< sekcia Trenčiansky kraj

Oprava cesty si v Handlovej vyžiada viacero dopravných obmedzení

Ilustračné foto Foto: TASR/Michal Svítok

Zmena potrvá približne do 10. júna.

Handlová 5. apríla (TASR) - Viacero dopravných obmedzení čaká vodičov od utorka 7. apríla v Handlovej, ich dôvodom je rekonštrukcia štátnej cesty I/50 na území mesta. TASR o tom informovala hovorkyňa handlovskej samosprávy Soryana Hádenová.

"V termíne od 7. apríla do 10. júna dôjde k presmerovaniu jedného jazdného pruhu cesty I/50 v smere Žiar nad Hronom - Prievidza na miestne komunikácie - ulica Poštová a Československej armády. Spomínané ulice budú jednosmerné a zmena organizácie dopravy bude vyznačená prenosnými dopravnými značkami," uviedla Hádenová.

Ako pokračovala, na základe vyššie uvedeného bude počas realizácie stavebných prác zakázané státie motorových vozidiel na uliciach Poštová, Československej armády a pred bytovým domom číslo 2 až 4 na Ulici 1. mája. "Státie bude možné len na vyhradených parkovacích miestach," dodala.

Z dôvodu rekonštrukčných prác bude tiež od 21. apríla premiestnená autobusová zástavka spred Hotela Baník pred mestský úrad. Zmena potrvá približne do 10. júna.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.