežnom poradí na 28. mieste.

Boxer Adams dostal za užitie steroidov dvojročný dištanc

Pästiar sa bránil tvrdením, že látka sa nachádzala v lieku, ktorý užíval po zranení krku.

Za mojím ocenením stoja spoluhráči, tvrdí hokejista Staňa

Za najlepšieho brankára pasovali Rastislava Staňu dve vychytané nuly proti Avangardu Omsk a Avtomobilistu Jekaterinburg.

Nováčik z Myjavy hostí majstrovskú Žilinu, Slovan cestuje do Prešova

Slovan si stále drží vedúcu pozíciu, ale na ihriskách súperov z piatich duelov vyhral iba raz.

Zachránil nás gólman Hart, priznal tréner City Mancini

Plný bodový zisk má v D-skupine na konte Real Madrid, ktorý triumfoval na ihrisku Ajaxu Amsterdam jasne 4:1 a hviezdou sa stal trojgólový Cristiano Ronaldo.