Tenis

Tenis: Cuevas vo finále turnaja ATP v Rio de Janeiro proti Pellovi

V sobotňajšom semifinále si poradil s najvyššie nasadeným Španielom Rafaelom Nadalom v troch setoch 6:7 (6), 7:6 (3) a 6:4.

Tenis: Nadal postúpil v Riu bez boja, v semifinále ho vyzve Cuevas

Španielsky tenista Rafael Nadal postúpil do semifinále turnaja ATP v Rio de Janeiro po tom, ako jeho štvrťfinálový súper Alexandr Dolgopolov z Ukrajiny na súboj nenastúpil.

Tenis: Berdych vyradil Goffina, v semifinále nastúpi proti Kyrgiosovi

Český tenista zdolal Belgičana Davida Goffina 6:3, 6:4 a v boji o finále nastúpi proti Nickovi Kyrgiosovi z Austrálie.

Paire sa postaral o prekvapenie. V Marseille vyradil Wawrinku

Štvrtý nasadený Chorvát Čilič vo štvrťfinále prekvapenie nepripustil a Rusa Kuznecova vyradil v dvoch setoch.,aktualizované

Erraniová je prvou finalistkou turnaja WTA v Dubaji

V úvodnom semifinále si poradila s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou 6:4, 6:4.

Del Potro postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Delray Beach

V 2. kole zdolal Austrálčana Johna-Patricka Smitha 6:4, 6:4.

Pella uspel v 2. kole turnaja ATP v Rio de Janeiro

Siedmy nasadený Talian skrečoval v druhom sete.,aktualizované

Koviničová postúpila na turnaji WTA v Riu de Janeiro do štvrťfinále

V brazílskom Riu de Janeiro postúpila do štvrťfinále po hladkej výhre nad Španielkou Silviou Solerovou-Espinosovou.

Erraniová sa prebojovala do semifinále turnaja WTA v Dubaji

Vo štvrtok si poradila s Nemkou Andreou Petkovicovou 6:3 a 6:4.,aktualizované

Rus Kuznecov postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marseille

Rus Andrej Kuznecov zvíťazil vo štvrtok v osemfinále tenisového turnaja ATP v Marseille nad domácim Quentinom Halysom.,aktualizované

Dimitrov a Ram postúpili do štvrťfinále turnaja ATP v Delray Beach

Američan Ram postúpil zdolal Ukrajinca Illju Marčenka v troch setoch 6:2, 5:7 a 6:4.

Čilič vyhral v druhom kole turnaja ATP v Marseille

Nad Holanďanom Robinom Haasem zvíťazil v troch setoch 4:6, 6:3 a 7:5 a ako štvrtý nasadený postúpil do štvrťfinále.

Cirsteaová uspela v 2. kole na turnaji WTA v Riu de Janeiro

Cirsteaová vyhrala v 2. kole dvojhry na antukovom turnaji WTA v brazílskom Riu de Janeiro nad piatou nasadenou Slovinkou Polonou Hercogovou 7:5 a 7:6 (3).,aktualizované

Ivanovičová sa prebojovala do štvrťfinále turnaja WTA v Dubaji

Strýcová si poradila s Nemkou Juliou Görgesovou za 1:44 h po trojsetovom boji 2:6, 6:3 a 6:1.,aktualizované

Zelenay s Burym postúpili na turnaji ATP v Marseille do semifinále

Vo štvrťfinále si poradili s austrálsko-britským párom Rameez Junaid, Jonathan Marray.

Nadal, Almagro a Cuevas postúpili v Riu de Janeiro do druhého kola

Najvyššie nasadený hráč Rafael Nadal si v úvodnom kole poradil s krajanom Pablom Carrenom Bustom vo dvoch setoch 6:1, 6:4. ,aktualizované

Millot postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marseille

Nemec Mischa Zverev skrečoval zápas 2. kola tenisového turnaja ATP v Marseille v druhom sete za stavu 6:1, 2:0 pre Belgičana Davida Goffina.

Searsov kolaps nespôsobili srdcové problémy, ale pokazené suši

Kouč srbskej tenistky Any Ivanovičej skolaboval na tribúne počas zápasu 3. kola ženskej dvojhry, v ktorom jeho zverenka nastúpila proti Američanke Madison Keysovej.

Víťazný návrat del Potra, v prvom kole v Delray Beach zdolal Kudlu

Dvadsaťsedemročný Argentínčan pauzoval po operáciách zápästí dlhých 11 mesiacov.

