Tipsport Liga

TIPSPORTLIGA: Zvolen opäť vyhral, víťaznú sériu natiahol na 9 duelov

Pozrite si aktuálne výsledky nedeľňajšieho stretnutia 14. kola Tipsport Ligy.,aktualizované

Kafka myslel na hetrik, hernú pohodu priniesla spolupráca s Netíkom

Kafka je so štyrmi gólmi najlepší tipsportligový strelec v presilovkách, spoluprácu so skúseným krajanom si pochvaľuje.

V zápase Košíc s Detvou padlo osem gólov, Zvolen potvrdil formu

Zvolen vyhral nad Liptovským Mikulášom.,aktualizované

Útočník Milý je na skúške v Žiline

Milý odohral v sezóne 2018/2019 zatiaľ 9 zápasov, po ktorých mal bilanciu 1 gól a 2 asistencie.

L. Mikuláš a B. Bystrica si vymenili útočníkov: Tamáši za Lichanca

Tamáši odohral v sezóne 2018/19 v Tipsport Lige 12 zápasov, v ktorých získal 4 kanadské body (3+1).

Žilina po výhre nad Miškovcom poskočila v tabuľke o tri priečky

Hokejisti HK Orange 20 prehrali vo štvrtkovom vloženom zápase 13. kola Tipsport Ligy s HC 07 Detva 1:3. ,aktualizované

Český hokejový obranca Kovář zamieril na hosťovanie do Trenčína

V českej extralige odohral celkovo 247 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 8 gólov a 24 asistencií.

LIGA MAJSTROV: Menej výrazné bilancia baranov ukrýva cenný bonus

Pre hokejistov Banskej Bystrice sa každé jedno víťazstvo v LM dvojnásobne počíta. V súťaži, kde sa inak korčuľuje i kombinuje naberajú hlavne skúsenosti, s ktorými možu hospodáriť v domácej lige.

TIPSPORT LIGA: Nitra získala kanadského centra Kerbashiana

Kerbashian hral v uplynulej sezóne v nižšej zámorskej súťaži ECHL, v drese Orlando Solar Bears nastúpil na 24 duelov a nazbieral 14 bodov (8+6).

Košice mali nad Novými Zámkami jasnú prevahu

Skóre zápasu mohol otvoriť v 2. minúte hosťujúci Štrauch, zblízka však Habala neprekvapil.,aktualizované

Trenčín rozdrvil dvadsiatku

Trenčania si s mladíkmi poradili, víťaz bol jasný už po prvej tretine.

TIPSPORT LIGA: Winter Classic bude hostiť Banská Bystrica

Zimná klasika je na programe 2. a 3. februára 2019.

Skúsený ruský útočník Jakuceňa posilnil hokejovú Detvu

Jakuceňa odohral v KHL celkovo 618 zápasov v dresoch Omsku, Nižnekamsku, Čeľjabinsku, Donecku a Magnitogorsku. V prestížnej súťaži dosiahol bilanciu 122 gólov a 188 asistencií.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra je už bez Kanaďana Mychana, mieri do Dánska

Už bývalý hráč HK Nitra odohral v sezóne 2018/2019 päť zápasov, v ktorých získal dva body za asistencie.

Hokejisti MAC Budapešť vyhrali nad HK Orange 20 vo vloženom zápase

Domáci otvorili skóre už v 8. minúte, keď Klempa úspešne zakončil prečíslenie dvoch proti jednému.

Zvolen si poradil s Liptovským Mikulášom, padlo deväť gólov

Dohrávku druhého kola, v ktorej si oba tímy vymenili domáce prostredie, začali lepšie Liptáci. Už v prvej minúte mohli ísť do vedenia, ale Piatka vysoký puk nedostal do bránky. ,aktualizované

Poprad porazil Slovenskú dvadsiatku

Slovenská dvadsiatka sa v Piešťanoch mohla rýchlo ujať vedenia, nevyužila však presilovku 5:3.

LIGA MAJSTROV: Bystričania do Plzne s odhodlaním prekvapiť favorita

V H-skupine sa hokejisti spod Urpína zatiaľ môžu pochváliť len jedným víťazstvom nad HC Lugano (5:2), no aj tri body z tohto zápasu stačili na to, že si ešte udržali šancu na postup.

Nitra stratila body so Zvolenom, Košice a Nové Zámky iba s bodom

Zápas Banskej Bystrica a Nových Zámkov sa rozhodol až v samostatných nájazdoch.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Košice zdolali Nitru a udržali sa na čele