Tipsport Liga

Obranu hokejistov Banskej Bystrice vystužil Čech Sedlák

Bývalý český reprezentant do 20 rokov prišiel pod Urpín z tímu AZ Havířov.

Zmeny vo vedení MHC Martin, dozorná rada odvolala riaditeľa Murčeka

Hokejistom MHC Martin patrila po 46. kole Tipsport Ligy v tabuľke so ziskom 67 bodov piata pozícia.

Hokejový Poprad opäť lovil v KHL: Pod Tatry prichádzajú títo hráči

Na brankársky post prichádza 30-ročný Vladislav Fokin, obranu vystuží o dva roky mladší Rinat Ibragimov.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky prehrali s Martinom

Ako prví vážnejšie pohrozili hostia, keď sa zoči voči domácemu brankárovi ocitol Galamboš, no neuspel.,aktualizované

Rošády v hokejovej Žiline: Prichádza Bokroš, Drábek ide do Michaloviec

Tomáš Bokroš sa vracia do najvyššej slovenskej súťaže po dvoch rokoch. V sezóne 2014/15 bol hráčom Dukly Trenčín a jeho ďalšie hokejové kroky smerovali do Pardubíc.

Hokejový Poprad získal zvučnú posilu z KHL

Odchovanec Lokomotivu Jaroslavľ prichádza do Popradu z Metalurgu Novokuzneck, kde odohral 11 duelov.

TIPSPORT LIGA: Žilina a Nové Zámky si vymenili hráčov

Pre obrancu Václava Čížeka bude Žilina už tretím pôsobiskom v najvyššej slovenskej súťaži.

Bystrica zdolala Zvolen po predĺžení, Nitra vyhrala po nájazdoch

V ďalšom šlágri zvýšila druhá Nitra náskok pred tretími Košicami, keď ich na svojom ľade zdolala 3:2 po predĺžení a nájazdoch. ,aktualizované

Takto vyzerajú sumáre hokejovej Tipsport Ligy po 43. kole

Hokejisti Nových Zámkov vďaka triumfu nad Liptákmi poskočili o dve priečky na súčasné 8. miesto. Banská Bystrica si upevnila prvé miesto po triumfe 4:1 nad Duklou Trenčín.

Vedenie Žiliny sprísnilo po nedávnom incidente bezpečnostné opatrenia

Uplynulý utorok prišlo v prestávke medzi prvou a druhou tretinou k potýčke domácich a hosťujúcich fanúšikov.

Hokejista Žiliny Konečný dostal od disciplinárky dodatočný trest

Konečný, ktorý je s 21 gólmi najlepším strelcom Žiliny, je dodatočným potrestaním zaskočený.

Hokejový Zvolen získal zo Žiliny útočníka Matisa

Dvadsaťtriročný krídelník prichádza pod Pustý hrad zo Žiliny, kde v prebiehajúcej sezóne odohral 38 zápasov s bilanciou osem gólov a päť asistencií.

Hokejová Banská Bystrica angažovala Kanaďana Higgsa, odchádza Matuškin

Dvadsaťštyriročný Higgs začal aktuálnu sezónu v klube ECHL Atlanta Gladiators, kde v 43 stretnutiach zaznamenal 47 bodov (13 gólov + 34 asistencií).,aktualizované

Na lavičku Zvolena sa vracia tréner Mikula, povedie tréningový proces

Zvolenským hokejistom momentálna patrí siedme miesto v tabuľke, aj preto sa vedenie rozhodlo rozšíriť realizačný tím o kouča majstrov Slovenska z roku 2013.

Gašparovič po dohrávke v Košiciach: Pokračovať v Kobezdovej práci

Podľa útočníka Trenčína Jakuba Gašparoviča nie je jednoduché zmieriť sa s tragickou udalosťou, no čím skôr sa im to podarí, tým skôr sa pohnú dopredu.

Pre oba tímy bol vzájomný súboj prvým zápasom od nedávneho úmrtia generálneho manažéra a trénera Dukly Jána Kobezdu a tak si ho všetci prítomní uctili minútou ticha.,aktualizované

Posledná rozlúčka s Jánom Kobezdom bude vo štvrtok

Kobezda zomrel na následky infarktu v piatok 27. januára pred odchodom mužstva na zápas hokejovej Tipsport Ligy do Košíc.

TIPSPORT LIGA: Tréner Popradu už nepočíta s dvojicou legionárov

Obaja legionári už poznajú aj svoje ďalšie pôsobiská.

Dukla má náhradu za nebohého Kobezdu: Trenčanov povedie Július Pénzeš

V pozícii konzultanta ostáva Viliam Čacho, brankárom sa bude venovať Peter Kosa.

