Tipsport Liga

Gründling mieri na hosťovanie do Skalice, Košarišťan do Trnavy

Brankár Andrej Košarišťan odišiel na striedavý štart do Trnavy, keďže v tíme Banskej Bystrice nebol dostatočne vyťažený.

Banská Bystrica vyhrala v Košiciach a poistila si prvé miesto

Liptáci mali možnosť na vyrovnanie v 25. minúte, keď Uram našiel perfektne pred bránou Jakuba Sukeľa, ktorý na zadnej tyči netrafil puk ideálne. ,aktualizované

Hokejový Zvolen získal do konca sezóny skúseného obrancu Homera

Tridsaťšesťročný Homer sa do najvyššej súťaže vrátil z treťoligového nemeckého Saale Bulls Halle, za ktorý odohral 22 zápasov.

Rytierske dresy hokejistov Zvolena idú do dražby

Fanúšikovia ich môžu získať prostredníctvom aukcie na stránke výrobcu dresov. Výťažok pôjde na pomoc malým hokejistom v predškolskom veku.

Košický útočník Gabriel Spilar je opäť zranený

V stretnutí proti Žiline utrpel zlomeninu prstu na ľavej ruke po tom, čo dostal zásah pukom.

Žilinčania pricestovali bez trojice Mikuš, Holovič, Konečný.,aktualizované

Nitra zdolala lídra. Košice prehrali s Popradom, tisíci zápas Bartoša

Trenčín si pripísal ďalšie tri body po výhre nad Martinom. ,aktualizované

V šlágri B. Bystrica podľahla Žiline, Košice triumfovali v Martine

Trenčania, ktorí nastúpili do zápasu po prvý raz už aj s nórskym brankárom, pretrhli sériu prehier po výhre nad nováčikom z Nových Zámkov.

Hokejový obranca Juraj Cebák dohrá sezónu v Dukle Trenčín

O uvoľnení 34-ročného obrancu informoval banskobystrický klub na svojej oficiálnej stránke.

Do Popradu sa vracia odchovanec Patrik Svitana

Popradský rodák má doteraz na konte celkovo 347 zápasov v najvyššej slovenskej súťaži, v ktorých nazbieral 126 kanadských bodov.

Tipsport Liga: Bagin skončil v Poprade, Bahenský opúšťa Nové Zámky

Bagin si zmluvu s popradským klubom vybojoval po dvojzápasovej skúške v úvode sezóny.

Popradčania vyhrali vo Zvolene.,aktualizované

Banská Bystrica aj po 33. kole vedie o päť bodov pred Košicami

Prinášame výsledky 33. kola Tipsport ligy.,aktualizované

Stredoslovenské hokejové derby vyhrala Žilina, bodovali i Košice

Hokejová Tipsport liga pokračovala zápasmi 32. kola na 2. sviatok vianočný. ,aktualizované

Tréner Nových Zámkov Mikeš po svojej premiére: Sme na dobrej ceste

Svojich nových zverencov prvýkrát viedol v zápase v Košiciach a v Steel aréne sa Novozámčanom podarilo niečo, čo v tejto sezóne ešte žiadnemu inému tímu - dotiahnuť zápas s domácimi do predĺženia.

Košičan Šoltés ako Ovečkin, dva góly mu spríjemnia Vianoce

Výrazný podiel na tesnom víťazstve hokejistov HC Košice nad Novými Zámkami mal 21-ročný útočník Dávid Šoltés.

Hokejisti HC'05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili nad MHC Martin 4:2 a upevnili si prvé miesto v tabuľke. Pred druhými Košicami, ktoré zdolali Nové Zámky 4:3 až po predĺžení, majú už päťbodový náskok.,aktualizované

Žilinský hokejový klub obdaroval deti a matky z centra Lúč

Z výťažku zakúpili malé darčeky a sladkosti, ktoré deťom a matkám z tohto zariadenia odovzdali športový riaditeľ MsHK Žilina Imre Valášek a zástupca žilinského primátora Anton Trnovec.

Hokejový obranca Pavúk zamieril na hosťovanie do Dukly Trenčín

Dvadsaťjedenročný Pavúk nastúpil v minulom ročníku v najvyššej súťaži na 44 duelov (0+1).

Hokejisti Banskej Bystrice robia dnes zbierku hračiek a oblečenia

Uskutoční sa pred banskobystrickým zimným štadiónom od 15.00 h až do začiatku stretnutia o 17.30 h.

