< sekcia Trenčiansky kraj

Obvinili 58-ročného Trenčana z porušovania domovej slobody

Ilustračné foto. Foto: Ilustračné foto: TASR/Radovan Stoklasa

Muž vošiel cez neuzamknutú vchodovú bránu do dvora rodinného domu a následne sa cez neuzamknuté dvere dostal do kuchyne.

Trenčianska Teplá 7. apríla (TASR) – Trenčiansky vyšetrovateľ obvinil 58-ročného Trenčana z prečinu porušovania domovej slobody. Dvakrát neoprávnene vnikol do rodinného domu v Trenčianskej Teplej.

Ako dnes TASR informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, obvinený vošiel ešte 23. decembra cez neuzamknutú vchodovú bránu do dvora rodinného domu a následne sa cez neuzamknuté dvere dostal do kuchyne. V kuchyni si ľahol na gauč a po tom, ako ho tam našla poškodená žena, ktorá tam býva, odišiel z domu preč.

"Vo večerných hodinách dňa 3. apríla obvinený opäť neoprávnene vnikol do toho istého rodinného domu. Z dvora sa za pomoci rebríka dostal na poschodie rodinného domu na terasu a cez neuzamknuté dvere vošiel do domu. Poškodená žena mu povedala, že tam nemá čo robiť a že zavolá políciu. Vzápätí obvinený muž odišiel," priblížil Kudlička s tým, že obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.