Hokej

Fehérváry asistoval pri víťazstve Hershey Bears v AHL

V 25. minúte prihral na tretí zásah farmy Washingtonu, 20-ročný obranca si pripísal aj dva plusové body.

Mladá Boleslav podľahla Libercu, Hudáček asistoval

Severočesi sú na 7. mieste, no vo vyrovnanej lige strácajú iba štyri body na lídra.

TIPSPORT LIGA: Útočník Murček zamieril na hosťovanie do Košíc

Murček začal sezónu 2019/2020 v prvoligovom Martine, za ktorý odohral 17 zápasov s bilanciou 12 gólov a 12 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Košice poslali Bezúcha do Trenčína na hosťovanie

Dvadsaťpäťročný útočník bude v Dukle do konca prestupového obdobia.

Zomrel bývalý špičkový mládežnícky tréner Boris Hosťovecký

V minulosti viedol aj súčasných slovenských reprezentantov Martina Fehérváryho, Adama Ružičku či Filipa Krivošíka.

Grman vynechá pre zranenie Nemecký pohár

Obranca fínskeho tímu SaiPa Lappeenranta si poškodil zadný stehenný sval.

NHL: Černákovi nevyšiel návrat, Tampa prehrala s New Yorkom Islanders

Washington bez zraneného Richarda Pánika na vlastnom ľade deklasoval Buffalo Sabres.,aktualizované

NHL: Cehlárik dostane ďalšiu šancu, Boston ho povolal z farmy

Dvadsaťštyriročný útočník odohral v tejto sezóne v profilige jediný zápas, v ktorom absolvoval 12:05 minúty.

NHL: Byfuglien absolvoval operáciu členka, jeho budúcnosť je otázna

Vedenie Jets suspendovalo a finančne potrestalo Byfugliena v septembri za to, že sa včas nehlásil na tréningovom kempe.

NHL: Predators sa s Watsonom dohodli na kontrakte na tri roky

Dvadsaťsedemročný krídelník si počas tohto obdobia na konto pripíše 4,5 milióna dolárov.

NHL: Letestua trápi zápal srdcového svalu

Letestu podpísal 2. júla s Jets ročný kontrakt s príjmom 700-tisíc dolárov. V tomto ročníku naskočil do siedmich duelov, v ktorých sa bodovo nepresadil.

NHL: Tatar s gólom a asistenciou pri výhre Montrealu nad Vegas

Dvadsaťosemročný slovenský krídelník pôsobil vo Vegas v sezóne 2017/2018.,aktualizované

Súboj Slovákov vyznel lepšie pre Krivošíka, Hämeenlinna zdolala SaiPu

Za domácich asistoval Tomáš Záborský.

SZĽH rokuje o kvalifikácii na ZOH aj s Bratislavou

Až po splnení podmienok a podpísaní zmluvy bude definitívne jasné, kde sa kvalifikácia na ZOH 2022 v Pekingu odohrá.

NHL: Tatar prispel k triumfu v Arizone asistenciou

Tampa Bay v prestrelke uspela na ľade New Jersey 7:6 po predĺžení. V jej drese pre zranenie dolnej časti tela zo zápasu s New Yorkom Rangers chýbal slovenský obranca Erik Černák. ,aktualizované

Lantoši pri víťazstve Providence v AHL skóroval, Cehlárik asistoval

Cehlárik v siedmich zápasoch v AHL nazbieral už 10 bodov za šesť gólov a štyri asistencie. Lantoši má na konte v siedmich dueloch 6 bodov (3+3).

V šlágri triumf Slovana na ľade Bystrice 3:1,Košice vyhrali vo Zvolene

Po 17. kole je na čele produktivity i tabuľky kanonierov Marcel Haščák z Košíc, ktorý nazbieral 21 bodov za 13 gólov a osem asistencií.