Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Poprad vyhral nad Duklou Trenčín

Tesne pred prvou sirénou mohli domáci pridať aj druhý gól, ale Valent s vypätím všetkých síl odolal. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Nitra prehrala s Miškovcom

Začiatok prostrednej časti priniesol zlepšený herný prejav Nitry.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš podľahol doma Slovanu Bratislava

Tri asistencie si v drese hostí pripísal Jindřich Abdul.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica porazila Detvu v 39. kole

V prvej tretine mala prevahu Banská Bystrica. Prvú šancu videli diváci v štvrtej minúte, no voľný Hickmott Petríka neprekonal.

TIPSPORT LIGA: Do Zvolena prišiel na skúšku kanadský obranca

Stephensona draftoval v roku 2004 v 2. kole z celkovej 35. pozície klub NHL Philadelphia Flyers, do zámorskej profiligy sa mu však nepodarilo prebojovať.

TL: HK Poprad s ďalšou posilou, angažoval Američana Lodgeho

Lodge absolvoval celú doterajšiu kariéru v nižších zámorských súťažiach. V roku 2013 ho z 84. miesta draftoval Winnipeg Jets, ale do NHL sa nepresadil.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Slovan Bratislava zaplátal dieru v obrane Čechom Kučným

Kučný začal tento ročník v Slavii Praha, za ktorú odohral desať zápasov. V minulosti pôsobil aj v HKM Zvolen či Žiline.

TIPSPORT LIGA: Poprad získal kanadského obrancu

Dvadsaťštyriročný Larkin doteraz pôsobil iba v zámorí, naposledy v nižšej ECHL v klube Greenville Swamp Rabbits.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Brian Ihnačák novou posilou Banskej Bystrice

Brian Ihnačák je synom bývalého výborného útočníka Petra Ihnačáka, ktorý v osemdesiatych rokoch hral za Toronto Maple Leafs v NHL.

TIPSPORT LIGA: Újbuda vyhrala nad Jegesmedvékom v 39. kole

Prvá tretina maďarského derby vyšla lepšie domácej Újbude. Skóre otvoril v 13. minúte Majoross, na ktorého už o minútu neskôr nadviazal Langkow.

TIPSPORT LIGA: Poprad ukončil spoluprácu s Nórom Karterudom

V tipsportligovej sezóne 2019/2020 stihol odohrať 19 zápasov, v ktorých získal 3 kanadské body za asistencie.

Hokej TL: Bystrica zdolala v derby Zvolen, Košice vyhrali nad Nitrou

Pozrite si výsledky 38. kola Tipsport Ligy.

Manažéri Hossa a Gáborík si na Zápas hviezd budú vyberať z 29 hráčov

Nomináciu hráčov pripravilo vedenie TL v spolupráci s trenčianskymi odchovancami Hossom a Gáboríkom.

Pohronie absolvuje prípravu v domácich podmienkach

Okrem Tipsportligy sa Pohronie v príprave stretne aj s Popradom, Jihlavou, Dubnicou a generálku na FL absolvuje 8. februára proti Podbrezovej.

Hokej-TL: HK Nitra - HK Poprad, 3:2 v 37. kole

Hostia v posledných sekundách síce odvolali brankára, ale po vylúčení dohrali zápas iba v piatich a Nitru už pod tlak nedostali. ,aktualizované

Hokej-TL: Dvanásťzápasovú víťaznú šnúru Košíc uťali hráči z Budapešti

Predposledný tím tabuľky HC Mikron Nové Zámky vyhral nad Slovanom Bratislava 6:5 po predĺžení.

Hokej-TL: HKM Zvolen - HC 07 Detva 5:1 v 37. kole

Zvolenčania nevyťažili v oslabení gól z úniku Thompsona, avšak tento hokejista sa dostal do rovnakej možnosti už pri plnom počte síl na ľade v 51. minúte a predviedol účinný blafák – 5:1. ,aktualizované

Hokej-TL: HK Trenčín - HK Michalovce 4:2 v 37. kole

V závere Michalovčania odvolali gólmana a v 60. minúte inkasovali štvrtý gól do prázdnej bránky. Jeho autorom bol Bezúch. ,aktualizované

Hokej-TL: Kris Versteeg sa zranil na Spengler cupe

Liečiť sa bude 3-4 týždne.,aktualizované

Hokej-TL: Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica 4:5 pp a sn v 37. kole

Svoje pokusy premenili Timotej Šille a Marek Bartánus, za domácich uspel iba Róbert Huna.,aktualizované