Vedenie MsHK Žilina v pondelok popoludní na mimoriadnej tlačovej konferencii k celému incidentu zaujalo stanovisko, ktoré predniesol novinárom športový a bezpečnostný manažér klubu Imre Valášek.

R. Lintner: Som hrdý na prístup všetkých, významne sme sa posunuli

Podľa bývalého obrancu bol kľúčom k úspechu vhodný koncept Zápasu hviezd, ale i správny prístup hráčov, trénerov či manažérov.

Hviezdneho Šatana Lintner v bránke sklamal, očakával Hašeka

Zápasu hviezd našej najvyššej hokejovej súťaže predchádzal pestrý program vo fanzóne pred popradským štadiónom, v ktorej sa odohral aj súboj dvoch legiend slovenského hokeja.

Dudáš s tvrdšou strelou ako v KHL: Ešte tak korčuľovať ako oni

Najtvrdší z jeho pokusov mal rýchlosť 167,97 km/hod, čo je viac než dosiahli najlepší hráči v tohtoročných zápasoch hviezd NHL i KHL.

Zápas hviezd bol divočina: Šatanov tím triumfoval nad mužstvom Bondru

Zaplnený zimný štadión v Poprade tlieskal mnohým vydareným akciám a zápas hraný 3x10 minút spestrili aj súťaže zručnosti. ,aktualizované

Bondra a Šatan si vybrali: Toto je zloženie ich tímov na Zápas hviezd

Obe slovenské hokejové legendy mali pred draftom svoje zámery.,aktualizované

Brabenec bude pokračovať v Brne, v Zápase hviezd ho nahradí Cardwell

Brabenec nastúpil v aktuálnej sezóne na 43 zápasov, v ktorých získal 32 kanadských bodov za 9 gólov a 23 asistencií.,aktualizované

Správa, ktorá zaskočila hokejové Slovensko: Zomrel Ján Kobezda

Mladý tréner zastával v Trenčíne okrem funkcie trénera aj post generálneho manažéra. ,aktualizované

Pred zápasom s N. Zámkami si pripomenú výročie oslobodenia Popradu

V úvode zápasu HK Poprad – HC Nové Zámky zaznie štátna hymna SR, ktorú zaspieva mužská folklórna skupina Rovienka z obce Spišské Bystré.

V nedeľu o 16.00 h sa proti sebe postavia výbery vedené manažérmi Petrom Bondrom a Miroslavom Šatanom. ,aktualizované

Takéto prestupy a zmeny priniesol slovenský hokej

Rudolf Huna potvrdil príchod do HC Košice. Obranca Gutwald zas smeruje zo Žiliny do Michaloviec a Meidl s Lantošom skončili v Trenčíne.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: L. Mikuláš a B. Bystrica v dohrávkach triumfovali

Hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš vyhrali v utorňajšej dohrávke 15. kola Tipsport Ligy nad MHC Martin 2:1 po predĺžení.

TIPSPORT LIGA: Kapitánmi v Zápase hviezd budú Nagy a Kroták

V internetovej ankete najvyššej slovenskej súťaže o tom rozhodli hokejoví fanúšikovia.

Tipsport liga: Nitra vyhrala v Žiline, Martin zdolal Liptovský Mikuláš

Hokejová Tipsport liga pokračovala v nedeľu zápasmi 42. kola.,aktualizované

Fortuna liga: Zlatá prilba zostáva v Poprade

Fanúšikovia ocenili najvyšším počtom hlasov Kanaďanov dravý prienik spoza bránky a efektné bekhendové zakončenie.

TIPSPORT LIGA: Košice vyhrali v Nových Zámkoch, upevnili si post lídra

Hokejisti Nových Zámkov sa pre zmenu ocitli na dne tabuľky.

Hokejová Žilina rieši absenciu obrancov, angažovala Mária Grmana

Obranca Mário Grman sa s vedením "vlkov" dohodol na zmluve do konca aktuálnej sezóny.

Kutálek a Krištof predĺžili s hokejovou Nitrou zmluvy o dva roky

Tibor Kutálek prišiel do Nitry po tom, čo získal majstrovský titul v tíme HC Košice. Kvalitnými výkonmi v play off následne prispel aj k historickému titulu pre Nitru.

Liptáci klesajú v tabuľke, Spišiak: Play off jednoznačne chceme

Pre Liptákov to bola štvrtá prehra v rade a zároveň šiesta po sebe na ľade súperov.

Košice zdolali Liptovský Mikuláš a dostali sa na čelo tabuľky

Už v 20. sekunde hrali domáci presilovú hru, v ktorej bol najbližšie ku gólu Varga, ale nenamieril presne.,aktualizované