Hokej

NHL: Sbisa sa vracia do Anaheimu, s Ducks podpísal ročný kontrakt

Účastník Svetového pohára 2016 sa s vedením Ducks dohodol na dvojcestnej zmluve.

NHL: Boston s Chárom zdolal Toronto, Edmonton s Jurčom prehral

Chára odohral 22:32 min., pripísal si jednu strelu, plusku a odsedel dve trestné minúty. ,aktualizované

AHL: Lantoši s Cehlárikom doviedli Providence k výhre

Lantošiho vyhlásili za druhú hviezdu zápasu, Cehlárika za tretiu.

TIPSPORT LIGA: Slovan Bratislava zvíťazil nad MHk 32 Liptovský Mikuláš

Úvodné buly na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vhodil bývalý slovenský reprezentant a tréner a dlhoročný hráč i kormidelník Slovana Zdeno Cíger, ktorý v sobotu oslávil okrúhle jubileum 50 rokov.,aktualizované

NHL: Člen Siene slávy Hawerchuk bojuje s rakovinou žalúdka

Hawerchuk je od sezóny 2010/2011 trénerom Barrie Colts v juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL).

NHL: Detroit umiestnil Ericssona na listinu nechránených hráčov

Ericsson si oblieka dres Red Wings vyše desať rokov, v kariére nazbieral 27 gólov a 98 asistencií v 662 zápasoch.

KHL: Jokerit prehral so Spartakom Moskva, za hostí chytal Hudáček

Slovenský brankár hostí Július Hudáček pustil iba dve strely Petra Regina.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: HC 07 Koliba Detva prehrala s HC'05 Banská Bystrica

Líder tabuľky v utorňajšom zápase 15. kola zvíťazil 5:1.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra porazila HK Dukla Ingema Michalovce

Úvodná tretina patrila domácim, Nitrania v nej dostávali Michalovce pod tlak. Prvú veľkú šancu mal v 6. minúte Kollár, ktorého peknou prihrávkou našiel Rácz, ale puk sa iba obtrel o žrď.

TIPSPORT LIGA: DVTK Jégesmedvék Miškovec porazil MAC Újbuda

V maďarskom derby v rámci najvyššej slovenskej súťaže sa hral v prvej tretine otvorený hokej. Hernú prevahu mali domáci, ktorí išli do vedenia gólom z presilovej hry v 7. minúte, keď sa z otočky presadil Galanisz.

TIPSPORT LIGA: HC Košice prehrali s HC Mikron Nové Zámky po predĺžení

Zápas videla nadpriemerná návšteva, keďže košický klub umožnil bezplatný vstup viacerým základným a stredným školám.

TIPSPORT LIGA: HK Poprad prehral s HKM Zvolen

Krátko po výmene do Zvolena sa Štrauch opäť predstavil pred popradským publikom. Úvod stretnutia bol rozpačitý z oboch strán. Zápasu chýbali tempo i nasadenie.

Tréner Chabarovska sa vyhrážal rozhodcovi, klub dostal mastnú pokutu

Guľavcev sa po pondelkovom zápase, v ktorom Amur podľahol Dinamu Moskva 1:5, vyhrážal arbitrovi Gašilovovi, že mu podpáli auto.

Slovenský hokejista Piatak pre zranenie skončil v Debrecíne

Piatak odohral v DEAC päť zápasov s bilanciou dva góly a dve asistencie.

KHL: Magnus Pääjärvi sa stal posilou Lokomotivu Jaroslavľ

Dvadsaťosemročný útočník si vlani obliekal dres Ottawy Senators v NHL.

Výkonný výbor SZĽH rokoval o rozpočte i novej štruktúre

Na svojom štvrtkovom zasadnutí taktiež vybral zástupcu vo fonde SOŠV na podporu infraštruktúry a športu.

NHL: Bobrovskij sa odvďačil Vatranovi Rolexkami a balíčkom z McDonalds

Ten pred príchodom Rusa na Floridu nosil na drese číslo 72, no rovnaké číslo obľubuje aj Bobrovskij.

NHL: Tornádo zničilo domy hráčov Dallasu B. Bishopa a T. Seguina

Oba domy od seba delí necelý kilometer.

NHL: Hokejisti Dallasu Stars zdolali na vlastnom ľade Ottawu Senators

Sekera odohral 20:16 minúty, dvakrát vystrelil na bránku súpera a inkasoval dvojminútový trest.,aktualizované