Spartak Myjava odstúpil z Fortuna ligy

Kopaničiarom patrí po jesennej časti 6. miesto, keď majú po 19 kolách na konte 26 bodov. Na jeseň účinkoval klub v Európskej lige UEFA, teraz ale hrozí, že nedokončí najvyššiu súťaž.,aktualizované

Hokejistov Nových Zámkov povedie tréner Mikeš, na skúške Lotyš Lavrovs

Asistentom nového trénera bude Ivan Černý, ktorý po odchode Júliusa Pénzeša pôsobil ako hlavný kouč.,aktualizované

Majster z Nitry vyhral derby v N. Zámkoch, Poprad víťazom po predĺžení

Prečítajte si, ako sa darilo vášmu tímu v 30. kole hokejovej Tipsport ligy.,aktualizované

Zlatá prilba sa sťahuje do hokejového Popradu, bude ju nosiť Štrauch

V hlasovaní fanúšikov o najkrajší gól mesiaca odsunul na ďalšie priečky Tomáša Surového, Róberta Vargu, Juraja Majdana i Mareka Urama.

Sagan vhodí úvodné buly duelu Žilina - Zvolen, dresy pôjdu do dražby

Žilinský hokejový klub pripravuje aj bohatý sprievodný program, v rámci ktorého čakajú fanúšikov viaceré prekvapenia a novinky.

V dohrávke 14. kola Tipsport ligy vyhrali Martinčania

Najlepší hokej sa hral v tretej tretine. Domáci sa dokázali presadiť už v 42. minúte, keď po dobre zahratej presilovke fínsky obranca Pulli vyrovnal.,aktualizované

Odchovanci Tvrdoň a Korím sa vrátili do Nitry

HK Nitra má ďalšie nové posily.

Defenzívu hokejového Popradu vystuží Rus Guľajev

Dvadsaťsedemročný obranca odštartoval sezónu v KHL v tíme Avtomobilist Yekaterinburg, v drese ktorého odohral 11 zápasov bez bodového zisku.

Dlouhý a Chábera skončili v Trenčíne pre neuspokojivé výkony

Dlouhý odohral za Trenčín 26 zápasov, v ktorých zaznamenal štyri presné zásahy a tri asistencie.

Hokejisti Nitry zdolali Liptovský Mikuláš, Martin vyhral v Poprade

Do streleckej listiny sa v drese Nitry zapísal dvakrát Henrich Ručkay.,aktualizované

Košice zvíťazili v Poprade a zosadili Banskú Bystricu z čela tabuľky

Zápas medzi Banskou Bystricou a Nitrou sa neuskutočnil pre vážnu technická porucha na chladiacom systéme Zimného štadióna v Banskej Bystrici. ,aktualizované

Rapáč dobrovoľne odľahčil popradský rozpočet: Poprad nie je Petrohrad

Zdalo by sa, že Branislav Rapáč prišiel do Martina výmenou za útočníka Michala Murčeka. Pri podsunutí tejto informácie Rapáč s úsmevom pokýval hlavou a prezradil dôvody svojho odchodu spod Tatier.

Banská Bystrica zdolala Žilinu 4:2, Poprad si poradil s Nitrou

Pozrite si výsledky 27. kola hokejovej Tipsport ligy.,aktualizované

Ďalšie zmeny v Poprade: Murček namiesto Rapáča, Brejčák do Švédska

Skúsený obranca Ján Brejčák odohral v aktuálnej sezóne 19 zápasov, v ktorých získal 9 kanadských bodov. Vo švédskom klube MODO Hockey absolvuje skúšku.

Novinky v MHC Martin: V hre je Richard Mráz, skončili Utisin i Dokšin

Richard Mráz prijal pred sezónou 2015/2016 ponuku vtedajšieho českého majstra z Litvínova, ale v drese "chemikov" napokon nenastúpil.

HK Nitra má nového obrancu, do tímu nastupuje Američan E. Meland

Príchod obrancu Melanda je reakciou aj na trojmesačný dištanc pre zadáka Mitcha Versteega.

Hokejový Zvolen už bez Šimíčka a McGregora

Podľa športového riaditeľa klubu Miroslava Kleina došlo po vzájomnej dohode k rozviazaniu zmlúv.

Hokejový Poprad angažoval M. Paločka a Postnikova

Matúš Paločko odohral v aktuálnej sezóne 23 zápasov za českého prvoligistu z Litoměříc, v ktorých strelil štyri góly a pridal šesť asistencií.

Američan Matt Cope je novou posilou HK Nitra

Cope strávil uplynulé štyri sezóny v univerzitnej zámorskej súťaži NCAA a Nitra bude jeho prvým zahraničným pôsobiskom.