Ferrer postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rio de Janeiro

Argentínčanovi podľahol americký tenista po trojsetovej bitke 6:7 (5), 7:5, 6:7 (8).,aktualizované

Hercogová postúpila na turnaji WTA v Rio de Janeiro do druhého kola

V 1. kole si ako nasadená päťka poradila s Američankou Jennifer Bradyovou 6:4, 6:2.,aktualizované

Karlovič neobháji titul v Delray Beach

V 1. kole prehral ako nasadená trojka s Austrálčanom Johnom-Patrickom Smithom 3:6, 6:3, 2:6.,aktualizované

Gulbis postúpil do 2. kola turnaja v Marseille

Nemecký tenista Mischa Zverev postúpil do druhého kola turnaja ATP v Marseille po víťazstve 6:2, 7:5 nad Indom Ramkumarom Ramanathanom. ,aktualizované

Čepelová prehrala v prvom kole turnaja WTA v Dubaji so Svitolinovou

Darilo sa českej tenistke Strýcovej, ktorá v úvodnom kole porazila Bulharku Pironkovovú.,aktualizované

Haase postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Marseille

Holandský tenista Robin Haase postúpil v pondelok do 2. kola na turnaji ATP v Marseille po výhre nad Joăom Sousom z Portugalska 6:4 a 6:0.,aktualizované

Schmiedlová vypadla v 1. kole na turnaji WTA v Dubaji

Slovenská jednotka, ktorá je v rebríčku WTA na 29. pozícii, nestačila na Francúzku Caroline Garciovú, ktorej podľahla v dvoch setoch 4:6 a 1:6 za 85 minút.,aktualizované

Čepelová postúpila do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Dubaji

Dvadsaťdvaročná tenistka zdolala vo finále kvalifikácie Američanku Bethanie Mattekovú-Sandsovú v troch setoch 6:4, 1:6 a 6:3 za hodinu a 38 minút.,aktualizované

Kližanovi pomohla zmena tímu a lepšia hlava, titul oslávi s rodinou

Slovenský tenista pred sezónou zmenil realizačný tím, zvýšil svoju psychickú odolnosť a výsledok sa dostavil rýchlo.

Na čele rebríčka WTA je naďalej S. Williamsová, Schmiedlová 29.

Dominika Cibulková je 66., Magdaléna Rybáriková 79.

Kližan poskočil v rebríčku ATP na 27. miesto, lídrom naďalej Djokovič

Z ďalších slovenských tenistov figuruje Lukáš Lacko na 109. pozícii, Andrej Martin je 133. a Norbert Gombos 140.

Nišikori získal svoj štvrtý titul v Memphise a vyrovnal sa Connorsovi

Za finálový triumf získal japonský tenista šek v hodnote 109.950 amerických dolárov. ,aktualizované

Thiem triumfoval na turnaji ATP v Buenos Aires

Piaty nasadený hráč zdolal v nedeľňajšom finále Nicolasa Almagra.

OBROVSKÝ ÚSPECH: Martin Kližan získal najcennejší titul v kariére

Slovenský tenista bol aktívnejším hráčom, na jeho konto pribúdal jeden víťazný forhend za druhým.,aktualizované

Vinciová vyhrala turnaj v Petrohrade

Turnajová dvojka zdolala v nedeľňajšom finálovom súboji Belindu Bencicovu.

Alexandrovová sa stala víťazkou dvojhry na desaťtisícke v Trnave

Ruska tenistka Jekaterina Alexandrovová sa stala víťazkou dvojhry na desaťtisícke EMPIRE Women's Indoor 2016 v Trnave.

Almagro vyradil Ferrera a postúpil do finále turnaja v Buenos Aires

Vo finále narazí na Rakúšana Dominica Thiema.

V. Williamsová víťazkou turnaja v Kao-siung, vybojovala už 49. titul

Turnajová jednotka v nedeľňajšom finále v Taiwane, v ktorom na seba narazili dve najvyššie nasadené hráčky, zdolala Japonku Misaki Doiovú v dvoch setoch 6:4, 6:2.

Kližan postúpil do finále ATP v Rotterdame, odvrátil tri mečbaly

Slovenský tenista tak nadviazal na triumf nad Mahutom z Roland Garros z roku 2012.,aktualizované

Vo finále štvorhry v Trnave triumf Škamlovej s Janiovou

Česká tenistka Karolína Muchová a Ruska Jekaterina Alexandrovová sa stretnú vo finále dvojhry na desaťtisícke EMPIRE Women's Indoor 2016 v Trnave.,aktualizované