NHL

Cehlárik prvýkrát v sezóne bodoval, Boston prehral v Detroite

Hokejisti Tampy Bay triumfovali v dueli v štokholmskej Ericsson Globe aréne nad Buffalom Sabres 3:2.,aktualizované

Černákova Tampa vyhrala v Štokholme nad Buffalom

Buffalo natiahlo sériu prehier už na štyri stretnutia.

NHL odštartuje budúci rok v Prahe súbojom Bostonu a Nashvillu

Budúci rok odštartuje NHL súbojom v Prahe, v ktorom sa stretnú hráči Bostonu a Nashvillu.

Marinčina a Jurča si z waiver listiny nikto nevybral, putujú na farmu

Dvadsaťsedemročného obrancu Marinčina umiestnilo na waiver listinu Toronto Maple Leafs, za ktoré odohral v prebiehajúcej sezóne sedem duelov bez kanadského bodu.

NHL: Philadelphia zdolala Montreal po predĺžení, Tatar nebodoval

Slovenský hokejista si pripísal mínusový bod a štyri trestné minúty.,aktualizované

NHL: Marinčin a Jurčo sa ocitli na listine nechránených hráčov

Ostatné kluby majú možnosť po nich siahnuť do 24 hodín, inak poputujú na farmy svojich súčasných zamestnávateľov v AHL.

NHL: Cehlárik ako na hojdačke, za Boston by mal hrať proti Detroitu

Boston slovenského hokejistu povolal do prvého tímu v sobotu, v pondelok ho poslal späť na farmu a vo štvrtok ho nasadil opäť do svojho A-tímu.

V stretnutí Východnej konferencie New York Rangers na vlastnom ľade zdolali Detroit Red Wings 5:1. Hostia prehrali po štvrtý raz v sérii a s 9 bodmi sú najhorší v celej súťaži. ,aktualizované

NHL: Pánik začal opäť trénovať, mohol by stihnúť zápas s Arizonou

Útočník Washingtonu Capitals sa zranil 16. októbra v zápase NHL s Torontom Maple Leafs, keď sa nešťastne zrazil so spoluhráčom.

NHL: Evandera Kanea zažalovalo kasíno za neuhradenie dlhu

Kane zrejme počas série play off s Vegas Golden Knights navštívil aj kasíno, podľa žaloby si vybral niekoľko kreditov v hodnote 20 až 100-tisíc dolárov.

NHL: Detroit povolal z farmy McIlratha, nahradí zraneného Daleyho

V tejto sezóne AHL nazbieral tri body v desiatich zápasoch.

Štyridsaťdvaročný kapitán medveďov strávil na ľade takmer 18 minút a zaznamenal jednu strelu na bránku a jednu zblokovanú strelu.,aktualizované

Chára prihral v 14. minúte Bradovi Marchandovi, ktorý zvýšil na priebežných 2:0, pre 42-ročného obrancu to bol 5. bod v tejto sezóne. Bruins natiahli víťaznú šnúru na šesť duelov. ,aktualizované

NHL: Boston poslal Cehlárika naspäť na farmu do Providence

Cehlárik bol koncom októbra pri víťazstve Bostonu na ľade New Yorku Rangers 7:4 a v noci na nedeľu aj pri triumfe 5:2 doma nad Ottawou.

NHL: Hviezdami týždňa sú Pettersson, Vrána a Smith

Dvadsaťročný Švéd Pettersson v śtyroch dueloch v minulom týždni zaznamenal spolu deväť bodov za tri góly a šesť asistencií.