Tenis

WIMBLEDON: Dominika Cibulková postúpila do osemfinále dvojhry

V dueli o postup do štvrťfinále Cibulková nastúpi v pondelok proti Taiwančanke Su-Wei Hsieh.,aktualizované

WIMBLEDON: Kasatkinová postúpila do osemfinále dvojhry

Darja Kasatkinová si v 3. kole ako nasadená štrnástka poradila so sedemnástkou pavúka Austrálčankou Ashleigh Bartyovou.,aktualizované

WIMBLEDON: Rybáriková s Martičovou neuspeli v 2. kole štvorhry

Slovinsko-španielskemu páru Andreja Klepačová, Maria Jose Martinezová podľahli 3:6, 5:7.

WIMBLEDON: Anderson prvým osemfinalistom mužskej dvojhry

V 3. kole zvíťazil ako nasadená osmička nad Nemcom Philippom Kohlschreiberom.,aktualizované

WIMBLEDON: Makarovová je prvou osemfinalistkou ženskej dvojhry

J. Makarovová si poradila s Češkou Luciou Šafářovou.,aktualizované

Muguruzová uznala kvality Van Uytvanckovej: Hrala výborne

Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová nestačila v 2. kole Wimbledonu na Belgičanku Alison van Uytvanckovú, ktorá síce prehrala prvý set 5:7, no ďalšie dva vyhrala jasne 6:2 a 6:1.

Wimbledon: Muguruzová Blancová neobháji titul

Ako nasadená trojka prehrala v 2. kole s Belgičankou Alison van Uytvanckovou 7:5, 2:6, 1:6.

WIMBLEDON: Anderson, Kohlschreiber a Fabbiano postúpili do 3. kola

Kevin Anderson v 2. kole ako nasadená osmička zvíťazil nad Talianom Andreasom Seppim.,aktualizované

WIMBLEDON: Cibulková postúpila do 3. kola dvojhry, čaká ju Mertensová

Cibulková počas celého duelu s Kontovou výborne podávala. Slovenka striedala servis na telo s podaním von z dvorca. ,aktualizované

WIMBLEDON: Bartyová, Osaková, Strýcová a Gavrilovová idú do 3. kola

Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová sa prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. ,aktualizované

WIMBLEDON: Rybáriková s Martičovou postúpili do 2. kola štvorhry

V prvom kole si poradili s holandsko-bieloruským párom Lesley Kerkhoveová, Lidia Morozovová.

WIMBLEDON: Pre dážď prerušili a odložili niekoľko zápasov 2. kola

Športovcom prekazilo plány počasie.

WIMBLEDON: Wickmayerová a Buzarnescuová postúpili do 3. kola dvojhry

Yanina Wickmayerová vo svojom druhom vystúpení na treťom grandslamovom turnaji roka vyhrala nad Nemkou Andreou Petkovičovou.,aktualizované

WIMBLEDON: Raonič postúpil do 3. kola dvojhry

Trinásty nasadený hráč vyhral v stredajšom stretnutí 2. kola tretieho grandslamového turnaja roka nad Austrálčanom Johnom Millmanom.,aktualizované

WIMBLEDON: Lacko po prehre: Prvé dva sety mali vysokú úroveň

Posledným slovenským želiezkom v singli zostala Dominika Cibulková, ktorá nastúpi vo štvrtok proti Britke Johanne Kontovej.,aktualizované

WIMBLEDON: Gavrilovová, Stosurová a Bartyová do 2. kola dvojhry

V úvodnom vystúpení na treťom grandslamovom turnaji roka nestratili ani set. ,aktualizované

WIMBLEDON: Del Potro s Džumhurom postúpili do 2. kola dvojhry

V úvodnom dueli na treťom grandslamovom turnaji roka si Juan Martin del Potro poradil s Nemcom Petrom Gojowczykom.,aktualizované

Egyptský tenista Hossam dostal doživotný trest

Aktuálne je Egypťan v druhej tisícke svetového rebríčka ATP, najvyššie bol v kariére na 337. pozícii.

WIMBLEDON: Cibulková po postupe do 2. kola: Stupňovala som svoj výkon

Jedenásty vzájomný zápas medzi Cibulkovou a Cornetovou začala lepšia Francúzka, keď hneď v úvodnom geme zobrala súperke servis a v prvom sete viedla 4:2.,aktualizované

WIMBLEDON: Vekičová vyradila v 1. kole dvojhry Stephensovú

V 1. kole si Wickmayerová na tráve All England Clubu poradila s nemeckou kvalifikantkou Monou Barthelovou.,aktualizované