Futbal

LIGA MAJSTROV: Real s prvým triumfom, Mbappe zažiaril v Bruggách

Dvadsaťročný útočník PSG pritom odohral v uplynulom ligovom zápase iba 15 minút, pretože mal predtým svalové zranenie.

EL: Slovan ide proti Wolves ako líder, Abena: Sme koncentrovaní

Belasí hostia Wolverhampton a dopredu ich bude hnať plný štadión, hoci po verdikte UEFA sa hrať bude za zatvorenými dverami. Slovan totiž využili pravidlo o možnej účastí detí do 14 rokov.

Sterling strelil v LM hetrik za 11 minút, Guardiola: Mimoriadny hráč

Hoci futbalisti Manchestru City s Atalantou Bergamo prehrávali od 28. minúty po góle Malinovského, napokon skóre duelu otočili vďaka piatim presným zásahom.

Obhajca River Plate mieria do finále Pohára osloboditeľov

Obhajcovia titulu síce prehrali v odvetnom semifinálovom dueli na ihrisku rivala z argentínskej ligy Bocy Juniors 0:1, ale vďaka výhre 2:0 v prvom zápase slávili postup.

FC Janov prepustil trénera Andreazzoliho, mal by ho nahradiť Motta

Šesťdesiatpäťročný Andreazzoli prišiel do Janova iba v júni.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Hetriky Mbappeho i Sterlinga, Real prvýkrát vyhral

Na čele tabuľky je po troch kolách s plným počtom bodov Paríž St. Germain, ktorý triumfoval na trávniku FC Bruggy.

LIGA MAJSTROV: Milánsky Inter chce prvú výhru, Slavia hostí Barcelonu

V hlavnom meste ČR hovoria o zápase desaťročia, veď nie vždy majú českí fanúšikovia možnosť vidieť v akcii hviezdy ako Lionel Messi, Luis Suarez či Antoine Griezmann.

LIGA MAJSTROV: Atletico porazilo Leverkusen, rozhodol Morata

V zápase C-skupiny sa Šachtar Doneck rozišiel s Dinamom Záhreb nerozhodne 2:2. Domácich poslal v 16. minúte do vedenia Jevhen Konopľanka.,aktualizované

France Football vysvetlil absenciu Neymara v ankete Zlatá lopta

Neymar chýba v nominácii prvýkrát od roku 2010. Trofej ešte nezískal, dvakrát (2015, 2017) skončil na treťom mieste.

Stal sa tak najrýchlejšie vylúčeným hráčom v zápase v histórii tureckej súťaže.,aktualizované

Futbalistov AS Trenčín povedie N. Hrnčár, jeho asistentom bude Höger

Ďalšími spolupracovníkmi nového kormidelníka budú Juraj Ančic a Michal Hanek. Ako tréner brankárov pokračuje Kris Stergulc.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Reus nepomôže Dortmundu v Miláne, trápi ho chrípka

Trénerovi Lucienovi Favremu bude chýbať aj zranený útočník Paco Alcacer.

SFZ a ÚLK sa nepozdáva novelizácia Zákona o športe, žiadajú diskusiu

Zmena sa má týkať postavenia profesionálneho športovca v kolektívnom športe voči zamestnávateľovi.

Zlatým Moravciam v Dunajskej Strede neuznali gól, Ďubek: Smutné

V 82. minúte Henrique Cabral de Souza trafil žŕdku, lopta sa odrazila a videozáznam ukázal, že za bránkovú čiaru. To si však hlavný rozhodca Filip Glova ani jeho asistenti nevšimli a gól neuznali.

TOTO sú favoriti na Zlatú loptu, ocenenia pre top futbalistu planéty

Medzi elitnou tridsiatkou absentuje vlaňajší víťaz Chorvát Luka Modrič, ktorý minulý rok narušil desaťročnú nadvládu Messiho a Ronalda.

LIGA MAJSTROV: Real sa musí v Istanbule zaobísť bez Modriča i Balea

Futbalisti madridského veľkoklubu majú zatiaľ na konte iba bod za domácu remízu 2:2 s Bruggami.

Po výtržnostiach chuligánov Olympiakosu zostalo sedem zranených

Grécky klub sa už za incident vo vyhlásení ospravedlnil.

Arsenal zakopol na pôde nováčika Sheffieldu a prehral

Domáci sa dostali do vedenia v 30. minúte, keď sa presadil po rohu francúzsky útočník Lys Mousset.