Košičanov trápia domáce zápasy, Draisaitl: Od hráčov chceme viac

Košickí fanúšikovia pred sezónou verili, že sa domáca Steel aréna stane nedobytnou pevnosťou, z ktorej si budú súperi odnášať body iba sporadicky. V uplynulých kolách sa to však stalo skôr pravidlom.

LIGA MAJSTROV: Real s prvým triumfom, Mbappe zažiaril v Bruggách

Dvadsaťročný útočník PSG pritom odohral v uplynulom ligovom zápase iba 15 minút, pretože mal predtým svalové zranenie.

EL: Slovan ide proti Wolves ako líder, Abena: Sme koncentrovaní

Belasí hostia Wolverhampton a dopredu ich bude hnať plný štadión, hoci po verdikte UEFA sa hrať bude za zatvorenými dverami. Slovan totiž využili pravidlo o možnej účastí detí do 14 rokov.

NHL: Sbisa sa vracia do Anaheimu, s Ducks podpísal ročný kontrakt

Účastník Svetového pohára 2016 sa s vedením Ducks dohodol na dvojcestnej zmluve.

Sterling strelil v LM hetrik za 11 minút, Guardiola: Mimoriadny hráč

Hoci futbalisti Manchestru City s Atalantou Bergamo prehrávali od 28. minúty po góle Malinovského, napokon skóre duelu otočili vďaka piatim presným zásahom.

Bejzbalisti Washington triumfovali v zápase Svetovej série v Houstone

V úvodnom zápase finále zámorskej MLB zažiaril tromi odpalmi vrátane jedného homerunu 20-ročný Juan Soto a jeho tím zdolal v Houstone domácich Astros.

NHL: Boston s Chárom zdolal Toronto, Edmonton s Jurčom prehral

Chára odohral 22:32 min., pripísal si jednu strelu, plusku a odsedel dve trestné minúty. ,aktualizované

Paraolympionička Vervoortová ukončila svoj život eutanáziou

Eutanázia je v Belgicku legálna a atlétka oznámila svoje zámery využiť ju po OH v Riu v roku 2016 v prípade, ak sa jej zdravotný stav bude zhoršovať.

NBA: Obhajca z Toronta vstúpil do sezóny víťazstvom nad New Orleans

Krídelník Fred VanVleet si vytvoril osobné strelecké maximum s 34 bodmi, keď premenil 5 zo 7 trojkových pokusov. ,aktualizované

Obhajca River Plate mieria do finále Pohára osloboditeľov

Obhajcovia titulu síce prehrali v odvetnom semifinálovom dueli na ihrisku rivala z argentínskej ligy Bocy Juniors 0:1, ale vďaka výhre 2:0 v prvom zápase slávili postup.

AHL: Lantoši s Cehlárikom doviedli Providence k výhre

Lantošiho vyhlásili za druhú hviezdu zápasu, Cehlárika za tretiu.

FC Janov prepustil trénera Andreazzoliho, mal by ho nahradiť Motta

Šesťdesiatpäťročný Andreazzoli prišiel do Janova iba v júni.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Slovan Bratislava zvíťazil nad MHk 32 Liptovský Mikuláš

Úvodné buly na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vhodil bývalý slovenský reprezentant a tréner a dlhoročný hráč i kormidelník Slovana Zdeno Cíger, ktorý v sobotu oslávil okrúhle jubileum 50 rokov.,aktualizované

NHL: Člen Siene slávy Hawerchuk bojuje s rakovinou žalúdka

Hawerchuk je od sezóny 2010/2011 trénerom Barrie Colts v juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL).

NHL: Detroit umiestnil Ericssona na listinu nechránených hráčov

Ericsson si oblieka dres Red Wings vyše desať rokov, v kariére nazbieral 27 gólov a 98 asistencií v 662 zápasoch.

LIGA MAJSTROV: Hetriky Mbappeho i Sterlinga, Real prvýkrát vyhral

Na čele tabuľky je po troch kolách s plným počtom bodov Paríž St. Germain, ktorý triumfoval na trávniku FC Bruggy.

LIGA MAJSTROV: Milánsky Inter chce prvú výhru, Slavia hostí Barcelonu

V hlavnom meste ČR hovoria o zápase desaťročia, veď nie vždy majú českí fanúšikovia možnosť vidieť v akcii hviezdy ako Lionel Messi, Luis Suarez či Antoine Griezmann.

Boxer Gvozdyk utrpel v zápase s Beterbievom menší otras mozgu

Tridsaťdvaročný Gvozdyk prehral technickým knokautom v desiatom kole z dvanástich vypísaných, ringový rozhodca ukončil duel namiesto tretieho počítania.

LIGA MAJSTROV: Atletico porazilo Leverkusen, rozhodol Morata

V zápase C-skupiny sa Šachtar Doneck rozišiel s Dinamom Záhreb nerozhodne 2:2. Domácich poslal v 16. minúte do vedenia Jevhen Konopľanka.,aktualizované