FANTASTICKÝ VÝKON VLHOVEJ: Pozrite si reakcie svetových médií

Prečítajte si ohlasy na víťazstvo P. Vlhovej.

Náročné obdobie je pre 23-ročnú Vlhovú zároveň najúspešnejšie v kariére.,aktualizované

FANTÁZIA: Vlhová vo Flachau porazila Schiffrinovú

Nikdy predtým nebola na bielych svahoch taká úzka sériová rivalita dvoch pretekárok v jednej disciplíne.,aktualizované

V 1. kole slalomu predbehla Shiffrinová tretiu Vlhovú o 31 stotín

Vlhová štartovala s číslom 2.,aktualizované

Onedlho trojnásobná mama Marlies zostáva symbolom slalomu

Tridsaťsedemročná Rakúšanka sa prišla pozrieť na nasledovníčky v utorok do Flachau, kde dosiahla dva z 35 slalomových triumfov v seriáli. Prítomnosť jej najobľúbenejšej disciplíny píšu predovšetkým Shiffrinová a Slovenka Petra Vlhová.

Skaardal sa neobáva o slalom, je nadšený z organizátorov vo Flachau

Prvé kolo nočného podujatia naplánovali na 18.00, druhé na 20.45 h.

Vonnová si musí počkať, v St. Antone zrušili tréning na zjazd

Dôvodom sú poveternostné podmienky.

Petra Vlhová zabojuje o premiérový triumf v klasickom slalome

Pre víťazku je pripravených 78.432, lyžiarka na druhom mieste dostane 38.659 a tretia na pódiu zinkasuje 21.772,80 CHF.

Organizátori pretekov SP vo Flachau očistili trať od nového snehu

Modely počasia už nepredvídajú ďalšie sneženie, ale vietor s rýchlosťou až 80 km/h.

Lindsey Vonnová sa vráti na svahy cez víkend v St. Antone

Američanka si poranila v novembri pri tréningu koleno a od tej chvíle čaká na návrat.

Shiffrinová bude vo Flachau atakovať rekord, no víťaziť chce aj Vlhová

Shiffrinová zvíťazila v dvanástich z uplynulých trinástich špeciálnych slalomov SP a od začiatku minulého ročníka nemá disciplína inú víťazku než Američanku alebo Petru Vlhovú.

Falat skončil na 20. mieste v nedeľňajšom slalome Európskeho pohára

Falat si do celkového hodnotenia EP pripísal 11 bodov.

Kobajaši po celkovom triumfe ďakoval Kasaiovi

Zvíťazil o 13,8 boda pred Poliakom Dawidom Kubackim, tretí skončil Rakúšan Stefan Kraft.,aktualizované

Hirscher vyhral piatykrát slalom v Záhrebe, Adam Žampa nepostúpil

Po prvom kole vedúci Hirscherov krajan Marco Shwarz nedokončil druhú jazdu, keď vypadol ešte v hornej polovici trate.,aktualizované

Nór Kläbo sa stal celkovým víťazom Tour de Ski

Kläbo si pripísal na konto premiérový triumf na Tour a nadviazal na úspech krajanky Ingvild Flugstad Östbergovej.

V Königssee triumfovala štafeta Nemecka, Slovensko na 7. mieste

Slovenská štafeta v zložení Katarína Šimoňáková, Jozef Ninis, Tomáš Vaverčák a Matej Zmij obsadila so stratou 2,961 s 7. miesto.

Nórsky bežec na lyžiach Kläbo je po triumfe lídrom Svetového pohára

Pomohlo mu, že na Tour de Ski sa udeľuje dvojnásobný počet bodov v porovnaní s bežnými pretekmi.,aktualizované

Žampovi tesne ušlo 2. kolo slalomu: Medzi 5. a 32. rozhoduje málo

Za lídrom prvého kola Marcom Schwarzom z Rakúska zaostal v Záhrebe 2,43 sekundy.

Rakúsky sánkar Egger zvíťazil v Schönau am Königssee

Druhého Taliana Dominika Fischnallera zdolal o dve stotiny sekundy

Adam Žampa nepostúpil do 2. kola slalomu v Záhrebe, vedie M. Schwarz

Adam Žampa mal najväčšie problémy krátko po štarte, do prvého medzičasu nabral stratu 1,14 s. ,aktualizované