Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Zvolen posilnil český obranca Kubát

Pre Kubáta to bude prvá skúsenosť so slovenskou najvyššou súťažou. Na drese bude nosiť číslo 18.

TL: Michalovce zvládli minútovú power play a vyhrali nad Popradom 2:1

Popradčania prišli do Michaloviec motivovaní šesťzápasovou víťaznou sériou.

TL: HKM Zvolen zvíťazil nad MAC Újbuda 8:6

Som napokon rád, že sme to zvládli a našli sme silu na konci stretnutia a dotiahli sme to do víťazného konca, povedal tréner Zvolena.

TL: Hokejisti HK Dukla Trenčín vyhrali nad HC Nové Zámky 2:1

Od úvodných minút si hráči na ľadovej ploche nič nedarovali, čoho výsledkom bolo skoré vylúčenie Bezúcha už v 1. minúte.

TL: Liptovský Mikuláš prehral s Nitrou 0:2

Nitra napokon rozhodla duel vo svoj prospech až v úplnom závere.

TL: Slovanisti zdolali Miškovec a držia si vedúce postavenie

Domáci otočili nepriaznivý stav v druhom dejstve. ,aktualizované

TL: Hokejisti Banskej Bystrice porazili Košice 2:1 v 44. kole

Barani si upevnili druhé miesto v tabuľke práve pred Košicami, ktoré naplno nezabodovali v piatom stretnutí za sebou.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Trenčín zvíťazil na ľade Nitry, Slovan už s náskokom

Hokejisti HC Slovan Bratislava zdolali HK Dukla Ingema Michalovce 3:0. Vďaka víťazstvu si na čele tabuľky vypracovali trojbodový náskok pred majstrovskou Banskou Bystricou.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Útočník J. Mikúš podpísal zmluvu s HKM Zvolen

Útočník podpísal v novom pôsobisku zmluvu do konca sezóny 2019/2020.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra angažoval brankára Nagya

Nagy už v najvyššej slovenskej súťaži nastupoval aj za Trenčín, Piešťany, Liptovský Mikuláš, Detvu i slovenskú "dvadsiatku."

TIPSPORT LIGA: Český útočník Balán skončil v Trenčíne

Balán prišiel do Trenčína počas sezóny 2019/2020. Napokon klub opustil v závere prestupového obdobia.

TIPSPORT LIGA: Brankárska výmena na trase Poprad - Nové Zámky

Český brankár Nechvátal pôsobil v Poprade už v ročníku 2018/2019 a napokon obliekal dres kamzíkov aj v prebiehajúcej sezóne.

TL: Miškovec opäť povedie Kanaďan Hanlon: Cítim sa motivovane

Hanlon pôsobil v Miškovci počas celej sezóny 2018/2019, ktorá bola pre klub premiérová v najvyššej slovenskej súťaži. V súčasnosti je klub po 39 zápasoch na 8. mieste s minimálnym rozdielom pred 7.

TIPSPORT LIGA: Miškovec odvolal trénera Rodmana, s nástupcom rokuje

Právomoci Rodmana dočasne prevzali asistenti Hunor Strenk a Tamás Farkas.

TIPSPORT LIGA: Slovan podľahol v šlágri Banskej Bystrici po predĺžení

Barani sú po súboji 42. kola na prvom mieste s 83 bodmi a dvoma zápasmi k dobru pred Slovanom. Zvolen zdolal Košice.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Do Trenčína mieri Brodeur

Robíme všetko pre to, aby tu v nedeľu bol a mohol sa ukázať pred našimi fanúšikmi, povedal pre klubový web športový riaditeľ Branko Radivojevič.

Pred zápasom odovzdal riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner pamätné dresy trojici Viliam Ružička, Jozef Mitocha a Miloš Radosa za zásluhy pri rozvoji trenčianskeho hokeja.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Zápase hviezd triumf tímu Gáborík nad Hossovcami

Okrem zápasu videli diváci aj súťaže zručností

TIPSPORT LIGA: Slovanisti na domácom ľade zdolali Detvu

Domáci začali aktívnejšie a v úvode sa dočkali aj vedúceho gólu. Už v 3. minúte ho dosiahol Žitný, ktorý využil dobrú prihrávku Urbánka - 1:0. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Michalovce zdolali Banskú Bystricu

Na konci prvej časti sa pred bránkou HC 05 do seba pustili Lukáš Hvila s Jánom Brejčákom a ich potyčku rozhodcovia posúdili rozdielovým trestom pre bystrického hráča. ,aktualizované